|Actuele catalogus |Bestellen? |Verzendkosten/voorwaarden ||Kunt U geen email versturen?|
|Links |Home |Wie ben ik? |

Boeken over Esoterisch Christendom, Gnosticisme en mystiek zijn naar de volgende pagina's verplaatst:
Esoterisch Christendom, Gnosis
Christelijke mystiek


Christendom


Agnellet, Michel: Cent ans de miracles à Lourdes

hardcover, cloth 8vo 177 pps., ills., french Éditions de Trévise, Paris 1957 good / no dj (nr: 20338)  Euro   10,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

Arminger, Margret E.: Maria Magdalena. Moeder van de kerk

paperback, 8vo+ 288 blz., nederlands Bosch & Keuning 1998 goed (nr: 24567)  Euro   8,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Arnold, Edwin: Het licht der Wereld naar het Engelsch van Edwin Arnold schrijver van 'Het licht van Azie' door Dr. H.U. Meyboom

Rug bij achterste schutblad open. Omslag vermeldt Meijboom als auteur, maar dit is de vertaler. Elegante uitgave
hardcover, linnen 8vo- 204 blz., nederlands Becht, Amsterdam 1892 redelijk / geen stofomslag (nr: 25021)  Euro   6,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Aziz-Us-Samad, Mrs. Ulfat: Islam and Christianity

paperback, sewed 8vo 160 pps, english Dar-ul-isha'at- kutub-e-islamia, Bombay not dated fair (nr: 13644)  Euro   4,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

Baigent, Michael/Leigh, Richard: The dead sea scrolls deception

Used copy
pocket, 380 pps., ind., bibl., ills., english Corgi, London 1992 fair (nr: 20741)  Euro   4,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

Beekman, Dom. A. (O.S.B.): Verschijningen van Maria in West-Europa 1491 - 1953

paperback 8vo- 144 blz., nederlands Stichting Recht zonder onderscheid, Nijmegen zonder jaar goed/zeer goed (nr: 18413)  Euro   5,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Belle, Jack van (samenstelling): Zienswijze 16 mei 1976: Hemel, hel, vagevuur?

geniet katern, 8vo 35 blz., nederlands NOS, Hilversum zonder jaar [1976?] goed (nr: 26021)  Euro   3,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Beltz, Walter: God and the Gods. Myths of the Bible

A number (112) is written on the underside of the book
paperback, 8vo 280 pps., ind., english Penguin, Harmondsworth 1983 fair/good (nr: 19126)  Euro   7,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

Berna, Kurt [bew.]: Jezus niet aan het kruis gestorven. Een dokumentaire over het graflinnen van Jezus

hardcover, linnen 8vo+ 249 blz., ills., nederlands Kluwer, Deventer 1966 goed / stofomslag redelijk (nr: 19078)  Euro   12,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Boeke, Enno: Rondom het paradijsverhaal

paperback, ingenaaid 8vo 168 blz., ind., ills., nederlands Servire, Wassenaar 1974 goed (nr: 19462)  Euro   4,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Bona: Traité du discernement des esprits

Some foxing, some shelfwear
hardcover, halfleather 12 x 19 cm. 431 pps, french Casterman, Tournay 1840 fair/good / no dj (nr: 13026)  Euro   100,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   More information

Bossuet: Sermon sur la Mort

Some traces of use on exterior
hardcover, halfcloth 8vo- 86 pps., ills., frontisp., french Didier/Privat, Paris/Toulouse 1928 fair / no dj (nr: 19084)  Euro   9,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

Charpentier, Louis: Les mystères de la cathédrale de Chartres

paperback, sewed 8vo 251 pps., ills., french Laffont, Paris 1971 fair/good (nr: 19257)  Euro   15,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

Chary, Th.: Les prophètes et le culte a partir de l'exil

paperback, sewed 8vo 314 pps, french Desclée, Tournai 1955 good (nr: 12109)  Euro   25,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

Conradi, L.R.: De ziener van Patmos

Titelblad verwijderd, rug flink beschadigd, tekst op exterieur grotendeels weggesleten
hardcover, linnen 4to- 631 blz., ind., ills., nederlands zonder jaar matig / geen stofomslag (nr: 21492)  Euro   8,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Coops, Ds. J.M.: Nagelaten geschriften van Ds. J.M. Coops over levenskunst, religie en wijsbegeerte

Gedeeltelijk verwijderd etiket op rug, krabbel op voorblad, stempel en enkele krabbels op titelblad
paperback, ingenaaid 8vo+ 164 blz., nederlands van Dorp, Semarang/ Soerabaja/ Bandoeng 1930 redelijk (nr: 21832)  Euro   10,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Crespy, Georges: Het theologisch denken van Teilhard de Chardin

Potloodaanstrepingen op plm. 15% van de pagina's
pocket, 247 blz., nederlands Het Spectrum, Utrecht/Antwerpen 1966 redelijk (nr: 26060)  Euro   2,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Curb, Rosemary/Manahan, Nancy: Lesbische nonnen: de stilte verbroken

pocket 304 blz., glos., ills., nederlands Bruna, Utrecht 1994, 4e druk zeer goed (nr: 23979)  Euro   7,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Dawkins, Richard: God als misvatting

Leesvouwen
paperback 8vo+ 448 blz., ind., nederlands Nieuw Amsterdam 2006, 4e druk redelijk/goed (nr: 24729)  Euro   12,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Day, Malcolm: Het boek der wonderen. Buitengewone gebeurtenissen in gewone levens

hardcover, linnen 8vo 128 blz., ind., ills., frontisp., nederlands Librero, Kerkdriel 2002 goed/zeer goed / stofomslag goed (nr: 14467)  Euro   5,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Debreyne, P.: Étude de la mort, ou initiation de prètre. A la connaissance pratique des maladies graves et mortelles, et de tout ce qui, sous ce rapport, peut se rattacher à l'exercise difficile du saint ministére. Ouvrage spécialment destiné aux ecclésiastiques qui ont charge d'ames

Bottom of spine gone, wear to spine, guilt lettering somewhat faded. Stamp on title page
hardcover, halfleather 8vo- 262 pps, french Librairie de Mme Ve Poussielgue-Rusand, Paris 1864 fair / no dj (nr: 18978)  Euro   80,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   More information

Deml, Franz: Das Ewige Evangelium des Geistzeitalters

2 hardcover vols, cloth 8vo+ 571, 647 pps, german Turm, Bietigheim 1980 good / no dj (nr: 12045)  Euro   22,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

Deschner, Karlheinz: Das Kreuz mit der Kirche. Eine Sexualgeschichte des Christentums

Sunned pages
pocket 493 pps., ind., bibliogr., ills., german Heyne, München 1978, 3rd. printing fair/good (nr: 24969)  Euro   7,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

Duchesne, L.: Origines du Culte Chrétien. Étude sur la liturgie latine avant Charlemagne

paperback, sewed 8vo 569 pps, french Boccard, Paris 1925 fair (nr: 11068)  Euro   30,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

Elkins, Sharon K.: Holy Women of Twelfth-Century England

hardcover, cloth 8vo+ 244 pps., ind., english The University of North Carolina Press, Chapel Hill/London 1988 good / no dj (nr: 18383)  Euro   40,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

Elsman, Don L.: Het einde nadert, de allerlaatste inzichten

paperback, ingenaaid, 4to 102 blz., nederlands Inzicht 1983, Assen zonder jaar goed (nr: 22819)  Euro   9,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Féréal, M.V. de: Les Mystères de l'inquisition et autres sociétés secrètes d'Espagne par M.V. de Féréal avec notes historiques par M. Manuel de Cuendias

Age-consistent shelfwear. Foxing. Discoloration in places
hardcover, cloth 18 x 26,5 cm. 398 pps. + appr. 200 ills., french Lecrivain et Toubon, Paris 1863 fair/good / no dj (nr: 19630)  Euro   115,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   More information

Freydank, Bruno: Buddha und Christus. Eine buddhistische Apologetik

Piece from title-page (8,5 * 2 cm.) has been cut away, cover replaced, author and title manually inscribed on exterior
hardcover, cloth 8vo 192 pps, german Buddhistischer Missions-Verlag, Leipzig 1903 fair / no dj (nr: 21600)  Euro   20,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

Frieling, Rudolf: Nieuw begrip omtrent de bijbel

Enige slijtage
katern, 8vo 7 blz., nederlands Christengemeenschap beweging voor religieuze vernieuwing zonder jaar matig (nr: 21395)  Euro   1,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Fülöp-Miller, René: Macht und Geheimnis der Jesuieten

Wear to spine, spine open over 3 cm.
hardcover, cloth 8vo+ 576 pps, german Grethlein, Leipzig/ Zürich 1929 fair / no dj (nr: 4675)  Euro   60,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

Geramb, Marie-Joseph De: Pélerinage a Jérusalem, et au Mont Sinaï en 1831, 1832 et 1833. Premier Tome

Spine and back replaced with brown paper, label on front page, otherwise good
paperback, sewed 8vo 416 pps, french Casterman, Tournai 1837 moderate (nr: 20563)  Euro   12,50
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

Glycola, D.D.: De toekomst en het einde uit de Apocalyps. Het woordraadsel van den Vader! Roman van miskende liefde

Een paar bescheiden aantekeningen. Het boek is een dialoog tussen 2 personen over apocalyptische zaken
hardcover, linnen folio 361 blz., nederlands zonder jaar goed / stofomslag goed (nr: 11326)  Euro   50,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Meer informatie

Golb, Norman: Who wrote the Dead Sea Scrolls? The Search for the Secret of Qumran

hardcover, cloth 4to- xvi, 446 pps., ind., bibliogr., ills., english Michael O'Hara, London 1995 good/very good / dj good (nr: 21497)  Euro   12,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

Golb, Norman: Wie schreef de Dode-Zeerollen?

paperback 4to- 317 blz., ind., glos., nederlands Tirion, Baarn 1996 zeer goed (nr: 24799)  Euro   9,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Graham, Billy: De vier ruiters uit de openbaring. Voortekenen van het laatste oordeel

Rug verkleurd
paperback 8vo+ 210 pps., bibliogr., nederlands Mingus, Baarn 1985 redelijk/goed (nr: 20840)  Euro   7,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Graham, Dom Aelred: Zen Catholicism. A suggestion

paperback 8vo xxv, 228 pps., ind., english Harcourt, Brace & World, New York 1963 good (nr: 19683)  Euro   12,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

Gratry, A.: Les Sophistes et la Critique

Some foxing. Endpapers are renewed Signed by the author
hardcover, halfcloth 8vo+ 460 pps, french Charles Douniol/L. Lecoffre, Paris 1864 good / no dj (nr: 11624)  Euro   35,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

Greeley, Andrew M.: Intriges rond de stoel van Petrus

paperback, ingenaaid 8vo 287 blz., ills., nederlands Gottmer, Haarlem zonder jaar goed (nr: 22154)  Euro   5,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Hanh, Thich Nhat: Living Buddha, Living Christ

hardcover, halfcloth 8vo xxvii, 208 pps., english Riverhead Books, New York 1995 very good / dj good (nr: 23967)  Euro   6,50
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

Hartog, A.H. de: Levensleer

hardcover, half linnen 8vo+ 222 blz., nederlands Noordhoff, Groningen/Batavia 1933 redelijk/goed / geen stofomslag (nr: 24907)  Euro   5,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Hello, Ernest: Physionomies de Saints

hardcover, halfcloth 8vo- 416 pps, french Perrin, Paris 1924 good / no dj (nr: 12160)  Euro   22,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

Helm, Willy van der: Legenden van Moeder de Kerk, naverteld voor jongeren

paperback 4to- 175 blz., ills., nederlands Narratio, Gorinchem 1990 goed (nr: 17405)  Euro   6,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Humber, Thomas: De heilige lijkwade

paperback 8vo 190 blz., ills., nederlands De Kern, Bussum zonder jaar, 2e druk redelijk/goed (nr: 13887)  Euro   10,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Hynek, Dr. W.H.: De ware afbeelding van Christus ontdekt

hardcover, half linnen 8vo 143 blz., ills., nederlands J.J. Romen en Zonen, Roermond/Maaseik zonder jaar, 3e druk [imprimatur 1947] goed / stofomslag redelijk (nr: 17765)  Euro   6,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Johnson, David/VanVonderen, Jeff: Subtle Power of Spiritual Abuse, the: Recognizing and Escaping Spiritual Manipulation and False Spiritual Authority Within the Church

paperback 8vo 234 pps, english Struik Christian Books, Cape Town 1991 fair/good (nr: 26012)  Euro   4,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

Joyce, Donovan: The Jesus Scroll

Some sunning of pages
pocket 196 pps, english Sphere Books, London 1975 fair (nr: 21632)  Euro   40,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

Kennedy, Robert E.: ZEN en Christendom

paperback, ingenaaid 8vo 151 blz., bibliogr., nederlands Mirananda, Den Haag 1996 goed (nr: 22161)  Euro   5,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Klein, Charlotte: Anti-judaism in christian theology. Translated by Edward Quinn

paperback 8vo xi, 176 pps., bibliogr., english SPCK, London 1978 good (nr: 24747)  Euro   4,50
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

Knijpenga, J.: De Christengemeenschap

katern 8vo- 15 blz., nederlands Trio, 's Gravenhage zonder jaar goed (nr: 14061)  Euro   1,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Lassalle, H.M. Enomiya: Zen meditatie, ontmoeting tussen Zen en Christendom

paperback, 8vo 191 blz., nederlands Ambo, Bilthoven 1971 redelijk/goed (nr: 23416)  Euro   7,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Lehmann, Johannes: Jezus rapport. Opheldering van een misvatting

hardcover, linnen 8vo 168 blz., ills., nederlands Kluwer, Deventer 1971, 2e druk goed / stofomslag besch. (nr: 25039)  Euro   7,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Lepp, Ignace: Die neue Erde. Teilhard und das Christentum in der modernen Welt

Laminated, label of (lodge-)library in book
paperback 8vo 220 pps, german Walter, Olten und Freiburg im Breisgau 1962 fair (nr: 20838)  Euro   3,50
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

Linden, Nico ter: Het verhaal gaat... 1 De Thora

paperback, ingenaaid, 4to- 312 blz., nederlands Balans 1996, 5e druk goed (nr: 24569)  Euro   8,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Lisieux, St. Thèrése of: Autobiography of a Saint. The complete and authorized text of L'Histoire d'une Âme newly translated by Ronald Knox

paperback 8vo 256 pps, english HarperCollins, London 1977 good/very good (nr: 19499)  Euro   7,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

Lotz, J.B.: Meditation im Alltag

A bit musty. Christian meditation
hardcover, cloth 8vo 259 pps, german Josef Knecht, Frankfurt am Main 1963, 3rd. pr. fair / no dj (nr: 18898)  Euro   7,50
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

Ménage, E.: L'athéisme réfuté par les grands penseurs et les hommes de science. Coups de ciseaux à travers les ouvrages des plus grands écrivains

A bit of wear to front hinge, on a few pages a bit of foxing
hardcover, halfcloth 8vo- 309 pps, french Lethielleux, Paris 1906 fair / no dj (nr: 19085)  Euro   25,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

Messing, Marcel: De laatsten zullen de eersten zijn. Over de parabels van Jezus

hardcover, karton 8vo+ 343 blz., ills., nederlands Altamira-Becht, Bloemendaal 2001 goed/zeer goed / geen stofomslag (nr: 24887)  Euro   13,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Meyer, C.: Het nieuwe leven

hardcover, linnen 8vo- 184 blz., nederlands Maatschappij voor goede en goedkoope lectuur, Amsterdam zonder jaar redelijk/goed / stofomslag licht besch. (nr: 19850)  Euro   4,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Meyer, Eduard: Urgeschichte des Christentums

Ex libris
2 hardcover vols, cloth 8vo+ 462, 660 pps, german Phaidon not dated good/very good / no dj (nr: 11415)  Euro   20,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

Murphy, Cullen: The Word According to Eve. Women and the Bible in ancient times and our own

hardcover, cloth 8vo+ 300 pps., ind., english Allen Lane, London 1999 very good / dj very good (nr: 23935)  Euro   14,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

Needleman, Jacob: Het verloren christendom

paperback, ingenaaid, 8vo 267 blz., ind., nederlands Ankh-Hermes, Deventer 1985 goed (nr: 26054)  Euro   5,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Olivier, V.L.: Conférences sur l'avenir de l'homme et la fin du munde données a Liege par V.L. Olivier S.J.

A small lable is attached to the front page, another one to the back page
hardcover, cloth 8vo+ 412 pps, french Dessain/Delhomme & Briguet, Liege/Lyon/Paris not dated (1897?) good / no dj (nr: 11328)  Euro   45,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

Oosterzee, J.J. van: Het leven van Jezus

3 delen, behalve normale slijtage geen bijzondere beschadigingen
hardcover, leer/karton 8vo+ IX, 597, X, 860, XVI, 649 blz., nederlands Kemink, Utrecht 1846-1849-1851 redelijk / geen stofomslag (nr: 2626)  Euro   35,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Palm, J.H. van der: Salomo, achtste deel, behelzende de IX eerste hoofdstukken van het boek der spreuken

Pag. 31, 32 bevat scheur in marge, minimaal tekstverlies (enkele letters)
hardcover, leer 8vo+ 312 blz., nederlands Suringar, Leeuwarden 1838 redelijk/goed / geen stofomslag (nr: 21626)  Euro   15,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Pasierb, Panusz St. [and others]: The Shrine of the Black Madonna at Czestochowa

Large tears in dustjacket
hardcover, cloth folio 147 pps., numerous ills., english Interpress, Warsaw 1980 good / dj poor (nr: 17013)  Euro   12,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

Philippe, Le Frère: Méditations sur les Fins Dernieres. Suivies des Méditations sur le Péché et le Sacrament de Pénitence

Trace of removed label on front page. Library-stamp on title page
hardcover, halfleather 8vo- 316, 144 pps, french Poussielgue/Beau Jeune, Paris/Versailles 1866, 2nd ed. good / no dj (nr: 11402)  Euro   30,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   More information

Pineau, André: Marie-Thérèse Noblet. Servante de Notre-Seigneur en Papouasie (1889 - 1930)

Title on spine is a bit damaged
hardcover, cloth 8vo+ 447 pps, french Dillen, Paris 1934 good / no dj (nr: 11054)  Euro   30,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

Ploeg, J. van der: Vondsten in de woestijn van Juda. De rollen der dode zee

Enkele plakbandreparaties, enkele pagina's zitten los, geen ontbrekende pagina's. Spoor van verwijderde sticker
pocket, 194 blz., ills., nederlands Het Spectrum, Utrecht/Antwerpen 1957 matig (nr: 18948)  Euro   2,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Powell, Lyman P.: Mary Baker Eddy. A Life Size Portrait

hardcover, cloth 4to- 364 pps, english MacMillin, New York 1930 good / no dj (nr: 11845)  Euro   10,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

Ranke-Heinemann, Uta: Eunuchen voor het hemelrijk. De rooms-katholieke kerk en seksualiteit

paperback, 4to- 303 blz., ind., nederlands Ambo, Baarn 1990 goed/zeer goed (nr: 25041)  Euro   8,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Roger, L 'Abbé J.: Histoire de Nicole de Vervins d'aprés les historiens contemporains et témoins oculaires ou le triomphe du saint sacrement sur le démon a Laon en 1566. Ouvrage accompagné de deux brefs des souverains pontifes saint Pie V et Grégoire XIII relatifs a la publ. de ce miracle .... et orné du fac-simile d'une grande gravure représentant les exorcismes de Nicole de Vervins

Very rare. Trace of removed label plus some scratches on spine. Half-removed label on front plate. Foxing
hardcover, halfleather 8vo+ 495 pps, french 1863 fair/good / no dj (nr: 19256)  Euro   220,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   More information

Santo-Domingo, M.: Tablettes Romaines

A few library-stamps. Some wear to hinges, otherwise good. Contains a remarkable Ex-Libris from "Charles Baron de la Barre de Flandre". Ex libris
hardcover, halfleather 16mo 318 pps, french Aug. Wahlen, Bruxelles 1824, 2nd ed. good / no dj (nr: 11565)  Euro   180,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   More information

Schipper, Marga: Dienaren van God. De spiritualiteit van de vroeg-christelijke kerk in Ierland

paperback, 8vo 111 blz., ills., frontisp., nederlands Ankh-Hermes, Deventer 1986 goed (nr: 25447)  Euro   4,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Shepherd, Arthur Pearce: Anthroposophy and The Christian Churches

stapled wraps 12,5 x 17,5 cm. 18 pps, english Rudolf Steiner Information Center, New York not dated good (nr: 25914)  Euro   1,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

Slavenburg, J.: De mislukte man. Vrouw en sexualiteit in het christendom

paperback, 8vo+ 156 blz., ind., nederlands Alpha, Zutphen 1997, 2e druk goed/zeer goed (nr: 19457)  Euro   9,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Smulders, P.: Het visioen van Teilhard de Chardin. Poging tot theologische waardering

Vouw in voorblad
softcover, 8vo 366 blz., nederlands Desclée de Brouwer 1962 redelijk/goed (nr: 21860)  Euro   8,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Sohl, Robert/Carr, Audrey [editors]: The Gospel according to Zen. Beyond the death of God

Small piece of first flyleaf cut out
pocket 133 pps., ills., english New American Library 1970 fair/good (nr: 19494)  Euro   3,50
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

Stark, Walter: Maria - De bijbel als wegwijzer voor de wetenschap

paperback, 8vo 195 blz., ills., nederlands Meulenhoff, Baarn zonder jaar goed (nr: 24803)  Euro   5,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Steiner, Rudolf: Das Matthäus-Evangelium. Zwölf Vorträge von Dr. Rudolf Steiner gehalten in Bern im September 1910

Wear, spine partly open, some (non-sticky) traces of removed adhesive tape, a few pencil notes
hardcover, halfcloth 24 x 32 cm. 225 pps., german Philosophisch - Anthroposophischer Verlag, Berlin 1918 moderate / no dj (nr: 24051)  Euro   20,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

Tanner, Fritz: Eros en religie. Sexualiteit en Spiritualiteit

hardcover, linnen 8vo+ 232 blz., nederlands Gottmer, Haarlem 1990 goed/zeer goed / stofomslag goed (nr: 25687)  Euro   8,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Taxil, Léo: La Bible Amusante. Pour les Grands et les Petits Enfants. 401 dessins pas frid'rick

Covers replaced. Dutch newspaper-article inserted opposite title page. Images CCCLXX and CCCLXXI are missing. Sequence errror behind CCCXLVIII (marked locally)
hardcover, halfcloth 4to appr. 800 pps., ills., french Librairie Anti-Cléricale, Paris not dated [1882?] fair / no dj (nr: 22817)  Euro   100,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   More information

Teilhard de Chardin, Pierre: Het goddelijk milieu

Stempels en gebruikssporen
paperback, ingenaaid, 8vo 135 blz., nederlands Het Spectrum, Utrecht/Antwerpen 1962 matig (nr: 25800)  Euro   2,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Teuben, Herman N.: De nieuwe openbaring van de kosmische evolutie

Nr. 7 van de eerste 50 exemplaren, met groet van de schrijver, enkele (loge-) bibliotheekstickers in boek Getekend door de auteur
paperback, ingenaaid, 8vo+ 136 blz., nederlands van Gorcum, Assen/Maastricht 1993 redelijk/goed (nr: 23263)  Euro   7,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Tichelaar, Roelof: Ongewenst bezoek. Een spirituele visie op bezetenheid en bevrijding

paperback 8vo 158 blz., nederlands Ankh-Hermes, Deventer 2001 zeer goed (nr: 25144)  Euro   4,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Toulson, Shirley: The celtic year. A month-by-Month Celebration of Celtic Christian Festivals and Sites

Name previous owner cut out
paperback, sewed, 8vo+ x, 259 pps., ind., ills., english Element, Shaftesbury 1993 good (nr: 24125)  Euro   10,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

Townshend, George: Christ and Bahá'u'lláh

Some foxing of front page
paperback, sewed 8vo- 116 pps, english George Ronald, London not dated [appr. 1955?] fair/good (nr: 18125)  Euro   3,50
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

Vallavaraj, S./S. Pillai: J'ai rencontré le christ chez les vrais yogis

paperback, sewed 8vo 176 pps, french Nauwelaerts, Leuven/Paris 1977 good (nr: 11038)  Euro   8,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

Walsch, Neale Donald: Een ongewoon gesprek met God. Mijn vragen en Zijn antwoorden over het leven op aarde

paperback, 8vo 208 blz., ind., nederlands Kosmos, Z&K, Utrecht/Antwerpen 1998, 8e druk goed (nr: 17676)  Euro   7,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Walshe, M.O'C.: Buddhism and Christianity: a positive approach. With some notes on Judaism

pp. 45 damaged, but no missing text
paperback, sewed 8vo- 45 pps, english Buddhist Publ. Soc., Kandy 1980 fair/good (nr: 18124)  Euro   1,50
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

Wilson, Ian: De lijkwade van Turijn

paperback, 8vo 244 blz., ills., nederlands Het Spectrum, Utrecht/Antwerpen 1979 redelijk/goed (nr: 14191)  Euro   6,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Wilson, Ian: The Turin Shroud

hardcover, cloth 8vo+ xii, 272 pps., ills., english Book Club Associates, London 1978 good/very good / dj fair (nr: 2756)  Euro   6,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

Zorab, G.: De derde dag. Het opstandingsverhaal in het licht van de parapsychologie

Ook verschenen als "Het opstandingsverhaal in het licht van de parapsychologie."
paperback, ingenaaid, 8vo+ 187 blz., ind., bibliogr., nederlands Leopold, 's-Gravenhage 1974, 2e druk redelijk/goed (nr: 25408)  Euro   4,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

---: De komende christenvervolging

Beschadiging aan bovenzijde rug, slijtage rondom
hardcover, linnen 8vo+ 222 blz., ills., frontisp., nederlands Internationaal Zendinggenootschap, 's-Gravenhage 1927 redelijk / geen stofomslag (nr: 19239)  Euro   5,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

---: De Toortsdrager. Derde jaargang 1929

Enkele omslagen licht beschadigd Bijdragen van A.H. de Hartog, P.H.W.G. v.d. Helm, A.M. v.d. Laar Krafft en anderen
6 katernen, geniet, 4to 96 blz., nederlands De Toortsdrager 1929 redelijk (nr: 22459)  Euro   13,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

---: De Toortsdrager. Eerste jaargang 1927

Enkele omslagen licht beschadigd Bijdragen van A.H. de Hartog, P.H.W.G. v.d. Helm, A.M. v.d. Laar Krafft en anderen
6 katernen, geniet 4to 128 blz., nederlands De Toortsdrager 1927 redelijk (nr: 22458)  Euro   15,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

---: De Toortsdrager. tweede jaargang 1928, nrs. 2, 5, 6

Enkele omslagen licht beschadigd Bijdragen van A.H. de Hartog, J.C.V. van Bemmel, A.M. v.d. Laar Krafft en anderen
3 katernen, geniet, 4to plm. 70 blz., nederlands De Toortsdrager 1928 redelijk (nr: 22462)  Euro   5,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

---: De Toortsdrager. Vierde jaargang 1930

Enkele omslagen licht beschadigd Bijdragen van A.H. de Hartog, P.H.W.G. v.d. Helm, A.M. v.d. Laar Krafft en anderen
6 katernen, geniet, 4to 96 blz., nederlands De Toortsdrager 1930 redelijk (nr: 22460)  Euro   13,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

---: De Toortsdrager. Vijfde jaargang 1931

Enkele omslagen licht beschadigd Bijdragen van A.H. de Hartog, P.H.W.G. v.d. Helm, A.M. v.d. Laar Krafft en anderen
6 katernen, geniet, 4to 100 blz., nederlands De Toortsdrager 1931 redelijk (nr: 22461)  Euro   13,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

---: DOKUMENTATION zum Ergebnis des Dialogs Deutsche Bischofskonferenz - Vereinigte Groszlogen von Deutschland 1974 - 1980

quire, 8vo+ 32 pps, german Bauhütten Verlag, Hamburg not dated [1980?] good (nr: 22144)  Euro   5,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

---: Enseignements Spirits et Moraux. Saint Éloi aux spirites. Moyens de se faire un bon esprit de médium écrivan

Wear to extremities, irregular discoloration of exterior
hardcover, halfcloth 4to- 116 pps, french Ledoyen, Paris not dated [1850-1900?] fair / no dj (nr: 24193)  Euro   60,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   More information

---: Missale Romanum ex decreto ss. concilii tridentini restitutum summorum pontificum cura recognitum. Editio xxxi post typicam

Copper clasps and cornerpieces. Gold-tooled cross on the front cover. 4 reading lints and leather tabs. Wear at top and bottom of spine
hardcover, halfleather 21 x 29 cm. 55, 832, 228, 36, 35, 4 pps., ind., Latin Ratisbonae, Friderici Pustet 1957 fair/good / no dj (nr: 23463)  Euro   55,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   More information

---: Sancti Gregorii Nazianzeni quam in laudem caesarii dixit funebris oratio

Greek and latin text, many traces of use, some damage in places, a few stamps
quire 10,5 x 18 cm. 71 pps, Greek/Latin August Delalain, Paris 1820 moderate (nr: 21829)  Euro   7,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

---: Vijftig jaar religieuze vernieuwing. Herinneringen van vrienden

Eenvoudige uitgave in typemachineschrift, lichte inwerking van vocht
paperback 8vo 99 blz., ills., nederlands Gemeentebrief van de Christengemeenschap 1976 redelijk/goed (nr: 13744)  Euro   3,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

|Actuele catalogus |Bestellen? |Verzendkosten/voorwaarden ||Kunt U geen email versturen?|
|Links |Home |Wie ben ik? |
Wij zijn altijd geïnteresseerd in inkoop