|Actuele catalogus |Bestellen? |Verzendkosten/voorwaarden ||Kunt U geen email versturen?|
|Links |Home |Wie ben ik? |



Filosofie


Barbarin, Georges: Voyage au bout de raison

paperback, sewed 8vo- 211 pps, french Éditions de l'Age d'Or, Marseille 1962 fair (nr: 19825)  Euro   10,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

Bergh van Eysinga, Dr. H.W.Ph.E.: De ziel der menschheid

Rug deel 3 ligt gedeeltelijk open, ruggen iets vlekkerig, enkele (vulpen)-aantekeningen
4 hardcovers, half linnen 8vo 277, 276, 260, 349, nederlands Ploegsma, Zeist 1922 redelijk / geen stofomslag (nr: 21633)  Euro   25,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Bergh van Eysinga, Dr. H.W.Ph.E.: De ziel der mensheid, derde bundel

hardcover, linnen 8vo 286 blz., nederlands Ploegsma, Zwolle 1916 goed / geen stofomslag (nr: 4809)  Euro   6,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Bergh van Eysinga, Dr. H.W.Ph.E.: Het weidsch ornaat. Een gift aan zoekenden

Roestvlekkig Ex libris
hardcover, linnen 8vo 230 blz., nederlands Veen, Amsterdam zonder jaar redelijk / geen stofomslag (nr: 13085)  Euro   9,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Blok, J.A. (vert.): Uit de werken van Tsjwang-Tze

Vochtplekken rondom
hardcover, linnen 8vo- 142 blz., nederlands Kluwer, Deventer 1965, 2e druk matig / geen stofomslag (nr: 18395)  Euro   2,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Confucius: The Best of Confucius. Translated from the Chinese by James R. Ware

Owner's signature on title page
hardcover, cloth 8vo 192 pps., frontisp., english Halcyon House, New York 1950 good/very good / no dj (nr: 19504)  Euro   7,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

Coops, Ds. J.M.: Nagelaten geschriften van Ds. J.M. Coops over levenskunst, religie en wijsbegeerte

Gedeeltelijk verwijderd etiket op rug, krabbel op voorblad, stempel en enkele krabbels op titelblad
paperback, ingenaaid 8vo+ 164 blz., nederlands van Dorp, Semarang/ Soerabaja/ Bandoeng 1930 redelijk (nr: 21832)  Euro   10,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Dunning, A.J.: Stof van dromen. Over de verbeelding van het ongeziene

paperback 8vo 223 blz., nederlands Meulenhoff, Amsterdam 1997, 4e druk goed (nr: 23786)  Euro   4,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Goekoop, Cornelis: The logic of invariable concomitance in the tattvacintamani. Gangesa's anumitinirupana and vyaptivada with introduction, translation and commentary. Academisch proefschrift ter verkrijging van de graad van doctor in de wijsbegeerte etc.etc.

White stains on front page
hardcover, cloth 8vo+ 164 pps., ind., english Reidel, Dordrecht 1967 fair / no dj (nr: 14481)  Euro   10,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

Groot, Dr. H.: Plato en zijn beteekenis voor onze tijd

Verkleuring, pagina's minder soepel door inwerking vocht, vochtsporen achterzijde, naam vorige eigenaar weggeknipt uit schutblad
hardcover, half linnen 8vo+ 276 blz., nederlands Meulenhoff 1947 matig / geen stofomslag (nr: 18422)  Euro   7,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Häberlin, Paul: Der Leib und die Seele

paperback, sewed 8vo 210 pps, german Kober Spittlers Nachfolger, Basel 1923 fair/good (nr: 21648)  Euro   7,50
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

Herder, Johann Gottfried von: Ideen zur Philosophie der Geschichte der Menschheit. Mit einer Einleitung von Heinrich Luden

Label on both spines, also traces of removed labels. A few stamps. Gilt lettering on spines. Serious foxing of interior. Generally good condition
2 hardcover vols, halfleather 8vo lxii, 431, vi, 518 pps., german Johann Friedrich Hartknoch, Leipzig 1812 fair/good / no dj (nr: 22730)  Euro   110,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   More information

Kessler, Herbert: Das offenbare Geheimnis. Das Symbol als Wegweiser in das unerforschlige und als angewandte Naturkraft für die Lebensgestaltung

Tear in dustjacket Ex libris
hardcover, cloth 4to- 310 pps., ind., german Aurum, Freiburg im Breisgau 1977 very good / dj slightly damaged (nr: 14745)  Euro   17,50
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

Keyserling, Graf Hermann: Menschen als Sinnbilder

Small scratches on exterior, a bit stained
hardcover, cloth 8vo 270 pps, german Otto Reichl, Darmstadt 1926 moderate / no dj (nr: 21689)  Euro   9,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

Laërce, Diogene: Les Vies des plus illustres Philosophes de l'Antiquité, Avec leurs Dogmes, leurs Systêmes, leur Morale et leur Sentences les plus remarquables

Label on front page, pencilnotes, some foxing, gruby copy
paperback, sewed 8vo- vii, 504 pps., ind., french Charpentier, Paris 1841 moderate (nr: 19081)  Euro   60,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

Lau, D.C.: Mencius

2 hardcover vols, cloth 8vo+ xl, 384 pps., ind., english/chinese The Chinese University Press, Hong Kong 1984 good/very good / dj fair (nr: 18297)  Euro   22,50
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

Lepp, Ignace: Die neue Erde. Teilhard und das Christentum in der modernen Welt

Laminated, label of (lodge-)library in book
paperback 8vo 220 pps, german Walter, Olten und Freiburg im Breisgau 1962 fair (nr: 20838)  Euro   3,50
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

Maistre, Joseph de: Les Soirees de Saint - Petersbourg. Ou entretiens sur le Gouvernement Temporel De la Providence suivus De la Traduction d'un Traité de Plutarque Sur les délais de la Justice Divine

Titlepages of both volumes are replaced by photocopies. Age-consistent traces of use, occasional underlinings (pencil). Generally in good condition
2 hardcover vols, halfcloth 8vo xix, 402, 387, french Emmanuel Vitte, Lyon 1895 fair / no dj (nr: 14684)  Euro   32,50
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

Marcus, Aage: De blauwe draak. Levenswijsheid en kunst in het oude China

Enige slijtage aan randen
hardcover, linnen 4to- 212 blz., ills., nederlands Stenfert Kroese, Leiden 1949 redelijk/goed / geen stofomslag (nr: 18255)  Euro   5,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Meerloo, Joost A.M.: Asklepiaden. Verzamelde essays

Beschadiging op voorpagina gedeeltelijk gerepareerd met plakbandje
paperback, ingenaaid 8vo 267 blz., nederlands Servire, Wassenaar 1973 redelijk (nr: 24279)  Euro   4,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Platon: Le Phédon ou de l'immortalité de l'ame, par Platon avec sommaires et notes en français par V.H. texte grec

Many dogs-ears, considerable wear, back-page and last end paper damaged, end papers attached to soft covers
quire 10 x 16,5 cm. 48 pps, Greek August Delalain, Paris 1828 moderate (nr: 21828)  Euro   9,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

Platon: Sämtliche Werke (3 volumes)

Vol. 3 mildly stained
hardcover, cloth 8vo- 905, 868, 905 pps., german Jakob Hegner, Köln und Olten 1969, 6th ed. fair/good / no dj (nr: 17312)  Euro   25,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

Platoon: Dialogen

Enkele vlekjes op voorpagina
pocket, 188 blz., nederlands Het Spectrum, Utrecht/Antwerpen 1978, 9e druk redelijk (nr: 15801)  Euro   3,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Platoon: Verzameld werk dl. 8: Sofist, staatsman

hardcover, linnen 11 x 18 cm. 228 blz., nederlands De Driehoek, Amsterdam zonder jaar zeer goed / geen stofomslag (nr: 12230)  Euro   8,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Plessis, J. du: La caravane humaine. Le sens de l'histoire

paperback, sewed 12 x 19 cm. 404 pps, french Plon, Paris 1932 good (nr: 12838)  Euro   20,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

Plotinus: Enneaden. Porphyrius. Over het leven van Plotinus en de indeling van zijn traktaten

Vertaald en ingeleid door dr. Rein Ferwerda
hardcover, linnen 8vo+ 885 blz., nederlands Ambo, Baarn 1984 zeer goed / stofomslag licht besch. (nr: 18301)  Euro   40,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Plutarchus: Vie de Solon suivie du parallèle de Solon et de Publicola

Cover replaced with bright blue paper
paperback, sewed 8vo- 86 pps, Greek Hachette, Paris/Alger 1848 moderate (nr: 18728)  Euro   10,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

Poortman, J.J.: Raakvlakken russen oosterse en westerse filosofie

Exterieur ongelijkmatig verkleurd
paperback, ingenaaid 8vo+ 184 blz., nederlands Van Gorcum, Assen/Amsterdam 1976 redelijk/goed (nr: 20833)  Euro   10,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Riencourt, Amaury de: Het oog van Sjiva. Wetenschap en de oosterse mystiek

Hier en daar balpenaantekeningen en gele accentueringen, veel aantekeningen op schutblad en titelblad. Nummertje op voorpagina
pocket, 223 blz., nederlands Kosmos, Utrecht/Antwerpen 1993 redelijk (nr: 21715)  Euro   2,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Schoenmaekers, M.H.J.: Esoterisch Katholicisme

Enige slijtage op hoeken, roestvlekkig
paperback, ingenaaid 8vo+ 192 blz., nederlands van Dishoeck, Bussum 1923 redelijk (nr: 15980)  Euro   14,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Staargaard, Ir. W.F.: De ontwikkeling van oude en nieuwe wijsheid tot centrale wetenschap

Roestvlekkig, voorpagina vlekkerig. Extra nummer van "Leven en denken"
paperback, ingenaaid 8vo+ 47 blz., nederlands zonder jaar [plm. 1925] redelijk (nr: 18465)  Euro   3,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Vloemans, Antoon: Philosophische mystiek

Op meeste pagina's veel aantekeningen
hardcover, half linnen 8vo+ 158 blz., nederlands Leopold, 's-Gravenhage 1956 matig / stofomslag licht besch. (nr: 19153)  Euro   5,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Wiener, Norbert: God & Golem, Inc. A comment on Certain Points where Cybernetics Impinges on Religion

Pencilmarkings on appr. 10 pages
paperback, sewed 8vo 99 pps., ind., english M.I.T. Press, Cambridge 1966 fair (nr: 21605)  Euro   4,50
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

Wijck, Jhr. B.H.C.K. van der: Mr. Johannes Kinker als wijsgeer

Stickers op en rond rug, achterpagina zit los, ezelsoren, enige code's op voorpagina en titelpagina
paperback, ingenaaid 8vo+ 309 blz., nederlands Van Bonga, Amsterdam 1864 matig (nr: 21294)  Euro   22,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Zimmer, Heinrich: Philosophies of India. Bollingen Series XXVI

One ballpointmarking found (on page 1)
paperback 8vo+ xvii, 687 pps., ind., english Princeton University Press, Princeton 1989 good/very good (nr: 24428)  Euro   22,50
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

---: De tolk van den vooruitgang. Tijdschrift ter bevordering van aaneensluiting aller vrijzinnigen, door ieders ontwikkeling op zedelijk, verstandelijk en stoffelijk gebied. 1876, 1878 + ongedateerd

Bij 2 banden enige schade aan bovenzijde rug. Band 1 bevat jaargang 1876 + aantal bijbehorende pamfletten, band 2 bevat Ingebonden nummers. Jaargang 1878 + aantal bijbehorende pamfletten, band 3 bevat geen titelpagina maar wel de titel "De tolk van den vooruitgang"
3 hardcovers, half linnen 8vo 258, 27, 32, 8, 384, 25, 61, 390 blz., nederlands J. van der Hoeven (& Buys), Rotterdam 1876-1878 redelijk/goed / geen stofomslag (nr: 21027)  Euro   100,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

|Actuele catalogus |Bestellen? |Verzendkosten/voorwaarden ||Kunt U geen email versturen?|
|Links |Home |Wie ben ik? |
Wij zijn altijd geïnteresseerd in inkoop