|Actuele catalogus |Bestellen? |Verzendkosten/voorwaarden ||Kunt U geen email versturen?|
|Links |Home |Wie ben ik? |

Nrs. van Thoth zijn verplaatst.
Vrijmetselarij, tijdschrift Thoth


Vrijmetselarij, jaarboeken, tijdschriften


Grand Lodge of South Africa/Grootlosie van Suid-Afrika: Year Book 1983 Jaarboek

quire 4to+ 76 pps, english not dated good (nr: 10046)  Euro   14,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

---: Algemeen Maçonniek tijdschrift, 11e jaargang(1957), no. 12, jubileumnummer bij het 200-jarig bestaan der orde

paperback 4to- 32 blz., ills., nederlands 1957 goed (nr: 4929)  Euro   8,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

---: Algemeen Maçonniek Tijdschrift, 14e jaargang (1959-1960)

Samengebonden in 1 band
hardcover, linnen 8vo+ 528 blz., ind., nederlands Orde van Vrijmetselaren onder het grootoosten der Nederlanden 1959-1960 goed / geen stofomslag (nr: 14792)  Euro   27,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

---: Algemeen Maçonniek tijdschrift, 4e jaargang, nrs. 1 t/m 5, 7 en 8 (6 ontbreekt)

Omslagjes ontbreken, verder netjes
7 katernen 4to- 112 blz., nederlands 1946 matig (nr: 21422)  Euro   8,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

---: Algemeen Maçonniek Tijdschrift, juni 1950, extra nummer: verslagen van de bespr. in versch. loges en en besch. van bbr. n.a.v. het rapport der commissie La Vertu, antwoord…etc.etc.

Groot etiket op rug, enkele bibliotheekstempels, verder in goede staat
paperback, ingenaaid 4to- 112 blz., nederlands 1950 redelijk (nr: 4930)  Euro   13,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

---: Algemeen Maçonniek tijdschrift. 4e jaargang No. 1 en 2 (5 en 19 januari 1946)

2 katernen 4to 32 blz., nederlands S.W. Melchior, Hoevelaken 1946 goed (nr: 21794)  Euro   4,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

---: Algemeen Maçonniek tijdschrift. Jaargang 18, nr. 17, 15 mei 1964

Enkele vlekjes op voorpagina, licht vouwspoor
katern 8vo+ 20 blz., ills., nederlands 1964 redelijk/goed (nr: 21421)  Euro   2,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

---: Algemeen Maçonniek tijdschrift. Nieuwe reeks. 1e jaargang No. 19 t/m 25 (16 mei 1947 t/m 25 juli 1947)

Enige verkleuring
7 katernen, 4to 151 blz., nederlands S.W. Melchior, Hoevelaken 1947 redelijk/goed (nr: 21796)  Euro   12,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

---: Algemeen Maçonniek tijdschrift. Nieuwe reeks. 2e jaargang (15 September 1947 - 30 Augustus 1948)

Een enkele - spaarzame - potloodaantekening
24 katernen 4to 563 blz., nederlands 1947-1948 redelijk/goed (nr: 21778)  Euro   40,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

---: Algemeen Maçonniek tijdschrift. Nieuwe reeks. 3e jaargang (15 September 1948 - 15 Augustus 1949)

Een enkele - spaarzame - potloodaantekening. Nr. 19-20 is een dubbelnummer, enkele voorpagina's licht roestvlekkig
23 katernen, 4to 563 blz., nederlands 1948-1949 redelijk/goed (nr: 21779)  Euro   40,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

---: Algemeen Maçonniek tijdschrift. Nieuwe reeks. 4e jaargang, No.1 15 September 1949

Voorpagina roestvlekkig
katern, 4to 24 blz., nederlands 1949 redelijk/goed (nr: 21793)  Euro   2,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

---: Algemeen Maçonniek tijdschrift. Nieuwe serie. 3e jaargang No. 1 t/m 4 (September t/m December 1945)

Enigszins, een enkele potloodaantekening
4 katernen 4to 64 blz., nederlands S.W. Melchior, Hoevelaken 1945 redelijk (nr: 21795)  Euro   7,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

---: Annuaire Maçonnique 1971

Title page about to detach
paperback 10,5 x 13,5 cm. 90 pps, french Grand Loge Nationale Française, Neuilly-Sur-Seine not dated fair/good (nr: 24945)  Euro   5,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

---: Annual Reporter of the Supreme Council of the Thirty-Third and Last Degree of the Ancient & Accepted Scottish Rite vol. XVI, no. 2

quire 12mo 43 pps, english Edinburgh 1952 good (nr: 5259)  Euro   6,50
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

---: Annual Reporter of the Supreme Council of the Thirty-Third and Last Degree of the Ancient & Accepted Scottish Rite vol. XVI, no. 4

quire 12mo 60 pps, english Edinburgh 1954 good (nr: 5258)  Euro   7,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

---: Annual Reporter of the Supreme Council of the Thirty-Third and Last Degree of the Ancient & Accepted Scottish Rite vol. XVII, no. 1

A piece of paper was glued to the interior
quire 12mo 87 pps, english Edinburgh 1956 good (nr: 5257)  Euro   7,50
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

---: Annual Reporter of the Supreme Council of the Thirty-Third and Last Degree of the Ancient & Accepted Scottish Rite vol. XVII, no. 3

quire 12mo 96 pps, english Edinburgh 1958 good (nr: 5256)  Euro   8,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

---: Apollon, 1. Jahrgang 1960, Heft 1. Maurerische Zeitschrift für Mitglieder des A&ASR in Europa

paperback 8vo 86 pps, deutsch, englisch, franç. 1960 fair/good (nr: 5196)  Euro   7,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

---: Bulletin Antimaçonnique. 3e Année - No. 1. Janvier 1913

Front- and backpage detached and partially torn, interior ok
quire, a4 20 pps, french La Ligue Antimaçonnique, Bruxelles 1913 moderate (nr: 21302)  Euro   20,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

---: Bulletin Antimaçonnique. 3e Année - No. 6. Juin 1913

vague pencilscriblings on front page
stapled wraps, 4to 28 pps, french La Ligue Antimaçonnique 1913 fair (nr: 25742)  Euro   18,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

---: Bulletin Antimaçonnique. 3e Année - No. 8-9

Front- and backpage detached and in moderate condition, interior ok
quire, a4 36 pps., ills., french La Ligue Antimaçonnique, Bruxelles 1913 moderate (nr: 21303)  Euro   25,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

---: Bulletin Maçonnique organe de la Grand Loge Symbolique Ecossaise 1(1880)1 - 2(1881)24

Front and backpage have been wet: stained, 24 issues in one book First free endpaper is missing, few pages in the beginning of the book are detached
hardcover 4to- appr. 570 pps, french Paris 1880-1881 fair / no dj (nr: 7623)  Euro   18,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

---: Bulletin van het Grootoosten der Nederlanden, 54e jaargang, 1930

Opnieuw van band voorzien
hardcover, linnen 8vo+ 312 blz., nederlands 1930 goed / geen stofomslag (nr: 4638)  Euro   10,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

---: Bulletin van het Grootoosten der Nederlanden, drie en zestigste jaargang, 1939

Enige (loge-)stempels
paperback, ingenaaid 8vo nederlands zonder jaar redelijk/goed (nr: 19605)  Euro   12,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

---: Bulletin van het Grootoosten der Nederlanden, een-en-zestigste jaargang, 1937

Enige (loge-)stempels, roestvlekkigheid, beschadiging voorpagina
paperback, ingenaaid 8vo 256 blz., nederlands zonder jaar redelijk/goed (nr: 19603)  Euro   12,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

---: Bulletin van het Grootoosten der Nederlanden, negenenveertigste jaargang, 1925

Enige (loge-)stempels
paperback, ingenaaid 8vo 272 blz., nederlands zonder jaar redelijk/goed (nr: 19606)  Euro   12,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

---: Bulletin van het Grootoosten der Nederlanden, twee-en-zestigste jaargang, 1938

Enige (loge-)stempels
paperback, ingenaaid 8vo 184 blz., nederlands zonder jaar redelijk/goed (nr: 19604)  Euro   12,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

---: Bulletin, Grootoosten der Nederlanden 1963, eenentachtigste jaargang

Vlekje op voorblad, bovenzijde licht gekneusd
paperback, ingenaaid 8vo+ 189 blz., nederlands zonder jaar redelijk (nr: 19872)  Euro   8,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

---: Bulletin, Grootoosten der Nederlanden 1968, zesentachtigste jaargang

paperback, ingenaaid 8vo 241 blz., nederlands zonder jaar goed (nr: 19607)  Euro   10,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

---: Bulletin, Grootoosten der Nederlanden 1969, zevenentachtigste jaargang

paperback, ingenaaid 8vo 239 blz., nederlands zonder jaar goed (nr: 10881)  Euro   10,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

---: Bulletin, Grootoosten der Nederlanden 1981, negenennegentigste jaargang

paperback, ingenaaid 8vo 133 blz., nederlands zonder jaar goed (nr: 19608)  Euro   10,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

---: Bulletin, Grootoosten der Nederlanden 1989, honderd en zevende jaargang

paperback, ingenaaid 8vo 163 blz., nederlands zonder jaar goed (nr: 19609)  Euro   10,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

---: Correspondentieblad van het hoofdbestuur der orde van vrijmetselaren onder het grootoosten der nederlanden, 10e jaargang, 1 juli 1929, No. 1, 11e jaargang, 1 september 1929, no.1

2 katernen, 8vo+ 36 blz., nederlands 1929 goed (nr: 21438)  Euro   3,25
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

---: Correspondentieblad van het hoofdbestuur der orde van vrijmetselaren onder het grootoosten der nederlanden, 21e jaargang, juli 1940, no.10

katern 8vo+ 17 blz., nederlands 1940 goed (nr: 4852)  Euro   2,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

---: Correspondentieblad van het hoofdbestuur der orde van vrijmetselaren onder het grootoosten der nederlanden, tiende jaargang 1928-1929

Opnieuw van band voorzien, lichte vochtspoortjes
hardcover, half linnen 8vo 264 blz., ind., ills., nederlands redelijk/goed / geen stofomslag (nr: 4835)  Euro   15,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

---: De Acacia. Bloemlezing van oorspronkelijke en buitenlandsche lettervruchten, verzameld op het gebied der Vrijmetselarij. Achtste jaargang. 1859

Ingebonden jaargang. Blz. 345-350 niet aanwezig, uit inhoudsopgave blijkt dat dit een pagineerfout is (productiefout die niet resulteert in tekstverlies)
hardcover, half linnen 8vo 396 blz., nederlands J.G. Andriessen, Utrecht 1859 goed/zeer goed / geen stofomslag (nr: 24816)  Euro   75,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

---: De Acacia. Bloemlezing van oorspronkelijke en buitenlandsche lettervruchten, verzameld op het gebied der Vrijmetselarij. Derde jaargang. 1854

Ingebonden jaargang, lichte slijtage exterieur. Snij- scheursporen op pp. 143-144, geen tekstverlies, laatste pagina zit los. Aantal pagina's ongelijkmatig verkleurd
hardcover, linnen 8vo 396, 3 blz., nederlands J.G. Andriessen, Utrecht 1855 redelijk / geen stofomslag (nr: 20287)  Euro   55,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

---: De Acacia. Bloemlezing van oorspronkelijke en buitenlandsche lettervruchten, verzameld op het gebied der Vrijmetselarij. Eerste jaargang. 1852

Ingebonden jaargang, lichte slijtage exterieur. Pp's 1-96 ontbreken, 1 blad zit los, aan het einde zijn plm. 60 pp's ingevoegd (mogelijk uit jaargang twee, 1853??). Vrij sterke verkleuring aantal pagina's
hardcover, linnen 8vo 320 blz., nederlands J.G. Andriessen, Utrecht 1852 matig / geen stofomslag (nr: 20288)  Euro   35,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

---: De Acacia. Bloemlezing van oorspronkelijke en buitenlandsche lettervruchten, verzameld op het gebied der Vrijmetselarij. Elfde jaargang. 1862

Ingebonden jaargang. Hoekje uit eerste schutblad ontbreekt
hardcover, half linnen 8vo 380 blz., nederlands J.G. Andriessen, Utrecht 1862 goed/zeer goed / geen stofomslag (nr: 24818)  Euro   75,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

---: De Acacia. Bloemlezing van oorspronkelijke en buitenlandsche lettervruchten, verzameld op het gebied der Vrijmetselarij. Negende jaargang. 1860

Ingebonden jaargang
hardcover, half linnen 8vo 379 blz., nederlands J.G. Andriessen, Utrecht 1860 goed / geen stofomslag (nr: 24820)  Euro   75,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

---: De Acacia. Bloemlezing van oorspronkelijke en buitenlandsche lettervruchten, verzameld op het gebied der Vrijmetselarij. Tiende jaargang. 1861

Ingebonden jaargang. Voorkant slecht
hardcover, half linnen 8vo 380 blz., nederlands J.G. Andriessen, Utrecht 1861 redelijk / geen stofomslag (nr: 24819)  Euro   55,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

---: De Acacia. Bloemlezing van oorspronkelijke en buitenlandsche lettervruchten, verzameld op het gebied der Vrijmetselarij. Twaalfde jaargang. 1865

Titelblad vermeldt abusievelijk "Elfde jaargang", maar die verscheen in 1862 (is gecheckt). Rug vermeldt alleen jaargangnummer ("12")
hardcover, half linnen 8vo 384 blz., nederlands J.G. Andriessen, Utrecht 1865 redelijk/goed / geen stofomslag (nr: 24817)  Euro   60,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

---: De Acacia. Bloemlezing van oorspronkelijke en buitenlandsche lettervruchten, verzameld op het gebied der Vrijmetselarij. Tweede jaargang. 1853

Ingebonden jaargang. Randen matig
hardcover, half linnen 8vo 380 blz., nederlands J.G. Andriessen, Utrecht 1853 redelijk / geen stofomslag (nr: 24821)  Euro   60,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

---: De Acacia. Bloemlezing van oorspronkelijke en buitenlandsche lettervruchten, verzameld op het gebied der Vrijmetselarij. Vierde jaargang. 1855

Ingebonden jaargang, enige slijtage op hoeken
hardcover, half linnen 8vo 396 blz., nederlands J.G. Andriessen, Utrecht 1855 redelijk/goed / geen stofomslag (nr: 24815)  Euro   70,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

---: De Acacia. Bloemlezing van oorspronkelijke en buitenlandsche lettervruchten, verzameld op het gebied der Vrijmetselarij. Vijfde jaargang. 1856

Ingebonden jaargang, lichte slijtage exterieur, paginaranden licht beschadigd. Blauw stukje papier op titelblad
hardcover, linnen 8vo 380 blz., nederlands J.G. Andriessen, Utrecht 1856 redelijk/goed / geen stofomslag (nr: 20285)  Euro   60,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

---: De Acacia. Bloemlezing van oorspronkelijke en buitenlandsche lettervruchten, verzameld op het gebied der Vrijmetselarij. Zefende jaargang. 1858

Ingebonden jaargang, lichte slijtage exterieur. Blauw stukje papier op titelblad
hardcover, linnen 8vo 376 blz., nederlands J.G. Andriessen, Utrecht 1858 redelijk/goed / geen stofomslag (nr: 20283)  Euro   70,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

---: De Acacia. Bloemlezing van oorspronkelijke en buitenlandsche lettervruchten, verzameld op het gebied der Vrijmetselarij. Zesde jaargang. 1857

Ingebonden jaargang, lichte slijtage exterieur. Blauw stukje papier op titelblad
hardcover, linnen 8vo 380 blz., nederlands J.G. Andriessen, Utrecht 1857 redelijk/goed / geen stofomslag (nr: 20284)  Euro   70,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

---: De Ankh, maart-april 1958/ nummer 2

katern 8vo+ 16 blz., nederlands 1958 goed (nr: 4853)  Euro   2,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

---: De Ankh, onafhankelijk maçonniek tijdschrift. 1e jaargang 1957

5 geniete katernen, 4to- 96 blz., nederlands 1957 goed/zeer goed (nr: 24773)  Euro   20,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

---: De Ankh, onafhankelijk maçonniek tijdschrift. 2e jaargang 1958

Enkele ezelsoren in nummer 6
6 geniete katernen, 4to- 100 blz., nederlands 1958 goed/zeer goed (nr: 24774)  Euro   20,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

---: De Ankh, onafhankelijk maçonniek tijdschrift. 3e jaargang 1959

5 geniete katernen 4to- 83 blz., nederlands 1959 goed/zeer goed (nr: 24772)  Euro   16,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

---: De Broederketen, weekblad voor vrijmetselaren, 10e jaargang 1931 (nrs. 6-9 ontbreken)

hardcover, half linnen 8vo+ plm. 700, nederlands 1910 goed / geen stofomslag (nr: 5261)  Euro   50,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

---: De Broederketen, weekblad voor vrijmetselaren, 2e jaargang 1923

Pagina's 749-752 gekreukt
hardcover, half linnen 8vo+ 760 blz., nederlands Vereeniging tot het uitgeven van maçonnieke tijdschriften en werken, Amersfoort 1923 goed / geen stofomslag (nr: 25686)  Euro   50,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

---: De Gezellenketen. Nrs. 1 t/m 10 (1979-1991)

Perforatiegaatjes
losbladig, a4 144 blz., nederlands Nederlandse Grootloge der gemengde vrijmetselarij 1979-1991 redelijk/goed (nr: 21449)  Euro   20,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

---: De Gezellenketen. Nrs. 2, 3, 4, 7, 9, 10 (1979-1991)

Perforatiegaatjes
losbladig, a4 plm. 80 blz., nederlands Nederlandse Grootloge der gemengde vrijmetselarij 1979-1991 redelijk/goed (nr: 21450)  Euro   12,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

---: De Gezellenketen. Nrs. 2, 3, 9, 10 (1979-1991)

Perforatiegaatjes, voorblad 2 ligt los
losbladig, a4 plm. 60 blz., nederlands Nederlandse Grootloge der gemengde vrijmetselarij 1979-1991 redelijk/goed (nr: 21451)  Euro   8,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

---: De Keten. 22 niet-aaneengesloten nummers van 1985-1992

Perforatiegaatjes
losbladig, a4 + enkele a5 boekjes plm. 200 blz., nederlands Nederlandse Grootloge der gemengde vrijmetselarij 1985-1992 redelijk/goed (nr: 22236)  Euro   22,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

---: De Keten. 40 niet-aaneengesloten nummers van 1977-1992

Perforatiegaatjes
losbladig, a4 + enkele a5 boekjes plm. 300 blz., nederlands Nederlandse Grootloge der gemengde vrijmetselarij 1977-1992 redelijk/goed (nr: 21447)  Euro   40,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

---: De Keten. Nr. 49, mrt., apr., 1983 t/m 92, mei, jun., 1992. Plus enkele overige stukken

Perforatiegaatjes
losbladig a4 plm. 800, nederlands Nederlandse Grootloge der gemengde vrijmetselarij 1983-1992 redelijk/goed (nr: 20641)  Euro   75,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

---: De Keten. Nr. 5 t/m 15, 17 t/m 26 (1975-1979)

Perforatiegaatjes
losbladig, a4 plm. 200 blz., nederlands Nederlandse Grootloge der gemengde vrijmetselarij 1975-1979 redelijk (nr: 21446)  Euro   25,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

---: De Meesterketen. Nrs. 1, 7, 8, 11

Perforatiegaatjes
losbladig, a4 55 blz., nederlands Nederlandse Grootloge der gemengde vrijmetselarij zonder jaar redelijk/goed (nr: 21448)  Euro   6,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

---: De Meesterketen. Nrs. 6, 7, 8, 9, 11

Perforatiegaatjes
losbladig, a4 66 blz., nederlands Nederlandse Grootloge der gemengde vrijmetselarij zonder jaar redelijk/goed (nr: 21440)  Euro   8,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

---: Fama Fraternitatis 2e jaargang, nr.2

Enigszins verweerd, aantekeningen
katern, stencil 16 x 21,5 cm. 44 blz., nederlands Fama Fraternitatis, Amsterdam redelijk (nr: 5310)  Euro   4,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

---: Fiat Lux Nr. 21 (1963) t/m Nr. 27 (1965)

Één dubbelnummer
6 katernen, 8vo+ plm. 180 blz., nederlands 1960-1965 goed (nr: 21403)  Euro   17,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

---: Fiat Lux Nr. 30 (1967), jubileumnummer

katern, 8vo+ 85 blz., ills., nederlands 1967 goed (nr: 21404)  Euro   6,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

---: Fiat Lux Nr. 31 (1968)

Professor Dr. Dierickx s.j. en Vrijmetselarij
katern, 8vo+ 31 blz., nederlands 1968 goed (nr: 21405)  Euro   6,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

---: Fiat Lux Nr. 9 (1960) t/m Nr. 20 (1963)

12 katernen 8vo+ plm. 430 blz., nederlands 1960-1963 goed (nr: 21402)  Euro   30,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

---: Freimaurer-Zeitung. Handschrift für Brüder herausgegeben von Moritz Zille. Neunter Jahrgang 1855. no. 20, 27-52

Spine partly gone. Discoloration of pages
hardcover, cardboard 4to appr. 210 pps, german Heinrich Weinedel, Leipzig 1855 poor / no dj (nr: 9543)  Euro   45,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

---: Fünf frühe Freimaurerreden 1726 - 1737. Quellenkundliche Arbeiten der Freimaurerischen Forschungsgesellschaft e.V. und der Forschungsloge der Vereinigten Groszlogen von Deutschland. Bruderschaft der deutschen Freimaurer Quatuor Coronati Bayreuth. Heft 2

Cover replaced
hardcover, cloth 8vo+ 63 pps., ind., ills., german Bauhütten Verlag, Frankfurt/Main 1966 good/very good / no dj (nr: 18662)  Euro   10,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

---: Geschied- en lettterkundige bijdagen

Tijdschriftartikel in kartonnen omslagje. Uit: bulletin van het Nederlandsch Groot-Oosten, deel. 6, 1879
paperback 8vo nederlands 1879 goed (nr: 14306)  Euro   5,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

---: Grootoosten der Nederlanden, bulletin 1988

paperback, ingenaaid 8vo 152 blz., nederlands 1988 goed (nr: 3290)  Euro   7,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

---: Het Rozekruis 34(1960)2

Notulen van het leidersconvent-1960, D. Merens: De betekenis der rozekruisersgraden
paperback, ingenaaid 8vo+ 131 blz., nederlands Hoge graden van de orde van vrijmetselaren onder het hoofdkappittel in Nederland 1960 goed (nr: 15611)  Euro   12,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

---: Het Rozekruis 52(1978)2, Jubileumnummer 1978

katern, 50 blz., ills., nederlands Hoge graden van de orde van vrijmetselaren onder het hoofdkappittel in Nederland 1978 goed (nr: 17134)  Euro   7,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

---: Het Rozekruis 53(1979)1

200 jaar kapittel L'Union Royale. Meester en Souverein, nu en morgen. Jaarstukken. Register 1978
paperback, ingenaaid 8vo+ 71 blz., ills., nederlands Hoge graden van de orde van vrijmetselaren onder het hoofdkappittel in Nederland 1979 redelijk/goed (nr: 16166)  Euro   6,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

---: Het Rozekruis 57(1983)4

katern 8vo+ 32 blz., ills., nederlands Hoge graden van de orde van vrijmetselaren onder het hoofdkappittel in Nederland 1983 goed (nr: 5290)  Euro   6,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

---: Het Rozekruis 78(2004)1

katern, 8vo+ 40 blz., nederlands 2004 goed (nr: 19351)  Euro   5,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

---: Indisch Maçonniek Tijdschrift 1(1895-1896)1 t/m 12

Ingebonden jaargang
hardcover, linnen 8vo+ 595 blz., nederlands van Dorp, Semarang 1895/1896 goed / geen stofomslag (nr: 22498)  Euro   35,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

---: Indisch Maçonniek Tijdschrift 2(1896-1897)1 t/m 12

Ingebonden jaargang, omslag niet geheel intact
hardcover, half linnen 8vo+ 627 blz., nederlands van Dorp, Semarang 1896/1897 redelijk / geen stofomslag (nr: 22497)  Euro   22,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

---: Indisch Maçonniek Tijdschrift 3(1897-1898)1 t/m 12

Ingebonden jaargang
hardcover, linnen 8vo+ 600 blz., nederlands van Dorp, Semarang 1897/1898 goed / geen stofomslag (nr: 22496)  Euro   30,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

---: Indisch Maçonniek Tijdschrift 4(1898-1899)1 t/m 12

Ingebonden jaargang
hardcover, linnen 8vo+ 551 blz., nederlands 1898/1899 goed / geen stofomslag (nr: 22495)  Euro   27,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

---: Indisch Maçonniek Tijdschrift 5(1899-1900)1 t/m 12

Ingebonden jaargang, bindwerk zit wat los maar is wel intact
hardcover, linnen 8vo+ 588 blz., nederlands 1899/1900 redelijk/goed / geen stofomslag (nr: 22493)  Euro   30,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

---: Indisch Maçonniek Tijdschrift 6(1900-1901)1 t/m 12

Ingebonden jaargang
hardcover, linnen 8vo+ 496 blz., nederlands 1900/1901 redelijk/goed / geen stofomslag (nr: 22492)  Euro   30,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

---: Indisch Maçonniek Tijdschrift 7(1901-1902)1 t/m 12

hardcover, half linnen 8vo+ 583 blz., nederlands van Dorp, Semarang/ Soerabaja 1901-1902 redelijk/goed / geen stofomslag (nr: 22651)  Euro   27,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

---: Indisch Maçonniek Tijdschrift 8(1902-1903)1 t/m 12

hardcover, half linnen 8vo+ 608 blz., nederlands van Dorp, Semarang/ Soerabaja 1902-1903 redelijk/goed / geen stofomslag (nr: 22650)  Euro   27,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

---: Indisch Maçonniek Tijdschrift 9(1903-1904)1 t/m 12

hardcover, half linnen 8vo+ viii, 549 blz., nederlands van Dorp, Semarang/ Soerabaja 1903-1904 redelijk/goed / geen stofomslag (nr: 22649)  Euro   27,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

---: Indisch Maçonniek Tijdschrift 10(1904-1905)1 t/m 12

Lelijke vochtsporen op exterieur
hardcover, linnen 8vo+ viii, 516 blz., nederlands van Dorp, Semarang/ Soerabaja 1904-1905 matig / geen stofomslag (nr: 22657)  Euro   17,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

---: Indisch Maçonniek Tijdschrift 11(1905-1906)1 t/m 12

Pagina's 81-86 ontbreken
hardcover, half linnen 8vo+ 377 blz., nederlands van Dorp, Semarang/ Soerabaja 1905-1906 redelijk/goed / geen stofomslag (nr: 22658)  Euro   20,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

---: Indisch Maçonniek Tijdschrift 12(1906-1907)1 t/m 12

Ingebonden jaargang, enkele aanstrepingen
hardcover, half linnen 8vo+ 550 blz., nederlands van Dorp, Semarang/ Soerabaja/ Bandoeng 1906/1907 goed / geen stofomslag (nr: 22491)  Euro   30,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

---: Indisch Maçonniek Tijdschrift 13(1907-1908)1 t/m 12

Ingebonden jaargang, blz. 175-176 en 231-234 gedeeltelijk weggeknipt
hardcover, half linnen 8vo+ 384 blz., nederlands van Dorp, Semarang 1907/1908 matig / geen stofomslag (nr: 22499)  Euro   15,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

---: Indisch Maçonniek Tijdschrift 14(1908-1909)1 t/m 12

Ingebonden jaargang
hardcover, half linnen 8vo+ xii, 590 blz., nederlands van Dorp, Semarang- Soerabaja- 's-Gravenhage 1908/1909 goed / geen stofomslag (nr: 22494)  Euro   27,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

---: Indisch Maçonniek Tijdschrift 16(1910-1911)1, 3 t/m 12

Ingebonden jaargang, nr. 2 ontbreekt Ex libris
hardcover, half linnen 8vo+ plm. 300 blz., nederlands van Dorp, Semarang- Soerabaja- 's-Gravenhage 1910/1911 redelijk/goed / geen stofomslag (nr: 22501)  Euro   18,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

---: Indisch Maçonniek Tijdschrift 17(1911-1912)1 t/m 12

Ingebonden jaargang
hardcover, half linnen 8vo+ v, 299 blz., nederlands van Dorp, Semarang- Soerabaja- 's-Gravenhage 1911/1912 goed / geen stofomslag (nr: 22500)  Euro   25,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

---: Indisch Maçonniek Tijdschrift 18(1912-1913)1 t/m 12

Ingebonden jaargang
hardcover, half linnen 8vo+ 322 blz., nederlands van Dorp, Semarang/ Soerabaja/ Bandoeng 1912/1913 goed / geen stofomslag (nr: 22490)  Euro   25,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

---: Indisch Maçonniek Tijdschrift 19(1913-1914)1 t/m 12

hardcover, half linnen 8vo+ iv, 364 blz., nederlands van Dorp, Semarang/ Soerabaja/ 's Gravenhage 1913-1914 redelijk/goed / geen stofomslag (nr: 22654)  Euro   25,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

---: Indisch Maçonniek Tijdschrift 20(1914-1915)1 t/m 12

Rug enigszins beschadigd
hardcover, half linnen 8vo+ iv, 584, 312 blz., nederlands van Dorp, Semarang/ Soerabaja/ 's Gravenhage 1914-1915 redelijk / geen stofomslag (nr: 22662)  Euro   26,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

---: Indisch Maçonniek Tijdschrift 21(1915-1916)1 t/m 12

Voorbladen vaak wat beschadigd, enkele voor- en achterbladen liggen los, ruggen matig
12 paperbacks, ingenaaid, 8vo+ 572 blz., nederlands van Dorp, Semarang/ Soerabaja/ Bandoeng 1915, 1916 matig (nr: 22439)  Euro   17,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

---: Indisch Maçonniek Tijdschrift 22(1916-1917)1 t/m 12

Pag. 203 beschadigd (minimaal tekstverlies)
hardcover, half linnen 8vo+ 274 blz., nederlands van Dorp, Semarang/ Soerabaja 1916-1917 redelijk / geen stofomslag (nr: 22660)  Euro   22,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

---: Indisch Maçonniek Tijdschrift 23(1917-1918)1 t/m 12

hardcover, half linnen 8vo+ v, 218 blz., nederlands van Dorp, Semarang/ Soerabaja/ 's Gravenhage 1917-1918 redelijk/goed / geen stofomslag (nr: 22655)  Euro   25,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

---: Indisch Maçonniek Tijdschrift 26(1920-1921)/Maçonniek Tijdschrift 11(1920-1921)

Enkele vlekken op exterieur. Bevat indisch gedeelte (Indisch Maçonniek Tijdschrift) en nederlands gedeelte (Maçonniek Tijdschrift)
hardcover, half linnen 8vo+ iii, 556, xi, 564 blz., nederlands van Dorp, Semarang/ Soerabaja 1920-1921 redelijk/goed / geen stofomslag (nr: 23157)  Euro   50,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

---: Indisch Maçonniek Tijdschrift 26(1920-1921)1 t/m 12

hardcover, half linnen 8vo+ iii, 556 blz., nederlands van Dorp, Semarang/ Soerabaja 1920-1921 redelijk/goed / geen stofomslag (nr: 22661)  Euro   25,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

---: Indisch Maçonniek Tijdschrift 27(1921-1922)1 t/m 12

hardcover, half linnen 8vo+ vi, 578 blz., nederlands van Dorp, Semarang/ Soerabaja/ Bandoeng/'s Gravenhage 1921-1922 redelijk/goed / geen stofomslag (nr: 22656)  Euro   27,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

---: Indisch Maçonniek Tijdschrift 28(1922-1923)1 t/m 12

Enkele voorbladen en ruggen beschadigd
12 paperbacks, ingenaaid, 8vo+ 455568 blz., nederlands van Dorp, Semarang/ Soerabaja/ Bandoeng 1922, 1923 redelijk/goed (nr: 22438)  Euro   22,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

---: Indisch Maçonniek Tijdschrift 29(1923-1924)1 t/m 12

Pagina's 149-404 ontbreken, hoogste paginanummer is 860, veel rode potloodaanstrepingen
hardcover, half linnen 8vo+ plm. 500 blz., nederlands van Dorp, Semarang/ Soerabaja 1923-1924 redelijk/goed / geen stofomslag (nr: 22653)  Euro   12,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

---: Indisch Maçonniek Tijdschrift 30(1924-1925)1 t/m 12

Veel rode potloodaanstrepingen
hardcover, half linnen 8vo+ 614 blz., nederlands van Dorp, Semarang/ Soerabaja/ Bandoeng/'s Gravenhage 1924-1925 redelijk/goed / geen stofomslag (nr: 22659)  Euro   22,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

---: Indisch Maçonniek Tijdschrift 32(1926-1927)1 t/m 12

hardcover, half linnen 8vo+ 646 blz., ills., nederlands van Dorp, Semarang/ Soerabaja/ Bandoeng/'s Gravenhage 1926-1927 redelijk/goed / geen stofomslag (nr: 22652)  Euro   27,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

---: Indisch Maçonniek Tijdschrift 33(1927-1928)1 t/m 12

hardcover, half linnen 8vo+ 650, 576 blz., nederlands van Dorp, Semarang/ Soerabaja/ 's Gravenhage 1927-1928 redelijk/goed / geen stofomslag (nr: 22648)  Euro   37,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

---: Indisch Maçonniek Tijdschrift 34(1928-1929)1 t/m 12

Lichte slijtage aan ruggen, enkele nummers moeten nog opengesneden worden. Van sommige nrs. voorzijde beschadigd
12 paperbacks, ingenaaid, 8vo+ 528 blz., nederlands van Dorp, Semarang/ Soerabaja/ Bandoeng 1928, 1929 redelijk (nr: 21964)  Euro   24,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

---: Indisch Maçonniek Tijdschrift 35(1929-1930)1 t/m 12

Slijtage aan ruggen, enkele voorpagina's beschadigd
12 paperbacks, ingenaaid, 8vo+ 560 blz., nederlands van Dorp, Semarang/ Soerabaja/ Bandoeng 1929, 1930 redelijk (nr: 21962)  Euro   22,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

---: Indisch Maçonniek Tijdschrift 36(1930-1931)1 t/m 12

Lichte slijtage aan ruggen, gebruikssporen, 1 voorpagina vervangen, enkele voorpagina's beschadigd
12 paperbacks, ingenaaid, 8vo+ 726 blz., nederlands van Dorp, Semarang/ Soerabaja/ Bandoeng/'s Gravenhage 1930, 1931 redelijk (nr: 21963)  Euro   22,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

---: Indisch Maçonniek Tijdschrift 37(1931-1932)1 t/m 12

hardcover, half linnen 8vo+ 377 blz., nederlands van Dorp, Semarang/ Soerabaja/ Bandoeng/'s Gravenhage 1931-1932 redelijk/goed / geen stofomslag (nr: 22663)  Euro   24,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

---: Indisch Maçonniek Tijdschrift 38(1932-1933)1 t/m 12

Slijtage aan ruggen, gebruikssporen, hier en daar ezelsoren
12 paperbacks, ingenaaid, 8vo+ 842 blz., nederlands van Dorp, Semarang/ Soerabaja/ Bandoeng 1932, 1933 matig (nr: 21961)  Euro   20,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

---: Indisch Maçonniek Tijdschrift 41(1935-1936)1 t/m 12

Rug deel 1 matig
12 paperbacks, ingenaaid, 8vo+ 648 blz., nederlands van Dorp, Semarang/ Soerabaja/ Bandoeng 1935, 1936 goed (nr: 21799)  Euro   25,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

---: Indisch Maçonniek Tijdschrift 42(1936-1937)1 t/m 12

12 paperbacks, ingenaaid, 8vo+ 620 blz., nederlands van Dorp, Semarang/ Soerabaja/ Bandoeng 1936, 1937 goed (nr: 21800)  Euro   25,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

---: Indisch Maçonniek Tijdschrift 43(1937-1938)1 t/m 12

12 paperbacks, ingenaaid, 8vo+ 1098 blz., nederlands van Dorp, Semarang/ Soerabaja/ Bandoeng 1937, 1938 goed (nr: 21801)  Euro   30,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

---: Indisch Maçonniek Tijdschrift 44(1938-1939)1 t/m 12

12 paperbacks, ingenaaid, 8vo+ 1289 blz., nederlands van Dorp, Semarang/ Soerabaja/ Bandoeng 1938, 1939 goed (nr: 21802)  Euro   30,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

---: Indisch Maçonniek Tijdschrift 45(1939-1940)1 t/m 6

Van october 1939 t/m maart 1940
6 paperbacks, ingenaaid, 8vo+ 711 blz., nederlands van Dorp, Semarang/ Soerabaja/ Bandoeng 1939, 1940 redelijk/goed (nr: 24191)  Euro   20,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

---: Indisch Maçonniek Tijdschrift 49(1947-1948)1 t/m 12

Ligt geheel los in rug, rug is vervangen door tape Ex libris
hardcover, half linnen 4to- 384 blz., nederlands Provinciale Grootloge, Batavia 1947-1948 matig / geen stofomslag (nr: 5306)  Euro   17,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

---: Indisch Maçonniek Tijdschrift 50(1948-1949)8

Aantekeningen, ligt geheel los in rug. Rapport van de commissie "La Vertu"
paperback 4to- 24 blz., nederlands Provinciale Grootloge 1949 slecht/matig (nr: 5304)  Euro   4,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

---: Indisch Maçonniek Tijdschrift Jaargang 31(1925-1926)/Maçonniek Tijdschrift Jaargang 16(1925-1926)

Enkele voorbladen en ruggen beschadigd. Bevat indisch gedeelte (Indisch Maçonniek Tijdschrift) en nederlands gedeelte (Maçonniek Tijdschrift)
12 paperbacks, ingenaaid, 8vo+ 455 blz., nederlands van Dorp, Semarang/ Soerabaja/ Bandoeng 1925, 1926 redelijk/goed (nr: 22437)  Euro   22,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

---: Isis. Geschrift van en voor Vrij-metselaren. No. 2

Behoorlijke slijtage aan rug, gebruikssporen rondom, enkele potloodkrabbels en naamstempels
paperback, ingenaaid 8vo+ 104 blz., nederlands M. Westerman, Amsterdam 1818 matig (nr: 19327)  Euro   100,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Meer informatie

---: Jaarverslag over de werkzaamheden van de Stichting Ritus en Tempelbouw gedurende het werkjaar 1946-1947

Achterpagina gevlekt en verkleurd
katern 8vo+ 12 blz., ills., nederlands 1947 redelijk/goed (nr: 19276)  Euro   3,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

---: Jaarverslag over de werkzaamheden van de Stichting Ritus en Tempelbouw gedurende het werkjaar 1947-1948

Verkleurd
katern 8vo+ 24 blz., ills., nederlands 1948 goed (nr: 19277)  Euro   3,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

---: Jaarverslag over de werkzaamheden van de Stichting Ritus en Tempelbouw gedurende het werkjaar 1948-1949

Voorpagina zeer licht gevlekt
katern 8vo+ 24 blz., nederlands 1949 redelijk/goed (nr: 14557)  Euro   3,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

---: Journal für Freymaurer

paperback, sewed 8vo 81 pps., ills., german Wien 1967 good (nr: 4851)  Euro   6,50
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

---: La Heroldo, nederlandse uitgave, 14e jaargang, april 1949

Ietwat verweerd
katern 8vo+ 26 blz., nederlands Universal Framasona Ligo 1949 redelijk (nr: 4854)  Euro   7,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

---: Le Crapouillot. Nouvelle serie. No. 41. Hiver 1976. Les Francs-Maçons

paperback 4to 81 pps., ills., french 1976 fair/good (nr: 19433)  Euro   15,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

---: Louisiana Freemason. Summer 1976. Vol. 5, No. 6

quire 8vo- 71 pps., ills., english Grand Lodge of the State Louisiana F & AM 1976 good (nr: 20609)  Euro   7,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

---: Maandbericht van de stichting "Ritus en Tempelbouw" 15 Juni 1949

katern a4 8 blz., nederlands Maçonnieke Stichting Ritus en Tempelbouw 1949 goed (nr: 21305)  Euro   2,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

---: Maandbericht van de stichting "Ritus en Tempelbouw" Juni 1948 - September 1949

Ondanks de titel verscheen dit blad onregelmatig, de paginanummering loopt geheel door, dus aaneensluitende reeks
7 katernen, a4 61 blz., ills., nederlands Maçonnieke Stichting Ritus en Tempelbouw 1948-1949 redelijk/goed (nr: 22277)  Euro   17,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

---: Maçonniek Tijdschrift XXI(1930-1931), complete jaargang

12 nrs., 8vo+ 576 blz., nederlands G.C.T. van Dorp, 's-Gravenhage/ Semarang/ Soerabaja/Bandoeng 1930, 1931 redelijk/goed (nr: 21346)  Euro   25,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

---: Maçonniek Tijdschrift XXII(1931-1932), complete jaargang

12 nrs., 8vo+ 576 blz., nederlands G.C.T. van Dorp, 's-Gravenhage/ Semarang/ Soerabaja/Bandoeng 1931, 1932 redelijk/goed (nr: 21347)  Euro   25,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

---: Maçonniek Tijdschrift XXIII(1932-1933), complete jaargang

Soms enige slijtage aan rug
12 nrs. 8vo+ 576 blz., nederlands G.C.T. van Dorp, 's-Gravenhage/ Semarang/ Soerabaja/Bandoeng 1932, 1933 redelijk/goed (nr: 21345)  Euro   25,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

---: Maçonniek Tijdschrift XXIV(1933-1934), complete jaargang

12 nrs., 8vo+ 576 blz., nederlands G.C.T. van Dorp, 's-Gravenhage/ Semarang/ Soerabaja/ Bandoeng 1934, 1934 redelijk/goed (nr: 21348)  Euro   25,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

---: Maçonniek tijdschrift, jaargang 1, nr. 1, 1 september 1910

Ligt enigszins uit elkaar, 1e nummer
paperback, ingenaaid 8vo+ 48 blz., nederlands G.C.T. van Dorp, Semarang/ Soerabaja/ 's-Gravenhage 1910 slecht/matig (nr: 4927)  Euro   17,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

---: Maçonniek Weekblad, eerste jaargang, maandag 20 december 1852

Omslag ontbreekt, vellen liggen los
katern 20,5 x 32 cm. 4 blz., nederlands J.G. Andriessen, Utrecht 1852 slecht/matig (nr: 6208)  Euro   7,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

---: Maçonniek Weekblad. Uitgaaf voor broeders onder medewerking van vele hooggeachte BB.'.. 5859 - 1859. Achtste jaargang No. 1 - 52

hardcover, half linnen 4to+ plm. 200 blz., nederlands J.G. Andriessen, Utrecht 1859 goed/zeer goed / geen stofomslag (nr: 22816)  Euro   50,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Meer informatie

---: Maçonniek Weekblad. Uitgaaf voor broeders onder medewerking van vele hooggeachte BB.'.. 5865 - 1865. Veertiende jaargang No. 1 - 52

Nr. 5 ontbreekt, Nr. 43 reparaties in marge. Ingebonden jaargang
hardcover, half linnen 4to+ plm. 200 blz., nederlands J.G. Andriessen, Utrecht 1865 goed/zeer goed / geen stofomslag (nr: 22815)  Euro   40,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Meer informatie

---: Masonic News, 51 issues ranging from nr. 17 (30-6-1928) thru 161 (31-1-1931)

Covers are usually present, some issues are perforated with 2 holes
4to appr. 1200, english 1928-1931 fair (nr: 5245)  Euro   175,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   More information

---: Officina, trimestrale internazionale di attualità, storia e cultura esoterica

The spine of one issue is poor, otherwise very good. 24 non-consequetive issues out of appr. 35
24 quires a4 appr. 960 pps., ills., Italian Edimai, Roma 1989-1997 good/very good (nr: 21173)  Euro   25,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

---: Op de werkvloer, bijdragen uit het Algemeen Maçonniek tijdschrift

paperback, ingenaaid, 8vo 191 blz., nederlands Het wereldvenster, Bussum 1981 goed (nr: 14717)  Euro   13,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

---: Perth Study Group. Transactions 1991

Rosicrucian influence on freemasonry. Theosophy. Of magical mystical masons
quire 8vo 19 pps, english Societas Rosicruciana In Anglia 1991 good/very good (nr: 17051)  Euro   6,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

---: Phoenix. No. 10. August 1969. Gründung einer Perfektions Loge

A few small stains on back page
stapled a4 16 pps, german 1969 fair/good (nr: 21031)  Euro   6,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

---: R.'. Orgaan van de hooge graden van de orde van vv.'. mm.'. onder het hoofdkapittel in nederland, zijne koloniën en andere landen, 9e jaargang, juni 1930, no. 3

Vrij veel aantekeningen in 1e helft, ezelsoren, voorblad wat vlekkerig
paperback, ingenaaid 8vo+ 91 blz., nederlands 1930 matig (nr: 18004)  Euro   8,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

---: Selectie uit Het Rozekruis van de laatste 50 jaren

paperback, ingenaaid, 112 blz., nederlands Het Opperbestuur der Hoge Graden zomer 1985 goed (nr: 17133)  Euro   8,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

---: Tau, II/88

paperback 8vo+ 134 pps., ills., german Forschungsloge Quator Coronati nr. 808, Bayreuth 1988 good (nr: 5194)  Euro   6,50
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

---: Tau, II/89

paperback 8vo+ 120 pps., ills., german Forschungsloge Quator Coronati nr. 808, Bayreuth 1989 good (nr: 5193)  Euro   6,50
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

---: Texas Grand Lodge Magazine, 27 issues from januari 1935 until may 1937, 2 issues are missing

Most of the issues are in good condition, one or two suffered some damage
4to appr. 700, english 1935-1937 fair (nr: 5254)  Euro   50,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

---: The Dormer Masonic Study Circle. Transaction No. 52

Pages folded. Contains article 'Some notes on craft symbolism' by R.A.L. Harland
stapled wraps a4 10 pps, english not dated fair (nr: 25695)  Euro   5,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

---: The Dormer Masonic Study Circle. Transaction No. 62

Pages folded. Contains article 'Some further notes on craft symbolism' by R.A.L. Harland
stapled wraps, a4 15 pps, english not dated fair (nr: 25697)  Euro   5,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

---: The Dormer Masonic Study Circle. Transaction No. 94

Pages folded. Contains article 'The fourth part of a circle' by J.D. Blakeley
stapled wraps, a4 14 pps, english not dated fair (nr: 25696)  Euro   5,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

---: The Freemason, 17 issues from 2417(july 3rd 1915) until 2435 (november 6th 1915), 2432-2433 are missing

Covers are missing
a4 appr. 275 pps., ills., english 1915 fair (nr: 5255)  Euro   40,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

---: The Freemason, appr. 172 non-consecutive issues ranging from nr. 2258(15-6-1912) thru 2753(10-1920)

Covers are missing, each issue counts between 8 and 16 pages.
4to appr. 2000 pps., english 1912-1920 fair (nr: 5244)  Euro   350,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   More information

---: The Freemason's Magazine and Masonic Mirror Vol. V. august 1858, nrs. 31, 32, 33, 34

hardcover, halfcloth 8vo 192 pps, english Bro. Henry George Warren, London 1858 good / no dj (nr: 17960)  Euro   30,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

---: The Freemason's Magazine and Masonic Mirror Vol. V. december 1858, nrs. 48, 49, 50, 51, 52

hardcover, halfcloth 8vo 229 pps, english Bro. Henry George Warren, London 1858 good / no dj (nr: 17961)  Euro   30,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

---: The Freemason's Magazine and Masonic Mirror Vol. V. july 1858, nrs. 27, 28, 29, 30

hardcover, halfcloth 8vo xi, 192 pps., english Bro. Henry George Warren, London 1858 good / no dj (nr: 17959)  Euro   30,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

---: The Freemason's Magazine and Masonic Mirror Vol. V. october 1858, nrs. 40, 41, 42, 43

hardcover, halfcloth 8vo 202 pps, english Bro. Henry George Warren, London 1858 good / no dj (nr: 17963)  Euro   30,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

---: The Freemason's Magazine and Masonic Mirror Vol. VI. february 1859, nrs. 5, 6, 7, 8

Text on spine says 1858 (which is in error), tear in first free endpaper
hardcover, halfcloth 8vo 192 pps, english Bro. Henry George Warren, London 1859 good / no dj (nr: 17962)  Euro   30,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

---: The masonic journal vol. 1(1910)1 until vol. 4(1913) 12

Bound together in 4 volumes, some issues are missing Minor damages to exterior, not all volumes are of the same size
hardcover, halfleather 4to appr. 1200 pps., ills., english 1910-1913 fair/good / no dj (nr: 5243)  Euro   135,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   More information

---: The New Age Magazine. October 1970. Vol. LXXVIII, No. 10

quire 8vo- 62 pps., ills., english The Supreme Council 1970 good (nr: 20608)  Euro   5,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

---: The Northern Light, Ancient Accepted Scottish Rite, vol. 1, no. 1 until vol. 12. nr. 5

60 consecutive issues bound together in 4 volumes, vague scratch on one volume
4 hardcovers, cloth 4to appr. 1200 pps., english The Supreme Council 1970-1981 good / no dj (nr: 5208)  Euro   90,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

---: Viventia Nobiscum. Tijdschrift voor leden en oud-leden der VSKV, 20e jaargang, nr. 10

Op de voorpagina is geschreven
katern 8vo+ plm. 48 blz., nederlands 1957 goed (nr: 9350)  Euro   4,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

---: Year Book of the Grand Lodge of Antient Free and Accepted Masons of Scotland 1965

paperback, sewed 8vo+ 240 pps., ills., english Grand Secretary, Edinburgh 1965 good (nr: 20743)  Euro   8,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

---: Yearbook of the Grand Lodge of Antient Free and Accepted Masons of Scotland 1995

paperback 8vo+ 165 pps, english Edinburgh 1995 good/very good (nr: 2923)  Euro   9,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

---: Zirkelkorrespondenz vereinigt mit den niedersächsischen Logenblatt, 133. Jahrgang, 2005, nr. 2, 3 & 4

3 quires 8vo 176 pps., ills., german Grosse Landesloge der Freimaurer von Deutschland (FO), Berlin 2005 good/very good (nr: 21420)  Euro   8,50
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

|Actuele catalogus |Bestellen? |Verzendkosten/voorwaarden ||Kunt U geen email versturen?|
|Links |Home |Wie ben ik? |
Wij zijn altijd geïnteresseerd in inkoop