|Actuele catalogus |Bestellen? |Verzendkosten/voorwaarden ||Kunt U geen email versturen?|
|Links |Home |Wie ben ik? |



Rosicruciana


A Student: Aquarian Age Stories for Children. Vol. 1

paperback, sewed 8vo- 95 pps, english Rosicrucian Fellowshop, Oceanside 1951 good (nr: 22062)  Euro   6,50
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

A Student: Etheric Vision and What it Reveals

A bit of wear around spine
paperback, sewed 8vo 110 pps, english The Rosicrucian Fellowship, Oceanside 1965 fair (nr: 15339)  Euro   7,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

Albersheim, Walter J.: The conscience of science

hardcover, cloth 8vo+ 236 pps, english Supreme Grand Lodge of Amorc, San Jose 1982 good / no dj (nr: 3696)  Euro   11,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

Bacher, Elman: Studies in Astrology

Vol. 2 is a bit stained (tea?), but overall a very good set
9 paperback volumes 8vo- appr. 800 pps., english The Rosicrucian Fellowship 1962-1978 good (nr: 15313)  Euro   55,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

Bacher, Elman: Studies in Astrology. Vol. 1

stapled wraps, 8vo- 94 pps., english The Rosicrucian Fellowship 1962 good (nr: 24941)  Euro   5,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

Bernard, Raymond: Les maisons secrètes de la rose-croix

Laminated copy, library-stamps inside
paperback 8vo+ 319 pps, french Editions Rosicruciennes, Villeneuve-Saint-Georges 1970 fair (nr: 16950)  Euro   15,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

Boehme, Jacob: De rede des drijvers verbroken

paperback 8vo 43 blz., frontisp., nederlands Rozekruis pers, Haarlem 2000, 3e gemod. druk zeer goed (nr: 24120)  Euro   7,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Castells, F. de P.: Our Ancient Brethren. The Originators of Freemasonry. An introduction to the History of Rosicrucianism, dealing with the periad A.D. 1300-1600

Some foxing of page edges
hardcover, cloth 8vo+ 308 pps, english Lewis (Masonic Publishers), London not dated good / no dj (nr: 24030)  Euro   25,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

Clymer, R. Swinburne: The Fraternitatis Rosae Crucis. An Attempt to Harmonize the Spirit of the Writings of Those Who Are Known to Have Been Rosicrucians and a Comparison of the Statements of Those Recognized as Authorities. With Extensive Analysis and Annotations

Guilt lettering on spine and guilt emblem on cover. Minimal shelfwear, vague spots on back Ex libris
hardcover, cloth 8vo+ english Philosophical Publishing Company, Quakertown 1929 good/very good / no dj (nr: 25480)  Euro   40,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

Comenius, Johannes Amos: Via Lucis. De weg van het licht

Voormalig openbare-bibliotheekboek
hardcover, linnen 4to 183 blz., nederlands In De Pelikaan, Amsterdam 1992 redelijk / geen stofomslag (nr: 22958)  Euro   7,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Cramer, Daniel: The Rosicrucian Emblems of Daniel Cramer. The True Society of Jesus and the Rosi Cross. Here are forty sacred emblems from Holy Scripture concerning the most precious name and cross of Jesus Christ by the Author Daniel Cramer Master of Theology of Stettin

Nr. 137 of 250 copies only, dated and signed by Adam McLean
hardcover, handbound in leather 8vo+ 65 pps., ills., frontisp., english Magnum Opus Hermetic Sourceworks, Edinburgh 1980 good/very good / no dj (nr: 16566)  Euro   175,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   More information

Dowd, F.B.: The Temple of the Rosy Cross. The Soul. Its Powers, migrations and transmigrations

3 perforation holes in pages. Cover replaced with a very elegant new one
hardcover, halfcloth 4to 167 pps, english Health Research, Mokelumne Hill not dated [1971?], 3rd. ed. good/very good / no dj (nr: 25871)  Euro   60,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

Eckartshausen, Karl von: De wolk op het heiligdom

hardcover, linnen 8vo- 112 blz., nederlands Rozekruis pers, Haarlem 1948, 2e herz. druk goed / geen stofomslag (nr: 22948)  Euro   6,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Gadal, A.: De Triomf van de Universele Gnosis

hardcover, linnen 4to 230 blz., ills., nederlands In De Pelikaan, Amsterdam 2004 zeer goed / geen stofomslag (nr: 26034)  Euro   20,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Gadal, A.: Sur le Chemin du Saint-Graal

Traces of adhesive tape on endpapers
hardcover, cloth 8vo 147 pps, french Rozekruis-pers, Haarlem 1960 good / no dj (nr: 13065)  Euro   16,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

Gilly, Carlos: Adam Haslmayr. Der erste Verkünder der Manifeste der Rosenkreuzer

hardcover, cloth 4to- 296 pps., ind., ills., german In De Pelikaan, Amsterdam 1994 very good / no dj (nr: 25651)  Euro   40,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

Heindel, Max: Aan de aarde gebonden

Pagina's gevlekt, omslag zit niet helemaal goed vast
katern 8vo 14 blz., nederlands The Rosicrucian Fellowship, Zeist 1956 matig (nr: 26041)  Euro   2,25
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Heindel, Max: De Mysteriën van het rozekruis. Een elementaire uiteenzetting van hun geheime leeringen

hardcover, linnen 8vo 136 blz., ind., frontisp., nederlands Gnosis, Amsterdam 1926 goed/zeer goed / geen stofomslag (nr: 23254)  Euro   22,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Heindel, Max: Die Weltanschauung der Rosenkreuzer oder Mystisches Christentum

Ex libris
hardcover, cloth 8vo+ 612 pps., ind., frontisp., german Rosenkreuzer-Gemeinschaft, Zürich not dated good / no dj (nr: 23311)  Euro   30,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

Heindel, Max: Het web van het lot

Roestvlekkig, enkele aanstrepingen, intensieve gebruikssporen
hardcover, linnen 8vo 121 blz., ind., frontisp., nederlands Gnosis, Amsterdam 1928 matig / geen stofomslag (nr: 16077)  Euro   12,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Heindel, Max: Leer der Rozekruisers (rozekruisers cosmologie). Een eenvoudige verhandeling over de evolutie van den mensch in het verleden, zijn huidige samenstelling en zijn ontwikkeling in de toekomst

Klein roestspoor op paginarand
hardcover, linnen 8vo 552 blz.,ind., ills., frontisp., nederlands Gnosis, Amsterdam zonder jaar zeer goed / geen stofomslag (nr: 24613)  Euro   26,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Heindel, Max: Rosenkreuzer Philosophie im Frage und Antwort. Band II

Ex libris
hardcover, cloth 8vo 390 pps., frontisp., german Rosenkreuzer-Gemeinschaft, Darmstadt 1966 good / no dj (nr: 14759)  Euro   25,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

Heindel, Max: The Message of the Stars

hardcover, cloth 8vo 728 pps, english Fowler 1952, 12th ed. good/very good / no dj (nr: 15366)  Euro   20,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

Heindel, Max: The Rosicrucian Cosmo-Conception

hardcover, cloth 8vo 702 pps., ind., ills., frontisp., english The Rosicrucian Fellowship, Oceanside 1944, 19th. ed. fair / no dj (nr: 24794)  Euro   20,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

Heindel, Max & Augusta Foss: Astrologie (The message of the Stars). Handboek

Flinke slijtage aan rug, roestvlekkig
hardcover, linnen 4to- 273 blz., ills., frontisp., nederlands Veen, Amersfoort 1924 redelijk / geen stofomslag (nr: 25085)  Euro   8,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Heindel, Max/Foss-Heindel, Augusta: Astro-diagnostic. Un traité d'astro-diagnostic médical à partir du thème astrologique

paperback, sewed 8vo 407 pps., ills., french Association Rosicrucienne, Saint-Michel-de-Boulogne 1985, 3rd. ed. good (nr: 22894)  Euro   10,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

Jennings, H.: Die Rosenkreuzer. Ihre Gebräuche und Mysterien

2 volumes in 1 Ex libris
hardcover 8vo+ 224, 247 pps, german Ansata, Schwarzenburg 1979 very good / dj good (nr: 8750)  Euro   40,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

Juda: Het innerlijk licht. Een verhaal over inwijding

katern 10,5 x 15 cm. 18 blz., nederlands De Phoenix, Breda 2003 zeer goed (nr: 24401)  Euro   1,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Kozik, Frantisek: Comenius

paperback 8vo 78 blz., ills., nederlands Orbis, Praag 1980 zeer goed (nr: 25262)  Euro   5,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Krüger, Gustav: De Rosenkreuzer. Ein Rückblick

paperback 64 pps., ind., german Alfred Unger, Berlin 1932 fair (nr: 4457)  Euro   14,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

Langeveld, L.A.: Alchemisten en rozekruisers

hardcover, linnen 4to 228 blz., nederlands Schors, Amsterdam zonder jaar goed/zeer goed / stofomslag goed (nr: 25198)  Euro   27,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Lewis, H. Spencer: Rosicrucian Questions and Answers with Complete History of the Rosicrucian Order. Rosicrucian Library vol. I

hardcover, imitation leather 8vo 343 pps, english Supreme Grand Lodge of Amorc, San Jose 1969, 9th edition good/very good / no dj (nr: 25404)  Euro   22,50
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

Lewis, H. Spencer: The Mystical Life of Jesus. Rosicrucian Library, vol. III

A few small stains on exterior
hardcover, imitation leather 8vo 320 pps., ind., ills., frontisp., english Supreme Grand Lodge of Amorc, San Jose 1968, 18th ed. fair / no dj (nr: 24882)  Euro   15,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

McLean, Adam [ed.]: A compendium on the rosicrucian vault

Backpage stained, 2 foldout plates included
paperback, sewed 8vo 130 pps. + app., english Hermetic Research Series, Edinburgh 1985 fair/good (nr: 25741)  Euro   120,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

Meyrink, Gustav: De verandering in het bloed. Over bewustzijn, levenslot, yoga, magie en het vinden van de innerlijke Christus

paperback 8vo 111 blz., nederlands Rozekruis pers, Haarlem 2008 zeer goed (nr: 26033)  Euro   17,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Petri, Catharose de: 24 december 1980

Potloodaantekeningen op meeste pagina's, vlekje op voorpagina
paperback, ingenaaid, 8vo 81 blz., nederlands Rozekruis-pers, Haarlem 1980 redelijk (nr: 24395)  Euro   4,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Petri, Catharose de: Zeven stemmen spreken

hardcover, linnen 8vo- 127 blz., nederlands Rozekruis pers, Haarlem 1985, 2e herz. druk zeer goed / geen stofomslag (nr: 24371)  Euro   8,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Petri, Catharose de/Rijckenborgh, J. van: De apocalyps van de nieuwe tijd 1964

Eerste schutblad ontbreekt. Nummertje op rug
hardcover, linnen 8vo 63 blz., nederlands Rozekruis pers, Haarlem 1965 redelijk / geen stofomslag (nr: 24889)  Euro   4,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Petri, Catharose de/Rijckenborgh, J. van: De apocalyps van de nieuwe tijd 1965

hardcover, linnen 8vo 59 blz., nederlands Rozekruis pers, Haarlem 1966 goed / geen stofomslag (nr: 25840)  Euro   6,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Randolph, Paschal Beverly: Ravalette. The Rosicrusian's Story

Moderate shelf-wear Ex libris
hardcover, cloth 4to- 283 pps, english Philosophical Publishing Company, Quakertown 1939 good / no dj (nr: 24210)  Euro   24,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

Rijckenborgh, J. van: De alchemische bruiloft van Christiaan Rozenkruis (Esoterische analyse van de Chymische Hochzeit Christiani Rosencreutz anno 1459 - A.D. 1616). Eerste deel

Los deel, boeklon, rug staat iets schuin
hardcover, linnen 8vo+ 384 blz., nederlands Rozekruis-pers, Haarlem 1967 redelijk/goed / geen stofomslag (nr: 22075)  Euro   25,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Rijckenborgh, J. van: De belijdenis der rozenkruisers broederschap (Esoterische analyse van de Confessio Fraternitatis A.D. 1614)

hardcover, linnen 8vo 102 blz., nederlands Rozekruis-pers, Haarlem 1966 goed/zeer goed / geen stofomslag (nr: 13064)  Euro   35,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Rijckenborgh, J. van: De komende nieuwe mens

Potloodonderstrepingen op meeste pagina's
hardcover, linnen 8vo+ 364 blz., nederlands Rozekruis-pers, Haarlem 1953 matig / geen stofomslag (nr: 21824)  Euro   8,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Rijckenborgh, J. van: Dei Gloria Intacta. Das Christliche Einweihungsmysterium des heiligen Rosenkreuzes für das neue Zeitalter

Exterior stained, some pencil markings
hardcover, cloth 8vo iv, 266 pps., german Rozekruis-pers, Haarlem 1953 fair / no dj (nr: 22074)  Euro   8,50
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

Rijckenborgh, J. van: Elementaire wijsbegeerte van het moderne rozenkruis

Boeklon
paperback, ingenaaid, 8vo+ 214 blz., nederlands Rozekruis pers, Haarlem 1981 redelijk (nr: 24393)  Euro   8,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Ring, Max: Rosenkreuzer und Illuminaten

Complete edition of 4 parts in 2 hardcover volumes. Labels on exterior, some pencilnotes, moderate foxing. Extremely rare. Wolfstieg 41762
2 hardcover vols, halfcloth 12 x 18 cm. vi, 228, 237, 250, 298 pps., german Otto Janke, Berlin 1861 fair/good / no dj (nr: 21911)  Euro   325,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   More information

Santing, A.A.: De historische rozenkruisers. Beschouwingen over doel, werkwijze en organisatie

hardcover, linnen 4to- 301 blz., ills., frontisp., nederlands Schors, Amsterdam zonder jaar zeer goed / stofomslag goed (nr: 25203)  Euro   32,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Schreyer, Lothar: Die Lehre des Jakob Böhme

Titlepage is missing, trace of removed label around spine, minor damage to top and bottom of spine, Gothic printing
paperback, sewed 8vo- 84 pps., frontisp., german Hanseatische Verlangsanstalt, Hamburg not dated [1923?] moderate (nr: 13960)  Euro   30,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

Steiner, Rudolf: Commentaar op de Chymische Bruiloft. Uitspraken over Christiaan Rozekruis

paperback, ingenaaid, 8vo 160 blz., ills., nederlands Zevenster, Driebergen/Rijsenburg 1987 goed/zeer goed (nr: 26083)  Euro   12,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Triaca, Ubaldo: Le nouveau livre du rose-croix

Large label on spine, title of book written on spine, library-codes and a few stamps, pencilnotes in index Signed by the author
paperback, sewed 8vo 410 pps, french 1958 moderate (nr: 7282)  Euro   24,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

---: Arbeid in mensendienst. Het rozenkruis 1924-1994

paperback, ingenaaid 8vo+ 87 blz., nederlands Rozekruis pers, Haarlem 1995 zeer goed (nr: 24198)  Euro   5,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

---: Cursus De Innerlijke Bron. Wijsheid met een universeel karakter. Module 9: Het pad der Katharen

Potlood- en balpenaantekeningen op de meeste pagina's
map a4 58 blz., nederlands Lectorium Rosicrucianum, Haarlem 2004 redelijk (nr: 25525)  Euro   6,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

---: Der Weg des Rosenkreuzes in unserer Zeit

A few pencilnotes
pocket 48 pps, german Internationale Schule des Rozenkreuzes Lectorium Rosicrucianum not dated fair (nr: 11858)  Euro   3,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

---: Het verborgen woord in Islam - Christendom - Jodendom. Symposium van het Lectorium Rosicrucianum. Internationale School van het Gouden Rozenkruis

paperback, 8vo 48 blz., nederlands Rozekruis pers, Haarlem 2006 zeer goed (nr: 24184)  Euro   5,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

---: Jeugdtempelzangen

hardcover, linnen 8vo 81 blz., nederlands Rozekruis Pers, Haarlem 1984 goed/zeer goed / geen stofomslag (nr: 22572)  Euro   10,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

---: Karl von Eckartshausen. Hoe de rede ons God verklaart. Symposium van het Lectorium Rosicrucianum. Internationale School van het Gouden Rozenkruis

paperback 8vo 76 blz., ills., nederlands Rozekruis pers, Haarlem 2005 zeer goed (nr: 24183)  Euro   6,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

---: Kleines Mystisch-Magisches Bilderbüchlein für fleißiger übende A. B. C. Schüler der Fraternität vom Rosenkreuz, Pansophia - Urquellen inneren Lebens, Zum Heile der Welt neu kundgegeben von einem "Collegium Pansophicum". Ein Archiv in zwangloser Folge. Abteilung VII. Bd. 2

Wear to cloth, hinge partly split, age-consistent shelfwear
hardcover, halfcloth 17,5 x 24 cm. 235 pps., ills., german Pansophie-Verlag, Leipzig 1925 fair / no dj (nr: 19275)  Euro   210,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   More information

---: Pentagram, 10e jaargang(1988)nr. 2

De actuele taak van de Geestesschool/Het getal zeven/De greep naar het atoom/De innerlijke leer van Christus/Hedendaagse muziek: toonbeeld van verval/De lichtende zuil/Jeugd en jongeren
katern, 4to 40 blz., ills., nederlands Lectorium Rosicrucianum, Haarlem 1988 goed/zeer goed (nr: 24651)  Euro   4,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

---: Pentagram, 11e jaargang(1989)nr. 5

Rug iets gebogen De mysteriën van Orpheus/Nomos en de kracht in ons/Kristallisatie of transfiguratie/het licht in uzelf, uzelf in het licht/Medelijden/Heimwee/De twaalf poorten van de nieuwe wereld
katern, 4to 32 blz., ills., nederlands Lectorium Rosicrucianum, Haarlem 1989 redelijk/goed (nr: 24649)  Euro   3,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

---: Pentagram, 11e jaargang(1989)nr. 6

Het raadsel van de Sfinx/De weg van de Sfinx naar de Grote Piramide/De woestijn als symbool/De woestijn als reisgebied/Schrijven in het zand als teken van leven/Van eenzaamheid tot eenheid/De weg ligt nu nog open/De levende woestijn/Als de wereld ons laat vallen...
katern, 4to 31 blz., ills., nederlands Lectorium Rosicrucianum, Haarlem 1989 redelijk/goed (nr: 25185)  Euro   3,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

---: Pentagram, 12e jaargang(1990)nr. 1

Bewustwording van de nieuwe ziel/Christiaan Rozenkruis: een mysterie en een realiteit/Jezus christus voor Pilatus/Genezing/Het licht in het wezen van de mens/Zichzelf aanvaarden - zichzelf overwinnen
katern, 4to 31 blz., ills., nederlands Lectorium Rosicrucianum, Haarlem 1990 goed (nr: 24648)  Euro   4,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

---: Pentagram, 12e jaargang(1990)nr. 2

De verhouding tussen man en vrouw/De gelofte van het celibaat/De kosmische twee-eenheid/Wat is liefde?/Op zoek naar de liefde/Seksualiteit, levenskracht binnen de noodorde/Het huwelijk als mogelijkheid tot ontwikkeling
katern 4to 32 blz., ills., nederlands Lectorium Rosicrucianum, Haarlem 1990 redelijk/goed (nr: 24020)  Euro   3,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

---: Pentagram, 12e jaargang(1990)nr. 3

De binding met het kernvuur/Het vijfvoudige pad van bevrijding/Overdenking/De roeping van de beelddrager gods/Bemin god boven alles en uw naaste als uzelf/Uit het werkveld: Renova
katern, 4to 48 blz., ills., nederlands Lectorium Rosicrucianum, Haarlem 1990 goed (nr: 24647)  Euro   4,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

---: Pentagram, 12e jaargang(1990)nr. 5

Wereldversterving en zelfversterving/Het sterven beoefenen/Het mysterie van het lam/Het verslag van Petrus over de opdracht aan de twaalf apostelen/Verandering/De praktijk van de astrale vernieuwing/De zevenvoudige roos
katern 4to 34 blz., ills., nederlands Lectorium Rosicrucianum, Haarlem 1990 redelijk/goed (nr: 24023)  Euro   3,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

---: Pentagram, 12e jaargang(1990)nr. 6

Het milt-leversysteem/Kwan Yin/Stilte/De laatste strijd/Kiest geen partij!/Versta de tekenen van de tijd/De drievoudige tempel/Verklaring van de broederschap van het Rozenkruis/Over het verslag van Petrus/Christus, de planeetgeest
katern 4to 36 blz., ills., nederlands Lectorium Rosicrucianum, Haarlem 1990 redelijk/goed (nr: 24024)  Euro   3,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

---: Pentagram, 13e jaargang(1991)nr. 1

Laatste pagina (advertentie) dicht geplakt, krabbeltje op voorpagina, enkele vlekken De arbeid in Gnosis' dienst/Wie zou als een zwijgend riet.../Het heilige vuur/Werken aan het niet-doen/Leven uit het midden/Van lichtdragen tot lichtbrenger/Het potentieel van de groep/Het jonge idool/Bidden en werken/De kringloop van het licht
katern, 4to 35 blz., ills., nederlands Lectorium Rosicrucianum, Haarlem 1991 redelijk (nr: 24035)  Euro   2,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

---: Pentagram, 13e jaargang(1991)nr. 2

Krabbeltje op voorpagina De universele keten der bevrijding/Het nieuwe denken/God is licht/Niet van deze wereld
katern, 4to 22 blz., ills., nederlands Lectorium Rosicrucianum, Haarlem 1991 redelijk/goed (nr: 24036)  Euro   3,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

---: Pentagram, 13e jaargang(1991)nr. 3

De vrijheid van de ziel (inleiding)/Vrijheid: utopie of waarheid/Het wezen van de menselijke gevangenschap/Het leven is een droom/Eindelijk vrij!/Van gevangenschap naar vrijheid in het aquariustijdperk/Het juk der wet en de vrijheid van het evangelie/Vrijmetselarij - de weg naar de bestemming van de mens/Roep, doel en werk van de moderne Geestesschool
katern, 4to 42 blz., ills., nederlands Lectorium Rosicrucianum, Haarlem 1991 redelijk/goed (nr: 24037)  Euro   4,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

---: Pentagram, 13e jaargang(1991)nr. 4

Een nieuw bewustzijn/De Gnosis als wereldreligie/De Gnostieke geschriften in de Bibliotheca Philosophica Hermetica/De achtste en de negende sfeer/Het goede is alleen in god en nergens anders/Over het natuurlijke en het geestelijke/Tijd en eeuwigheid/Een schijnwerkelijkheid
katern, 4to 39 blz., ills., nederlands Lectorium Rosicrucianum, Haarlem 1991 redelijk/goed (nr: 24038)  Euro   4,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

---: Pentagram, 13e jaargang(1991)nr. 5

De zesvoudige overeenkomst van de Broeders van het Rozenkruis/Het ontstaan en de invloed van de axiomata/De geneesmethode der Rozenkruisers/Het gewaad van de leerling op het pad/De eenheid in god/Het navolgen van de broeders van het Rozenkruis/Het zegel van de overwinning van het licht/Het geheim van de stilte, de stilte van het geheim
katern, 4to 36 blz., ills., nederlands Lectorium Rosicrucianum, Haarlem 1991 redelijk/goed (nr: 24039)  Euro   3,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

---: Pentagram, 13e jaargang(1991)nr. 6

Inwijding en transfiguratie/Mysteriewezens/De vogel phoenix/De sleutel/Indien niet nu, wanneer dan?/De Hamlet in ons
katern, 4to 40 blz., ills., nederlands Lectorium Rosicrucianum, Haarlem 1991 redelijk/goed (nr: 24040)  Euro   4,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

---: Pentagram, 14e jaargang(1992)nr. 1

Achterkant gevlekt De stem van de Ziel/Het lichaam en de ziel in de wereld van nu/Persoonlijkheid en mikrokosmos/De eenhoorn/Hargageddon en het verlangen naar vrede/Lijden en mede-lijden/Concrete handeling/Groei/De zesde brief van Karl von Eckartshausen
katern, 4to 35 blz., ills., nederlands Lectorium Rosicrucianum, Haarlem 1992 redelijk/goed (nr: 24041)  Euro   3,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

---: Pentagram, 16e jaargang(1994)nr. 2

Het laatste oordeel/Gerechtigheid - primair principe in het Al/Het absurde en het rechtvaardige/Wat heeft karma te maken met goddelijke gerechtigheid?/De strijd om gerechtigheid zal nimmer ophouden/Toen Tao werd verwaarloosd/Leed, ziekte en dood - de mens staat onder de wet/Liefde is de vervulling van de wet/Het rijk der Gerechtigheid bestaat!
katern, 4to 40 blz., ills., nederlands Lectorium Rosicrucianum, Haarlem 1994 redelijk/goed (nr: 24043)  Euro   4,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

---: Pentagram, 16e jaargang(1994)nr. 2

Slijtagesporen op voorpagina Van Betlehem naar Golgota/De avond voor Pasen.../Door dienstbaarheid naar vrijheid/De duif..., één van de drie primaire stralen van de Zevengeest/Vergilius en zijn Aeneas/Wanneer de adelaar vliegt... zal de Geest ontwaken/Het ademveld waaruit wij leven/Dwalend op zoek naar eeuwige vrede/Nieuwe ontwikkelingen in het werkveld van de Geestesschool
katern, 4to 43 blz., ills., nederlands Lectorium Rosicrucianum, Haarlem 1994 redelijk (nr: 24042)  Euro   4,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

---: Pentagram, 20e jaargang(1998)nr. 4

De kracht van de persoonlijkheid/Ik-cultuur of Ik-verbreking/Als het lichaam slaapt, waakt de ziel/Hij die de gevolgen van zijn daden overleefde/Keerpunt in de tijd/Is orgaandonatie wel een daad van naastenliefde?/hergebruik van organen/Bewustzijn splitsen, veredelen of vernieuwen?/Bestaat er dan geen leven na de dood?
katern, 4to 44 blz., ills., nederlands Lectorium Rosicrucianum, Haarlem 1998 redelijk/goed (nr: 24044)  Euro   3,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

---: Pentagram, 22e jaargang(2000)nr. 1

Het lichaam is een schaduw van god, maar de ziel is zijn onsterfelijke beeltenis/Het doel van het leven/Moderne Gouden Rozenkruis 75 jaar/Stenen in de ring van Wijsheid/Mti-Mfalm - de legende van de Koninklijke Boom
katern, 4to 44 blz., ills., nederlands Lectorium Rosicrucianum, Haarlem 2000 redelijk/goed (nr: 24046)  Euro   4,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

---: Pentagram, 22e jaargang(2000)nr. 3

Waarom Goethes Faust in Pentagram/Van vervloekte tot verloste mens/De geschiedenis van Doctor Faust/'Ik hoor de boodschap wel, maar kan haar niet geloven'/De drang naar waarheid leidt tot vervulling/De duivel is oud, wordt dan oud om hem te begrijpen/Wetenschap als antwoord op uiterlijke zoektocht/Greetje en Helena/De belevenissen van Faust volgens Goethe/Waarom schreef Goethe zijn wereldberoemde Faust
katern, 4to 47 blz., ills., nederlands Lectorium Rosicrucianum, Haarlem 2000 goed (nr: 24047)  Euro   4,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

---: Pentagram, 22e jaargang(2000)nr. 6

In den beginne was het woord/Het ontoereikende woord/Welk netwerk beheerst Uw leven?/Het wonder van de taal/Bach, de 'vijfde evangelist'/De grote imitatie door de massamedia/De universele leer of de bijbel?/Daar zij licht en het werd licht
katern, 4to 52 blz., ills., nederlands Lectorium Rosicrucianum, Haarlem 2000 redelijk/goed (nr: 24048)  Euro   4,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

---: Pentagram, 23e jaargang(2001)nr. 6

Waarom dit Pentagram over de groep jonge leerlingen?/Word meester van je eigen leven!/Vrij worden van je 'oude natuur'/Waarom leven er twee tegengestelde zielen in mij?/Is het leven nog waard geleefd te worden?/internationale vernieuwsconferentie voor jonge leerlingen te La Nuova Arca in Italië/De satelliet die wentelt rond de oorspronkelijke planeet/Nieuwe bevrijdingsimpuls voor de gehele mensheid/Nieuwe vermogens worden gewekt
katern, 4to 48 blz., ills., nederlands Lectorium Rosicrucianum, Haarlem 2001 redelijk/goed (nr: 24049)  Euro   4,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

---: Pentagram, 9e jaargang(1987)nr. 2

Intelligent leerlingschap/Een nieuw bewustzijn/ "Adam, waar zijt ge?"/Symboliek/ Tekens van de tijd
katern, 4to 40 blz., ills., nederlands Lectorium Rosicrucianum, Haarlem 1987 goed (nr: 24646)  Euro   4,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

---: Rays from the Rose Cross. The Rosicrucian Fellowship Magazine Vol. 68(feb. 1976)No. 2

quire 8vo+ 48 pps., ills., english The Rosicrucian Fellowship, Oceanside 1976 fair/good (nr: 21010)  Euro   3,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

---: Rosenkreuz als Europäisches Phänomen im 17. Jahrhundert

hardcover, cloth 4to 404 pps., ind., ills., german In De Pelikaan, Amsterdam 2002 good / no dj (nr: 25636)  Euro   55,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

---: Salads and Vegetarian Menus

stapled wraps 8vo- 41 pps, english Rosicrucian Fellowshop, Oceanside 1973 good (nr: 25273)  Euro   3,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

---: Secret Symbols of the Rosicrucians of the 16th and 17th Centuries

Small pencilnotes near pagenumbers, traces of adhesive tape on endpapers, top and bottom margins of exterior stained
papercover 31 x 46 cm. xiii, 58 pps., ills., english Abdiel Lodge AMORC, Long Beach 1967, popular edition fair (nr: 23277)  Euro   45,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   More information

---: Tempelzangen

Exterieur iets verweerd
hardcover, linnen 8vo plm. 110 blz., nederlands Rozekruis pers, Haarlem 1952 redelijk / geen stofomslag (nr: 25314)  Euro   12,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

---: The Rosicrucian Digest 1935, June

Some general wear
quire 4to 40 pps., ills., english The Rosicrucian Order - AMORC, San Jose 1935 fair (nr: 19733)  Euro   8,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

---: Valentinus, Inayat Khan en Hermes Trismegistos. Terug naar de bron 2. Symposium van het Lectorium Rosicrucianum. Internationale School van het Gouden Rozenkruis

paperback, 8vo 43 blz., nederlands Rozekruis pers, Haarlem 2003 zeer goed (nr: 24186)  Euro   5,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

---: What is transfiguration?

Stains on backside
quire 8vo 20 pps, english Rozekruis-pers, Haarlem 1960 fair/good (nr: 13147)  Euro   2,50
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

|Actuele catalogus |Bestellen? |Verzendkosten/voorwaarden ||Kunt U geen email versturen?|
|Links |Home |Wie ben ik? |
Wij zijn altijd geïnteresseerd in inkoop