|Actuele catalogus |Bestellen? |Verzendkosten/voorwaarden ||Kunt U geen email versturen?|
|Links |Home |Wie ben ik? |



Theosofie, tijdschriften


Collins, Mabel: Light on the Path. Through the Gates of Gold

Partially removed price tag on front page
paperback, sewed 8vo- 92, 114 blz., english Theosophical University Press, Pasadena 1976 fair/good (nr: 22486)  Euro   10,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

---: De theosofische beweging waarin opgenomen 'Theosophia' 27(1931)

hardcover, half linnen 8vo+ 528 blz., nederlands T.V.N.A. 1931 redelijk/goed / geen stofomslag (nr: 23866)  Euro   25,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

---: De Theosofische Beweging. Jaargang 27(1931)No. 3 en 4

Potloodaantekeningen, enigszins muf
2 katernen 8vo+ 96 blz., nederlands 1931 redelijk (nr: 22636)  Euro   5,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

---: De Theosofische Beweging. Jaargang 27(1931)No. 8-9, 10, 11, 12

Potloodaantekeningen, licht muf. 8-9 is dubbelnummer, hierdoor 4 katernen
4 katernen, 8vo+ 192 blz., nederlands 1931 redelijk (nr: 22637)  Euro   10,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

---: De Theosofische Beweging. Jaargang 28(1932)No. 10, 11, 12

Enkele potloodaantekeningen, sommige pagina's wat roestvlekkig
3 katernen, 8vo+ 126 blz., nederlands 1932 redelijk (nr: 22640)  Euro   7,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

---: De Theosofische Beweging. Jaargang 28(1932)No. 2 en 3

Potloodaantekeningen
2 katernen, 8vo+ 96 blz., nederlands 1932 redelijk/goed (nr: 22638)  Euro   5,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

---: De Theosofische Beweging. Jaargang 28(1932)No. 6 en 7/8

Enkele potloodaantekeningen, vlekjes op voorblad nr. 6. Nr. 7/8 is een dubbelnummer, hierdoor 2 katernen
2 katernen, 8vo+ 88 blz., nederlands 1932 redelijk (nr: 22639)  Euro   5,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

---: De Theosoof Deel 1(1929)nr. 1 t/m Deel 11 (1940)nr. 10

Complete reeks t/m 1940, nr. 10. Het is niet duidelijk of na juni 1940 nog nummers zijn verschenen. Lichte slijtage rond ruggen, ruggen verkleurd, tapereparatie deel 7
11 hardcovers, linnen 8vo- plm. 2100, nederlands 1929-1940 redelijk/goed / geen stofomslag (nr: 15520)  Euro   150,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Meer informatie

---: De Theosoof, tijdschrift gewijd aan het verspreiden van zuivere theosophie zooals deze verkondigd is in de boodschap van H.P. Blavatsky. Deel IV, 1932-1933

Complete reeks van 12 nummers, licht muf
12 paperbacks 8vo+ 194 blz., nederlands Theosophy Company, Bilthoven 1932, 1933 redelijk/goed (nr: 25551)  Euro   10,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

---: De Theosoof, tijdschrift gewijd aan het verspreiden van zuivere theosophie zooals deze verkondigd is in de boodschap van H.P. Blavatsky. Deel IX, 1937-1938

Complete reeks van 12 nummers, licht muf
12 paperbacks, 8vo+ 192 blz., nederlands Theosophy Company, Leiden 1937, 1938 redelijk/goed (nr: 25556)  Euro   10,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

---: De Theosoof, tijdschrift gewijd aan het verspreiden van zuivere theosophie zooals deze verkondigd is in de boodschap van H.P. Blavatsky. Deel V, 1933-1934

Complete reeks van 12 nummers, licht muf
12 paperbacks, 8vo+ 192 blz., nederlands Theosophy Company, Bilthoven 1933, 1934 redelijk/goed (nr: 25552)  Euro   10,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

---: De Theosoof, tijdschrift gewijd aan het verspreiden van zuivere theosophie zooals deze verkondigd is in de boodschap van H.P. Blavatsky. Deel VI, 1934-1935

Complete reeks van 12 nummers, licht muf
12 paperbacks, 8vo+ 192 blz., nederlands Theosophy Company, Bilthoven 1934, 1935 redelijk/goed (nr: 25553)  Euro   10,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

---: De Theosoof, tijdschrift gewijd aan het verspreiden van zuivere theosophie zooals deze verkondigd is in de boodschap van H.P. Blavatsky. Deel VII, 1935-1936

Complete reeks van 12 nummers, licht muf
12 paperbacks, 8vo+ 191 blz., nederlands Theosophy Company, Leiden 1935, 1936 redelijk/goed (nr: 25554)  Euro   10,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

---: De Theosoof, tijdschrift gewijd aan het verspreiden van zuivere theosophie zooals deze verkondigd is in de boodschap van H.P. Blavatsky. Deel VIII, 1936-1937

Complete reeks van 12 nummers, licht muf
12 paperbacks, 8vo+ 192 blz., nederlands Theosophy Company, Leiden 1936, 1937 redelijk/goed (nr: 25555)  Euro   10,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

---: De Theosoof, tijdschrift gewijd aan het verspreiden van zuivere theosophie zooals deze verkondigd is in de boodschap van H.P. Blavatsky. Deel X, 1938-1939

Complete reeks van 12 nummers, licht muf
12 paperbacks, 8vo+ 192 blz., nederlands Theosophy Company, Leiden 1938, 1939 redelijk/goed (nr: 25557)  Euro   10,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

---: Het Theosophisch Pad, waarmede vereenigd Het Theosophisch Forum en Lucifer. Deel XXIV, 1936

Lichte roestvlekkigheid, rug aan achterzijde open
hardcover, linnen 4to- 372 blz., nederlands Theosophisch Genootschap, Bussum 1936 matig / geen stofomslag (nr: 22369)  Euro   17,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

---: Het Theosophisch Pad, waarmede vereenigd Het Theosophisch Forum en Lucifer. Deel XXV, 1937

Exterieur wat gevlekt en verkleurd, enige slijtage aan rug, pagina's in laatste 30 bladzijden niet goed in volgorde, enkele bladen ontbreken (productiefout)
hardcover, linnen 4to- 374 blz., nederlands Theosophisch Genootschap, Bussum 1937 matig / geen stofomslag (nr: 22368)  Euro   15,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

---: Het Theosophisch Pad. Deel XIX, 1931

Exterieur vlekkerig
hardcover, linnen 4to- 265 blz., nederlands Theosophisch Genootschap, Utrecht 1931 redelijk / geen stofomslag (nr: 22608)  Euro   15,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

---: Het Theosophisch Pad. Deel XVII, nr. 1 en 2. Januari-februari 1929

Slijtage aan exterieur
paperback, ingenaaid 4to 36 blz., ills., nederlands Theosophisch Genootschap, Utrecht 1929 redelijk (nr: 26035)  Euro   4,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

---: Het Theosophisch Pad. Deel XVIII, 1930

Jaartal op rug geschreven
hardcover, linnen 4to- 265 blz., nederlands Theosophisch Genootschap 1930 goed / geen stofomslag (nr: 22607)  Euro   17,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

---: Het Theosophisch Pad. Deel XXI, 1934

Rug aan achterzijde open, exterieur vlekkerig, veel potloodaantekeningen
hardcover, linnen 4to- 356 blz., nederlands Theosophisch Genootschap, Bussum 1934 matig / geen stofomslag (nr: 22606)  Euro   12,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

---: Het Theosophisch Pad. Deel XXII, 1935

Rug aan achterzijde open over plm. 10 cm., exterieur vlekkerig
hardcover, linnen 4to- 372 blz., nederlands Theosophisch Genootschap, Bussum 1935 matig / geen stofomslag (nr: 22605)  Euro   15,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

---: Lucifer 10. Herfst 1981

katern 4to- 48 blz., ills., nederlands I.S.I.S., Den Haag 1981 goed (nr: 19920)  Euro   3,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

---: Lucifer 11. Winter 1981

katern 4to- 48 blz., ills., nederlands I.S.I.S., Den Haag 1981 goed (nr: 19921)  Euro   3,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

---: Lucifer 13. Zomer 1982

katern 4to- 48 blz., ills., nederlands I.S.I.S., Den Haag 1982 goed (nr: 19923)  Euro   3,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

---: Lucifer 14. Herfst 1982

katern 4to- 48 blz., ills., nederlands I.S.I.S., Den Haag 1982 goed (nr: 19924)  Euro   3,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

---: Lucifer 15. Winter 1982

katern 4to- 48 blz., ills., nederlands I.S.I.S., Den Haag 1982 goed (nr: 19925)  Euro   3,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

---: Lucifer 16. Lente 1983

katern 4to- 48 blz., ills., nederlands I.S.I.S., Den Haag 1983 goed (nr: 19926)  Euro   3,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

---: Lucifer 17. Zomer 1983

katern 4to- 48 blz., ills., nederlands I.S.I.S., Den Haag 1983 goed (nr: 19927)  Euro   3,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

---: Lucifer 18. Herfst 1983

katern 4to- 48 blz., ills., nederlands I.S.I.S., Den Haag 1983 goed (nr: 19928)  Euro   3,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

---: Lucifer 19. Winter 1983

katern 4to- 48 blz., ills., nederlands I.S.I.S., Den Haag 1983 goed (nr: 19929)  Euro   3,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

---: Lucifer 20. Lente 1984

katern 4to- 48 blz., ills., nederlands I.S.I.S., Den Haag 1984 goed (nr: 19930)  Euro   3,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

---: Lucifer 21. Zomer 1984

katern 4to- 48 blz., ills., nederlands I.S.I.S., Den Haag 1984 goed (nr: 19931)  Euro   3,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

---: Lucifer 22. Herfst 1984

katern 4to- 48 blz., ills., nederlands I.S.I.S., Den Haag 1984 goed (nr: 19932)  Euro   3,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

---: Lucifer 23. Winter 1984

katern 4to- 48 blz., ills., nederlands I.S.I.S., Den Haag 1984 goed (nr: 19933)  Euro   3,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

---: Lucifer 24. Januari/februari 1985

katern 4to- 32 blz., ills., nederlands I.S.I.S., Den Haag 1985 goed (nr: 19934)  Euro   2,25
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

---: Lucifer 25. Maart/april 1985

katern 4to- 32 blz., ills., nederlands I.S.I.S., Den Haag 1985 goed (nr: 19935)  Euro   2,25
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

---: Lucifer 26. Mei/juni 1985

katern 4to- 32 blz., ills., nederlands I.S.I.S., Den Haag 1985 goed (nr: 19936)  Euro   2,25
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

---: Lucifer 27. Juli/augustus 1985

katern 4to- 32 blz., ills., nederlands I.S.I.S., Den Haag 1985 goed (nr: 19937)  Euro   2,25
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

---: Lucifer 28. September/oktober 1985

katern 4to- 32 blz., ills., nederlands I.S.I.S., Den Haag 1985 goed (nr: 19938)  Euro   2,25
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

---: Lucifer 29. November/december 1985

katern 4to- 32 blz., ills., nederlands I.S.I.S., Den Haag 1985 goed (nr: 19939)  Euro   2,25
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

---: Lucifer 30. Januari/februari 1986

katern 4to- 32 blz., ills., nederlands I.S.I.S., Den Haag 1986 goed (nr: 19940)  Euro   2,25
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

---: Lucifer 31. Maart/april 1986

katern 4to- 32 blz., ills., nederlands I.S.I.S., Den Haag 1986 goed (nr: 19941)  Euro   2,25
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

---: Lucifer 32. Mei/juni 1986

katern 4to- 32 blz., ills., nederlands I.S.I.S., Den Haag 1986 goed (nr: 19942)  Euro   2,25
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

---: Lucifer 33. Juli/augustus 1986

katern 4to- 32 blz., ills., nederlands I.S.I.S., Den Haag 1986 goed (nr: 19943)  Euro   2,25
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

---: Lucifer 34. September/oktober 1986

katern 4to- 32 blz., ills., nederlands I.S.I.S., Den Haag 1986 goed (nr: 19944)  Euro   2,25
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

---: Lucifer 35. November/december 1986

katern 4to- 32 blz., ills., nederlands I.S.I.S., Den Haag 1986 goed (nr: 19945)  Euro   2,25
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

---: Lucifer 36. Januari/februari 1987

katern 4to- 32 blz., ills., nederlands I.S.I.S., Den Haag 1987 goed (nr: 19946)  Euro   2,25
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

---: Lucifer 37. Maart/april 1987

katern 4to- 32 blz., ills., nederlands I.S.I.S., Den Haag 1987 goed (nr: 19947)  Euro   2,25
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

---: Lucifer 38. Mei/juni 1987

katern 4to- 32 blz., ills., nederlands I.S.I.S., Den Haag 1987 goed (nr: 19948)  Euro   2,25
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

---: Lucifer 39. Juli/augustus 1987

katern 4to- 32 blz., ills., nederlands I.S.I.S., Den Haag 1987 goed (nr: 19949)  Euro   2,25
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

---: Lucifer 40. September/oktober 1987

katern 4to- 32 blz., ills., nederlands I.S.I.S., Den Haag 1987 goed (nr: 19950)  Euro   2,25
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

---: Lucifer 41. November/december 1987

katern 4to- 32 blz., ills., nederlands I.S.I.S., Den Haag 1987 goed (nr: 19951)  Euro   2,25
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

---: Lucifer 42. Januari/februari 1988

katern 4to- 32 blz., ills., nederlands I.S.I.S., Den Haag 1988 goed (nr: 19952)  Euro   2,25
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

---: Lucifer 8. Lente 1981

katern 4to- 48 blz., ills., nederlands I.S.I.S., Den Haag 1981 goed (nr: 19918)  Euro   3,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

---: Lucifer 9. Zomer 1981

katern 4to- 48 blz., ills., nederlands I.S.I.S., Den Haag 1981 goed (nr: 19919)  Euro   3,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

---: Sunrise. A Theosophic Perspective. 22(August 1971)11

quire, 8vo+ 32 pps, english Theosophical University Press, Pasadena 1971 good (nr: 21634)  Euro   2,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

---: Sunrise. A Theosophic Perspective. 25(April 1976)7

quire 8vo+ 32 pps, english Theosophical University Press, Altadena 1976 good (nr: 19968)  Euro   2,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

---: Sunrise. A Theosophic Perspective. 25(Aug.-Sept. 1976)10

quire 8vo+ 32 pps, english Theosophical University Press, Altadena 1976 good (nr: 19971)  Euro   2,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

---: Sunrise. A Theosophic Perspective. 25(June-July 1976)9

quire 8vo+ 32 pps, english Theosophical University Press, Altadena 1976 good (nr: 19970)  Euro   2,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

---: Sunrise. A Theosophic Perspective. 25(March 1976)6

quire 8vo+ 32 pps, english Theosophical University Press, Altadena 1976 good (nr: 19967)  Euro   2,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

---: Sunrise. A Theosophic Perspective. 25(May 1976)8

quire 8vo+ 32 pps, english Theosophical University Press, Altadena 1976 good (nr: 19969)  Euro   2,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

---: Sunrise. A Theosophic Perspective. 25(Oktober 1975)1

quire 8vo+ 32 pps, english Theosophical University Press, Altadena 1975 good (nr: 19966)  Euro   2,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

---: Sunrise. A Theosophic Perspective. 26(April 1977)7

quire 8vo+ 32 pps, english Theosophical University Press, Altadena 1977 good (nr: 20109)  Euro   2,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

---: Sunrise. A Theosophic Perspective. 26(Aug.-Sept. 1977)10

quire 8vo+ 32 pps, english Theosophical University Press, Altadena 1977 good (nr: 20112)  Euro   2,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

---: Sunrise. A Theosophic Perspective. 26(December 1976)3

Ballpointmarkings
quire 8vo+ 32 pps, english Theosophical University Press, Altadena 1976 fair (nr: 19974)  Euro   1,50
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

---: Sunrise. A Theosophic Perspective. 26(February 1977)5

quire 8vo+ 32 pps, english Theosophical University Press, Altadena 1977 good (nr: 20107)  Euro   2,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

---: Sunrise. A Theosophic Perspective. 26(January 1977)4

quire 8vo+ 32 pps, english Theosophical University Press, Altadena 1977 good (nr: 20106)  Euro   2,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

---: Sunrise. A Theosophic Perspective. 26(June-July 1977)9

quire 8vo+ english Theosophical University Press, Altadena 1977 good (nr: 20111)  Euro   2,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

---: Sunrise. A Theosophic Perspective. 26(March 1977)6

quire 8vo+ 32 pps, english Theosophical University Press, Altadena 1977 good (nr: 20108)  Euro   2,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

---: Sunrise. A Theosophic Perspective. 26(May 1977)8

quire 8vo+ 32 pps, english Theosophical University Press, Altadena 1977 good (nr: 20110)  Euro   2,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

---: Sunrise. A Theosophic Perspective. 26(November 1976)2

Front page stained
quire 8vo+ 64 pps., ills., english Theosophical University Press, Altadena 1976 fair/good (nr: 19973)  Euro   3,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

---: Sunrise. A Theosophic Perspective. 26(Oktober 1976)1

quire 8vo+ 32 pps, english Theosophical University Press, Altadena 1976 good (nr: 19972)  Euro   2,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

---: Sunrise. A Theosophic Perspective. 27(April 1978)7

quire 8vo+ 32 pps, english Theosophical University Press, Altadena 1978 good (nr: 19978)  Euro   2,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

---: Sunrise. A Theosophic Perspective. 27(Aug.-Sept. 1978)10

quire 8vo+ 32 pps, english Theosophical University Press, Altadena 1978 good (nr: 19981)  Euro   2,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

---: Sunrise. A Theosophic Perspective. 27(December 1977)3

quire 8vo+ 32 pps, english Theosophical University Press, Altadena 1977 good (nr: 20117)  Euro   2,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

---: Sunrise. A Theosophic Perspective. 27(February 1978)5

quire 8vo+ 32 pps, english Theosophical University Press, Altadena 1978 good (nr: 19976)  Euro   2,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

---: Sunrise. A Theosophic Perspective. 27(January 1978)4

quire 8vo+ 32 pps, english Theosophical University Press, Altadena 1978 good (nr: 19975)  Euro   2,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

---: Sunrise. A Theosophic Perspective. 27(June-July 1978)9

quire 8vo+ 32 pps, english Theosophical University Press, Altadena 1978 good (nr: 19980)  Euro   2,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

---: Sunrise. A Theosophic Perspective. 27(March 1978)6

quire 8vo+ 32 pps, english Theosophical University Press, Altadena 1978 good (nr: 19977)  Euro   2,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

---: Sunrise. A Theosophic Perspective. 27(May 1978)8

quire 8vo+ 32 pps, english Theosophical University Press, Altadena 1978 good (nr: 19979)  Euro   2,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

---: Sunrise. A Theosophic Perspective. 27(October 1977)1

quire 8vo+ 32 pps, english Theosophical University Press, Altadena 1977 good (nr: 20113)  Euro   2,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

---: Sunrise. A Theosophic Perspective. 28(April 1979)7

quire 8vo+ 32 pps, english Theosophical University Press, Altadena 1979 good (nr: 19991)  Euro   2,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

---: Sunrise. A Theosophic Perspective. 28(Aug.-Sept. 1979)10

quire 8vo+ 32 pps, english Theosophical University Press, Altadena 1979 good (nr: 20100)  Euro   2,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

---: Sunrise. A Theosophic Perspective. 28(December 1978)3

quire 8vo+ 32 pps, english Theosophical University Press, Altadena 1978 good (nr: 19983)  Euro   2,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

---: Sunrise. A Theosophic Perspective. 28(February 1979)5

quire 8vo+ 32 pps, english Theosophical University Press, Altadena 1979 good (nr: 19989)  Euro   2,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

---: Sunrise. A Theosophic Perspective. 28(January 1979)4

quire 8vo+ 32 pps, english Theosophical University Press, Altadena 1979 good (nr: 19988)  Euro   2,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

---: Sunrise. A Theosophic Perspective. 28(June-July 1979)9

quire 8vo+ 32 pps, english Theosophical University Press, Altadena 1979 good (nr: 20099)  Euro   2,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

---: Sunrise. A Theosophic Perspective. 28(March 1979)6

quire 8vo+ 32 pps, english Theosophical University Press, Altadena 1979 good (nr: 19990)  Euro   2,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

---: Sunrise. A Theosophic Perspective. 28(May 1979)8

quire 8vo+ 32 pps, english Theosophical University Press, Altadena 1979 good (nr: 20098)  Euro   2,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

---: Sunrise. A Theosophic Perspective. 28(Oktober 1978)1

Front page mildly stained
quire 8vo+ 32 pps, english Theosophical University Press, Altadena 1978 fair/good (nr: 19982)  Euro   1,75
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

---: Sunrise. A Theosophic Perspective. 29(December 1979)3

quire 8vo+ 32 pps., ills., english Theosophical University Press, Altadena 1979 good (nr: 20103)  Euro   2,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

---: Sunrise. A Theosophic Perspective. 29(February 1980)5

quire 8vo+ 32 pps, english Theosophical University Press, Altadena 1980 good (nr: 19985)  Euro   2,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

---: Sunrise. A Theosophic Perspective. 29(January 1980)4

quire 8vo+ 32 pps, english Theosophical University Press, Altadena 1980 good (nr: 19984)  Euro   2,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

---: Sunrise. A Theosophic Perspective. 29(March 1980)6

quire 8vo+ 32 pps, english Theosophical University Press, Altadena 1980 good (nr: 19986)  Euro   2,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

---: Sunrise. A Theosophic Perspective. 29(November 1979)2

quire 8vo+ 32 pps., ills., english Theosophical University Press, Altadena 1979 good (nr: 20102)  Euro   3,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

---: Sunrise. A Theosophic Perspective. 29(Oktober 1979)1

quire 8vo+ 32 pps, english Theosophical University Press, Altadena 1979 good (nr: 20101)  Euro   2,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

---: Sunrise. A Theosophic Perspective. 30(December 1980)3

quire 8vo+ 32 pps., ills., english Theosophical University Press, Altadena 1980 good (nr: 20104)  Euro   2,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

---: Sunrise. A Theosophic Perspective. 30(January 1981)4

quire 8vo+ 32 pps, english Theosophical University Press, Altadena 1981 good (nr: 20105)  Euro   2,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

---: Sunrise. A Theosophic Perspective. 30(Oktober 1980)1

quire 8vo+ 32 pps, english Theosophical University Press, Altadena 1980 good (nr: 19987)  Euro   2,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

---: Sunrise. For better understanding among all peoples. 17(January 1968)4

quire 8vo+ 32 pps, english Theosophical University Press, Altadena 1968 good (nr: 19953)  Euro   2,25
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

---: Sunrise. For better understanding among all peoples. 19(August 1970)11

quire 8vo+ 32 pps, english Theosophical University Press, Altadena 1970 good (nr: 19954)  Euro   2,25
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

---: Sunrise. For better understanding among all peoples. 19(September 1970)12

quire 8vo+ 32 pps, english Theosophical University Press, Altadena 1970 good (nr: 19955)  Euro   2,25
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

---: Sunrise. For better understanding among all peoples. 20(April 1971)7

quire 8vo+ 32 pps, english Theosophical University Press, Altadena 1971 good (nr: 19961)  Euro   2,25
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

---: Sunrise. For better understanding among all peoples. 20(February 1971)5

quire 8vo+ 32 pps, english Theosophical University Press, Altadena 1971 good (nr: 19959)  Euro   2,25
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

---: Sunrise. For better understanding among all peoples. 20(January 1971)4

quire 8vo+ 32 pps, english Theosophical University Press, Altadena 1971 good (nr: 19958)  Euro   2,25
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

---: Sunrise. For better understanding among all peoples. 20(July 1971)10

quire 8vo+ 32 pps, english Theosophical University Press, Altadena 1971 good (nr: 19964)  Euro   2,25
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

---: Sunrise. For better understanding among all peoples. 20(June 1971)9

quire 8vo+ 32 pps, english Theosophical University Press, Altadena 1971 good (nr: 19963)  Euro   2,25
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

---: Sunrise. For better understanding among all peoples. 20(March 1971)6

quire 8vo+ 32 pps, english Theosophical University Press, Altadena 1971 good (nr: 19960)  Euro   2,25
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

---: Sunrise. For better understanding among all peoples. 20(May 1971)8

quire 8vo+ 32 pps, english Theosophical University Press, Altadena 1971 good (nr: 19962)  Euro   2,25
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

---: Sunrise. For better understanding among all peoples. 20(November 1970)2

quire 8vo+ 32 pps, english Theosophical University Press, Altadena 1970 good (nr: 19957)  Euro   2,25
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

---: Sunrise. For better understanding among all peoples. 20(Oktober 1970)1

quire 8vo+ 32 pps, english Theosophical University Press, Altadena 1970 good (nr: 19956)  Euro   2,25
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

---: Sunrise. For better understanding among all peoples. 20(September 1971)12

quire 8vo+ 32 pps, english Theosophical University Press, Altadena 1971 good (nr: 19965)  Euro   2,25
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

---: Sunrise. Theosofische Perspectieven. 29(November 1980)9

katern, 8vo+ 34 blz., ills., nederlands Theosophical University Press, Pasadena 1980 goed/zeer goed (nr: 21966)  Euro   2,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

---: Sunrise. Theosofische Perspectieven. 29(Oktober 1980)8

katern, 8vo+ 36 blz., ills., nederlands Theosophical University Press, Pasadena 1980 goed/zeer goed (nr: 21965)  Euro   2,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

---: Sunrise. Theosofische Perspectieven. 30(April 1981)4

katern, 8vo+ 36 blz., ills., nederlands Theosophical University Press, Pasadena 1981 goed/zeer goed (nr: 21967)  Euro   2,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

---: Sunrise. Theosofische Perspectieven. 31(Juli/Augustus 1982)4

katern, 8vo+ 68 blz., ills., nederlands Theosophical University Press, Pasadena 1982 goed/zeer goed (nr: 21969)  Euro   3,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

---: Sunrise. Theosofische Perspectieven. 31(Maart/April 1982)2

katern, 8vo+ 36 blz., ills., nederlands Theosophical University Press, Pasadena 1982 goed/zeer goed (nr: 21968)  Euro   2,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

---: Sunrise. Theosofische Perspectieven. 31(Sept./Okt. 1982)5

katern, 8vo+ 34 blz., ills., nederlands Theosophical University Press, Pasadena 1982 goed/zeer goed (nr: 22700)  Euro   2,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

---: Sunrise. Theosofische Perspectieven. 32(November/December 1983)6

katern 8vo+ 36 blz., nederlands Theosophical University Press, Pasadena 1983 goed (nr: 20121)  Euro   2,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

---: Sunrise. Theosofische Perspectieven. 33(January/February 1984)1

katern 8vo+ 36 blz., nederlands Theosophical University Press, Pasadena 1984 goed (nr: 20120)  Euro   2,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

---: Sunrise. Theosofische Perspectieven. 33(Maart/April 1984)2

Gekreukt exemplaar
katern, 8vo+ 36 blz., ills., nederlands Theosophical University Press, Pasadena 1984 matig (nr: 21970)  Euro   1,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

---: Sunrise. Theosofische Perspectieven. 33(November/December 1984)6

katern, 8vo+ 36 blz., ills., nederlands Theosophical University Press, Pasadena 1984 goed/zeer goed (nr: 21972)  Euro   2,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

---: Sunrise. Theosofische Perspectieven. 33(September/Oktober 1984)5

katern, 8vo+ 62 blz., ills., nederlands Theosophical University Press, Pasadena 1984 redelijk/goed (nr: 21971)  Euro   3,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

---: Sunrise. Theosofische Perspectieven. 34(Januari/Februari 1985)1

katern, 8vo+ 36 blz., ills., nederlands Theosophical University Press, Pasadena 1985 goed/zeer goed (nr: 22702)  Euro   2,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

---: Sunrise. Theosofische Perspectieven. 35(Juli/Augustus 1986)4

Vouw in voorpagina
katern, 8vo+ 32 blz., ills., nederlands Theosophical University Press, Pasadena 1986 redelijk/goed (nr: 22701)  Euro   1,75
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

---: Sunrise. Theosofische Perspectieven. 48(Januari/Februari 1999)1

katern 8vo+ 32 blz., nederlands Theosophical University Press Agency, Den Haag 1999 goed/zeer goed (nr: 20793)  Euro   2,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

---: Sunrise. Theosofische Perspectieven. 48(Juli/Augustus 1999)4

katern, 8vo+ 32 blz., nederlands Theosophical University Press Agency, Den Haag 1999 goed (nr: 25984)  Euro   2,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

---: Sunrise. Theosophic Perspectives. 30(November 1980)2

quire 8vo+ 64 pps, english Theosophical University Press, Altadena 1980 good (nr: 20116)  Euro   2,50
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

---: Sunrise. Theosophic Perspectives. 32(August/September 1983)6

quire 8vo+ 32 pps, english Theosophical University Press, Altadena 1983 good (nr: 20115)  Euro   2,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

---: Sunrise. Theosophic Perspectives. 32(December 1982/January 1983)2

quire 8vo+ 32 pps, english Theosophical University Press, Altadena 1983 good (nr: 20118)  Euro   2,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

---: Sunrise. Theosophic Perspectives. 34(April/May 1985)4

quire 8vo+ 64 pps, english Theosophical University Press, Altadena 1985 good (nr: 20119)  Euro   2,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

---: Sunrise. Theosophical Perspectives. 27(November 1977)2

quire 8vo+ 64 pps., ills., english Theosophical University Press, Altadena 1977 good (nr: 20114)  Euro   2,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

---: The Aryan Path vol. viii(november 1937)no. 11

Top and bottom of spine damaged
paperback, sewed 8vo+ 48 pps, english Bombay 1937 moderate (nr: 13148)  Euro   1,50
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

---: The Herald of the Star Vol. IV-No.II, November 11th 1915

Burn-marks in bottom right corner, spine poor, foxing
paperback, sewed 4to- 46 pps., ills., english The Order of the Star in the East 1915 poor (nr: 19385)  Euro   6,50
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

---: The Theosophist 101(October 1979)1. Centenary number

paperback, sewed 4to- 92 pps., ills., english Theosophical Publishing House, Adyar 1979 fair (nr: 21081)  Euro   2,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

---: The Theosophist 70(April 1949)7. Edited by C. Jinarajadasa

Some general wear
paperback, sewed 8vo+ 70 pps., english Theosophical Publishing House, Adyar 1949 fair (nr: 20127)  Euro   2,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

---: The Theosophist 70(December 1948)3. Edited by C. Jinarajadasa

Ballpointnotes on 5-10% of the pages, some general wear
paperback, sewed 8vo+ appr. 65 pps., english Theosophical Publishing House, Adyar 1948 fair (nr: 20124)  Euro   2,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

---: The Theosophist 70(January 1949)4. Edited by C. Jinarajadasa

Some general wear
paperback, sewed 8vo+ appr. 65 pps., english Theosophical Publishing House, Adyar 1949 fair (nr: 20125)  Euro   2,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

---: The Theosophist 70(March 1949)6. Edited by C. Jinarajadasa

Some general wear
paperback, sewed 8vo+ appr. 65 pps., english Theosophical Publishing House, Adyar 1949 fair (nr: 20126)  Euro   2,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

---: The Theosophist 70(May 1949)8. Edited by C. Jinarajadasa

Some general wear
paperback, sewed 8vo+ appr. 65 pps., english Theosophical Publishing House, Adyar 1949 fair (nr: 20128)  Euro   2,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

---: The Theosophist 70(November 1948)2. Edited by C. Jinarajadasa

Some general wear
paperback, sewed 8vo+ appr. 65 pps., ills., english Theosophical Publishing House, Adyar 1948 fair (nr: 20123)  Euro   2,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

---: The Theosophist 70(October 1948)1. Edited by C. Jinarajadasa

Some general wear
paperback, sewed 8vo+ 68 pps., ills., english Theosophical Publishing House, Adyar 1948 fair (nr: 20122)  Euro   2,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

---: The Theosophist 70(September 1949)12. Edited by C. Jinarajadasa

Small tear on indexpage, no loss of text. Some general wear
paperback, sewed 8vo+ appr. 65 pps., ind., english Theosophical Publishing House, Adyar 1949 fair (nr: 20129)  Euro   2,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

---: The Theosophist 74(April 1953)7. Edited by N. Sri Ram

Ballpointnotes on 1 or 2 pages, some general wear
paperback, sewed 8vo+ appr. 65 pps., english Theosophical Publishing House, Adyar 1953 fair (nr: 20130)  Euro   2,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

---: The Theosophist 75(August 1954)11. Edited by N. Sri Ram

Some general wear
paperback, sewed 8vo+ appr. 65 pps., english Theosophical Publishing House, Adyar 1954 fair (nr: 20134)  Euro   2,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

---: The Theosophist 75(January 1954)4. Edited by N. Sri Ram

Ballpointnotes on 5-10% of the pages, some general wear, pages stained
paperback, sewed 8vo+ appr. 65 pps., english Theosophical Publishing House, Adyar 1954 moderate (nr: 20131)  Euro   1,50
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

---: The Theosophist 75(March 1954)6. Edited by N. Sri Ram

Ballpointnotes on 5-10% of the pages, some general wear
paperback, sewed 8vo+ appr. 65 pps., ills., english Theosophical Publishing House, Adyar 1954 fair (nr: 20132)  Euro   2,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

---: The Theosophist 75(May 1954)8. Edited by N. Sri Ram

Ballpointnotes on 2 or 3 pages, some general wear
paperback, sewed 8vo+ appr. 70 pps., english Theosophical Publishing House, Adyar 1954 fair (nr: 20133)  Euro   2,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

---: The Theosophist 75(September 1954)12. Edited by N. Sri Ram

Ballpointnotes on 5-10% of the pages, some general wear
paperback, sewed 8vo+ appr. 65 pps., english Theosophical Publishing House, Adyar 1954 fair (nr: 20135)  Euro   2,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

---: The Theosophist 76(April 1955)7. Edited by N. Sri Ram

Ballpointmarkings on appr. 5 pages, some general wear
paperback, sewed 8vo+ 70 pps, english Theosophical Publishing House, Adyar 1955 fair (nr: 20139)  Euro   2,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

---: The Theosophist 76(February 1955)5. Edited by N. Sri Ram

Ballpointnotes on 5-10% of the pages, some general wear
paperback, sewed 8vo+ appr. 65 pps., english Theosophical Publishing House, Adyar 1955 fair (nr: 20137)  Euro   2,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

---: The Theosophist 76(July 1955)10. Edited by N. Sri Ram

Ballpointnotes on 5-10% of the pages, some general wear
paperback, sewed 8vo+ appr. 65 pps., english Theosophical Publishing House, Adyar 1955 fair (nr: 20142)  Euro   2,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

---: The Theosophist 76(June 1955)9. Edited by N. Sri Ram

Ballpointmarkings on 5-10% of the pages, some general wear
paperback, sewed 8vo+ appr. 70 pps., english Theosophical Publishing House, Adyar 1955 fair (nr: 20141)  Euro   2,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

---: The Theosophist 76(March 1955)6. Edited by N. Sri Ram

Ballpointnotes on 5-10% of the pages, some general wear
paperback, sewed 8vo+ appr. 70 pps., english Theosophical Publishing House, Adyar 1955 fair (nr: 20138)  Euro   2,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

---: The Theosophist 76(May 1955)8. Edited by N. Sri Ram

Ballpointmarkings on 5-10% of the pages, some general wear
paperback, sewed 8vo+ appr. 65 pps., ills., english Theosophical Publishing House, Adyar 1955 fair (nr: 20140)  Euro   2,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

---: The Theosophist 76(November 1954)2. Edited by N. Sri Ram

Ballpointnotes on 1 or 2 pages, some general wear
paperback, sewed 8vo+ appr. 65 pps., english Theosophical Publishing House, Adyar 1954 fair (nr: 20136)  Euro   2,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

---: The Theosophist 76(September 1955)12. Edited by N. Sri Ram

Ballpointmarkings on 1 or 2 pages, some general wear
paperback, sewed 8vo+ appr. 65 pps., english Theosophical Publishing House, Adyar 1955 fair (nr: 20143)  Euro   2,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

---: The Theosophist 77(December 1955)3. Edited by N. Sri Ram

A few ballpointmarkings in the index, some general wear
paperback, sewed 8vo+ appr. 65 pps., english Theosophical Publishing House, Adyar 1955 fair (nr: 20145)  Euro   2,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

---: The Theosophist 77(January 1956)4. Edited by N. Sri Ram

Some ballpointnotes on 5-10% of the pages, some general wear
paperback, sewed 8vo+ 70 pps., ills., english Theosophical Publishing House, Adyar 1956 fair (nr: 20146)  Euro   2,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

---: The Theosophist 77(March 1956)6. Edited by N. Sri Ram

Many ballpointnotes on appr. 5 pages, some general wear
paperback, sewed 8vo+ 64 pps., ills., english Theosophical Publishing House, Adyar 1956 fair (nr: 20147)  Euro   2,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

---: The Theosophist 77(March 1956)6. Edited by N. Sri Ram

Ballpointmarkings on 5-10% of the pages, some pages stained, some general wear
paperback, sewed 8vo+ 70 pps., english Theosophical Publishing House, Adyar 1955 fair (nr: 20144)  Euro   2,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

---: Theosofia, october 1965 t/m december 1981

Ingebonden jaargangen van dit tijdschrift, slechts 3 nrs ontbreken
hardcover, linnen 8vo+ nederlands Theosophische Vereniging in Nederland 1965-1981 goed / geen stofomslag (nr: 2188)  Euro   80,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

---: Theosofia. Jaargang 19(1910-1911)

Ingebonden jaargang in twee totaal verschillende helften
2 hardcover vols, linnen/half linnen 8vo+ 776 blz., nederlands T.V.N.A. 1910, 1911 redelijk / geen stofomslag (nr: 24972)  Euro   22,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

---: Theosofia. Jaargang 25(1917-1918)

Provisorisch ingebonden jaargang
hardcover, half linnen 8vo+ 480 blz., nederlands 1917, 1918 redelijk / geen stofomslag (nr: 26090)  Euro   17,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

---: Theosofia. Jaargang 29(1921-1922)

Enigszins provisorisch ingebonden jaargang, hier en daar roestvlekkig
paperback, ingenaaid 8vo+ 386 blz., nederlands T.V.N.A. 1921, 1922 redelijk/goed (nr: 24971)  Euro   15,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

---: Theosofia. Jaargang 30(1922-1923)

Ingebonden jaargang, rug wat gevlekt, jaartal met pleister op rug bevestigd
hardcover, half linnen 8vo+ 384 blz., nederlands T.V.N.A. 1922, 1923 redelijk/goed / geen stofomslag (nr: 23860)  Euro   17,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

---: Theosofia. Jaargang 31(1923-1924)

Ingebonden jaargang, witte vlek en inkeping op voorkant, tekst op rug weggesleten
hardcover, linnen 8vo+ 384 blz., nederlands T.V.N.A. 1923, 1924 redelijk/goed / geen stofomslag (nr: 23859)  Euro   20,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

---: Theosofia. Jaargang 32(1924-1925)

Amateuristisch ingebonden jaargang, vrij dikke aanstrepingen op plm. 10% v.d. pagina's
hardcover, half linnen 8vo+ 388 blz., nederlands T.V.N.A. 1924, 1925 redelijk / geen stofomslag (nr: 23861)  Euro   15,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

---: Theosofia. Jaargang 37(1929-1930)

hardcover, half linnen 8vo+ 448 blz., nederlands T.V.N.A. 1929-1930 redelijk/goed / geen stofomslag (nr: 23865)  Euro   20,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

---: Theosofia. Jaargang 38(1930-1931)

Amateuristisch ingebonden jaargang, jaartal met pleister op rug bevestigd
hardcover, half linnen 8vo+ 340 blz., nederlands T.V.N.A. 1930, 1931 redelijk / geen stofomslag (nr: 23862)  Euro   15,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

---: Theosofia. Jaargang 41(1933)

Voorpagina behoorlijk gevlekt
hardcover, half linnen 8vo+ 407 blz., nederlands T.V.N.A. 1933 redelijk/goed / geen stofomslag (nr: 23863)  Euro   17,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

---: Theosofia. Jaargang 42(1934)

Krasjes op voorpagina
hardcover, half linnen 8vo+ 356 blz., nederlands T.V.N.A. 1934 redelijk/goed / geen stofomslag (nr: 23864)  Euro   20,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

---: Theosofia. Jaargang 53(1952)

Complete jaargang in 10 nummers. Muf
10 geniete katernen, 4to- 184 blz., nederlands T.V.N.A. 1952 redelijk (nr: 23558)  Euro   15,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

---: Theosofia. Jaargang 56(1955)

11 geniete katernen, 4to- 244 blz., nederlands T.V.N.A. 1955 goed (nr: 23822)  Euro   15,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

---: Theosofia. Jaargang 57(1956)

Potloodaantekeningen, voorblad nr. 1 enigszins beschadigd
11 geniete katernen, 4to- 244 blz., nederlands T.V.N.A. 1956 redelijk (nr: 23820)  Euro   12,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

---: Theosofia. Jaargang 57(1956)

Complete jaargang in 11 nummers. Muf. Enige vergeling
11 geniete katernen 4to- 244 blz., nederlands T.V.N.A. 1956 redelijk (nr: 23557)  Euro   12,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

---: Theosofia. Jaargang 59(1958)

Potloodkrabbel op voorpagina nr. 1
9 geniete katernen, 4to- 308 blz., nederlands T.V.N.A. 1958 redelijk/goed (nr: 23819)  Euro   15,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

---: Theosofia. Jaargang 60(1959)

In enkele nummers veel aanstrepingen
11 geniete katernen, 4to- 390 blz., nederlands T.V.N.A. 1959 redelijk (nr: 23821)  Euro   12,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

---: Theosofia. Jaargang 61(1960)

11 geniete katernen, 4to- 398 blz., nederlands T.V.N.A. 1960 redelijk/goed (nr: 23855)  Euro   15,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

---: Theosofia. Jaargang 62(1961)

Enigszins muf, kleine beschadiging voorpagina januari nummer
11 geniete katernen, 4to- 452 blz., nederlands T.V.N.A. 1961 redelijk/goed (nr: 23851)  Euro   17,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

---: Theosofia. Jaargang 63(1962)

Enkele (minder dan 5) aanstrepingen
11 geniete katernen, 4to- 432 blz., nederlands T.V.N.A. 1962 redelijk/goed (nr: 23852)  Euro   17,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

---: Theosofia. Jaargang 64(1963)

11 geniete katernen, 4to- 439 blz., nederlands T.V.N.A. 1963 redelijk/goed (nr: 23854)  Euro   15,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

---: Theosofia. Jaargang 65(1964)

Exterieur december-nummer enigszins gevlekt, iets muf
11 geniete katernen, 4to- 480 blz., nederlands T.V.N.A. 1964 redelijk/goed (nr: 23853)  Euro   16,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

---: Theosofia. Jaargang 66(1965)

Decembernummer aan bovenzijde ingescheurd over plm. 2 cm.
11 geniete katernen, 8vo+ 366 blz., nederlands T.V.N.A. 1965 redelijk (nr: 23858)  Euro   12,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

---: Theosofia. Jaargang 70(1969)

1 balpenaantekening op voorpagina (jul.-aug. nummer)
11 geniete katernen 4to- 356 blz., nederlands Theosofische Vereenigings Nederlandse Afdeling 1969 goed (nr: 23737)  Euro   15,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

---: Theosofia. Jaargang 71(1970)

11 geniete katernen 4to- 364 blz., nederlands T.V.N.A. 1970 goed (nr: 23738)  Euro   15,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

---: Theosofia. Jaargang 78(1977)

Vochtsporen in nr. 3, enigszins muf
6 geniete katernen, 4to- 192 blz., ills., nederlands Theosofische Vereniging - Nederland 1977 redelijk/goed (nr: 23856)  Euro   8,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

---: Theosofia. Jaargang 79(1978)

6 geniete katernen, 4to- 224 blz., ills., nederlands Theosofische Vereniging - Nederland 1978 redelijk (nr: 23857)  Euro   9,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

---: Theosofia. Jaargang 95(1994)3

katern 8vo+ 44 blz., nederlands Theosofische Vereeniging in Nederland, Amsterdam 1994 goed/zeer goed (nr: 20797)  Euro   2,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

---: Theosofia. Jaargang 97(1996)

Professioneel ingebonden jaargang, miniscuul vlekje op voorpagina
hardcover, linnen 4to- 248 blz., ills., reg., nederlands Theosofische Vereniging in Nederland, Amsterdam 1996 goed/zeer goed / geen stofomslag (nr: 21292)  Euro   14,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

---: Theosofia. Jaargang 98(1997)

Professioneel ingebonden jaargang, enige fouten in nummering en paginering, ontstaan bij productie, is wel compleet
hardcover, linnen 4to- plm. 250 blz., ills., reg., nederlands Theosofische Vereniging in Nederland, Amsterdam 1997 goed/zeer goed / geen stofomslag (nr: 21288)  Euro   15,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

---: Theosofia. Jaargang 99(1998)

Professioneel ingebonden jaargang
hardcover, linnen 4to- 232 blz., ills., reg., nederlands Theosofische Vereniging in Nederland, Amsterdam 1998 goed/zeer goed / geen stofomslag (nr: 21290)  Euro   15,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

---: Theosofia. Jaargang 100(1999)

Professioneel ingebonden jaargang
hardcover, linnen 4to- 248 blz., ills., reg., nederlands Theosofische Vereniging in Nederland, Amsterdam 1999 goed/zeer goed / geen stofomslag (nr: 21291)  Euro   15,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

---: Theosofia. Jaargang 101(2000)

Professioneel ingebonden jaargang
hardcover, linnen 4to- 248 blz., ills., reg., nederlands Theosofische Vereniging in Nederland, Amsterdam 2000 goed/zeer goed / geen stofomslag (nr: 21293)  Euro   15,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

---: Theosofia. Jaargang 102(2001)

Professioneel ingebonden jaargang
hardcover, linnen 4to- 248 blz., ills., reg., nederlands Theosofische Vereniging in Nederland, Amsterdam 2001 goed/zeer goed / geen stofomslag (nr: 21289)  Euro   15,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

---: Theosofie, Wetenschap en Politiek. Speciaal dubbelnummer van Theosofia 1982

paperback, ingenaaid 4to- 120 blz., nederlands Theosophische Vereniging in Nederland 1982 goed/zeer goed (nr: 3347)  Euro   4,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

---: Theosofisch Forum. 1979, nr. 4 t/m 1980 nr. 8

5 katernen, 4to- plm. 190 blz., nederlands Theosofisch Genootschap H.P. Blavatsky 1979-1980 goed (nr: 22709)  Euro   11,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

---: Theosofisch Forum. 1979, nrs. 1 en 2

2 katernen 4to- 76 blz., nederlands Theosofisch Genootschap H.P. Blavatsky 1979 goed (nr: 22705)  Euro   4,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

---: Theosofisch Maandblad voor Nederlandsch-Indië. 5e jaargang, aflevering 3. 1 September 1905

Vochtspoor op voorpagina. potloodaanstrepingen op plm. 50% van de pagina's
geniet katern 8vo+ 40 blz., nederlands Benjamins, Semarang 1905 matig (nr: 25662)  Euro   6,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

---: Theosofisch Maandblad voor Nederlandsch-Indië. 6e jaargang, aflevering 3. September 1906

Klein rood streepje op voorpagina (1 cm.)
geniet katern, 8vo+ 40 blz., nederlands Benjamins, Semarang 1906 redelijk/goed (nr: 25663)  Euro   8,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

---: Theosofisch tijdschrift, niet nader identificeerbaar, 2 jaargangen

Het betreft 2 ingebonden jaargangen. Artikelen van Annie Besant, de Fremery, Lilian Edger e.a.
hardcover 8vo 578, 583 blz., nederlands zonder jaar (plm. 1909) redelijk / geen stofomslag (nr: 11339)  Euro   12,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

---: Theosophia, 11e jaargang, Mei 1902 - april 1903

Rug slecht, witte vlekken op rug
hardcover, linnen 4to 800 blz., nederlands 1902-1903 matig / geen stofomslag (nr: 18389)  Euro   10,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

---: Theosophy, a magazine devoted to the path. Vol. I(1913)no. 9

Some wear around staples
stapled wraps, 4to- 48 pps, english The United Lodge of Theosophists, San Francisco 1913 fair/good (nr: 23868)  Euro   10,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

---: Theosophy, a magazine devoted to the path. Vol. II(1914)no. 11

Traces of removed labels dominate the front page, small similar trace on back. Interior is good
stapled wraps, 4to- 48 pps, english The United Lodge of Theosophists, Los Angeles 1914 fair (nr: 23869)  Euro   5,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

---: Theosophy, a magazine devoted to the path. Vol. III(1915)no. 12

stapled wraps, 4to- 48 pps, english The United Lodge of Theosophists, Los Angeles 1915 good (nr: 23870)  Euro   8,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

---: Theosophy, a magazine devoted to the path. Vol. XI(1926-1927)

12 stapled wraps 4to- 576 pps, english The Theosophy Company, Los Angeles 1926-1927 good (nr: 23867)  Euro   50,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

|Actuele catalogus |Bestellen? |Verzendkosten/voorwaarden ||Kunt U geen email versturen?|
|Links |Home |Wie ben ik? |
Wij zijn altijd geïnteresseerd in inkoop