|Actuele catalogus |Bestellen? |Verzendkosten/voorwaarden ||Kunt U geen email versturen?|
|Links |Home |Wie ben ik? |

Boeken over spiritisme en bijna-dood ervaringen zijn verplaatst.
Spiritisme, bijna-dood ervaringen



Reincarnatie, leven na de dood


Archiati, Pietro: Reincarnation in modern life. Towards a new christian awarenss

paperback, sewed 8vo+ viii, 122 pps., english Temple Lodge, London 1997 very good (nr: 15081)  Euro   9,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

Barten, Pieter: Atlantis en wereldkarma. Regressies naar vorige levens van de geest in trance

paperback, 8vo+ 356 blz., nederlands Strengholt, Naarden 1995, 3e druk goed/zeer goed (nr: 25617)  Euro   10,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Barten, Pieter: Reïncarnatie en levenslot. Regressies, progressies en andere verkenningen van de geest in trance

paperback, 8vo+ 339 blz., nederlands Strengholt, Naarden 1993, 3e druk goed/zeer goed (nr: 21158)  Euro   12,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Belle, Jack van (samenstelling): Zienswijze 11 november 1970: Leven wij meer dan een keer op deze aarde?

Onderstrepingen op voorpagina
geniet katern, 8vo 54 blz., nederlands NOS, Hilversum zonder jaar [1970?] redelijk/goed (nr: 26013)  Euro   2,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Besant, Annie: Karma

Exterieur verkleurd, rug wat kromgetrokken
pocket, ingenaaid, 64 blz., nederlands Theosofische Uitgeversmaatschappij, Amsterdam 1916, 4e herziene duizend redelijk/goed (nr: 23914)  Euro   5,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Besant, Annie: Reïncarnatie als christelijke leerstelling

Slijtage aan rug, beginnende roestvlekkigheid
paperback, ingenaaid 8vo- 30 blz., nederlands Theosofische Uitgevers-Maatschappij, Amsterdam 1905 matig (nr: 18884)  Euro   6,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Besant, Annie: Reïnkarnatie

Rug ligt open, bevat stickers van (loge-)bibliotheek, intensief gebruikt
hardcover, linnen 8vo- 101 blz., nederlands Theosofische Uitgeversmaatschappij, Amsterdam 1898 matig / geen stofomslag (nr: 16955)  Euro   3,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Besant, Annie: Reinkarnation oder die Wiederverkörperungslehre

Most of the pages are stained, backpage is detached
paperback, sewed 8vo 173 pps, german Theosophisches Verlagshaus, Leipzig not dated [appr. 1910?] moderate (nr: 19019)  Euro   17,50
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

Brouwer, Els: Mozaïek van vorige levens

Stofomslag op rug verkleurd
hardcover, linnen 8vo+ 237 blz., nederlands Ankh-Hermes, Deventer 1978 goed/zeer goed / stofomslag licht besch. (nr: 25774)  Euro   6,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Cerminara, Gina: Die Welt der Seele

Titel der Originalausgabe: The World Within
hardcover, cloth 8vo 277 pps, german Hermann Bauer, Freiburg im Breisgau 1967 very good / dj fair (nr: 17804)  Euro   7,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

Cerminara, Gina: Many Lives, Many Loves

paperback 8vo 246 pps., ind., bibliogr., english DeVorss, Marina del Rey 1986 good (nr: 23147)  Euro   9,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

Challoner, H.K.: Het rad van wedergeboorte

Enigszins smoezelig exemplaar
hardcover, linnen 8vo+ 286 blz., nederlands Ankh-Hermes, Deventer 1e druk 1974 matig / stofomslag redelijk (nr: 17816)  Euro   4,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Cott, Jonathan: Op zoek naar Omm Sety

paperback, ingenaaid, 8vo 263 blz., ills., nederlands De Boekerij, Amsterdam 1989 goed (nr: 20241)  Euro   6,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Dam, Hans ten: Handboek regressietherapie

Rug gerimpeld
paperback, 8vo 396 blz., nederlands Bres, Amsterdam zonder jaar redelijk/goed (nr: 24359)  Euro   9,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Delacour, J.B.: Toch reincarnatie. Verslagen en veronderstellingen over wedergeboorte

hardcover, linnen 8vo+ 203 blz., ind., ills., nederlands Ankh-Hermes, Deventer 1975 goed/zeer goed / stofomslag licht besch. (nr: 25784)  Euro   6,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Doorn, Manfred van: Karma als kans. Zingeving en koersbepaling in het dagelijks leven

paperback, 8vo 182 blz., ind., nederlands Vrij Geestesleven, Zeist 1990 redelijk/goed (nr: 21630)  Euro   6,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Drake, Stanley: Over de dood zwijgen? Een toegangsweg tot het probleem van de dood en het leven na de dood

Aantekeningen, aanstrepingen
paperback, ingenaaid, 8vo 107 blz., nederlands Christofoor, Rotterdam 1975, 2e druk redelijk (nr: 14794)  Euro   4,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Fisher, Joe: The Case for Reincarnation

paperback, sewed 4to- 192 pps, english Citadel Press 1992 very good (nr: 3396)  Euro   8,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

Grant, Joan/Kelsey, Denys: Meer dan één leven. Psychische problemen verklaard door vorige incarnaties

hardcover, linnen 8vo 230 blz., nederlands Ankh-Hermes, Deventer 1973 goed/zeer goed / stofomslag redelijk (nr: 23431)  Euro   8,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Grosfeld, Frans: Is er leven na de dood? Gesprekken met Prof.Dr. W.H.C. Tenhaeff

Verkleurd
paperback, 8vo 127 blz., nederlands Leopold, Den Haag 1974 redelijk/goed (nr: 15751)  Euro   5,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Guirdham, Arthur: We are one another

paperback, 8vo 227 pps., frontisp., english Turnstone, Wellingborough 1982 very good (nr: 24589)  Euro   10,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

Hall, Judy: Déjà wie? Een nieuwe kijk op vorige levens

"Port betaald" stempeltje in boek
paperback, ingenaaid 8vo+ 220 blz., nederlands Ankh-Hermes, Deventer 2000 goed (nr: 20097)  Euro   7,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Hall, Manly Palmer: Astrology and Reincarnation

stapled wraps 8vo 53 pps, english The Philosophical Research Society, Los Angeles 1980 good (nr: 26131)  Euro   7,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

Haziel: La réincarnation. Guide pour connaître et réussir nos incarnations

paperback, sewed 8vo+ 128 pps, french Editions Bussière, Paris 1994 very good (nr: 22896)  Euro   20,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

Hisschemöller, B.: Terugkijken. Handboek regressie- en reïncarnatietherapie

hardcover, linnen 4to- 132 blz., nederlands Ankh-Hermes, Deventer 1988 zeer goed / geen stofomslag (nr: 25256)  Euro   8,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Hondius, J.M.: Ontmoeting met vorige levens

In dagboekvorm geschreven verhaal over reïncarnatie
hardcover, linnen 8vo 127 blz., nederlands Kluwer, Deventer zonder jaar goed / geen stofomslag (nr: 17777)  Euro   5,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Iverson, Jeffrey: More lives than one? The Evidence of the Remarkable Bloxham Tapes

hardcover, cloth 8vo+ 192 pps, english Souvenir, London 1977 good / dj fair (nr: 15815)  Euro   11,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

Jayatilleke, K.N.: Survival and Karma in Buddhist Perspective

Spine stained, a few ballpointmarkings
paperback, sewed 8vo- 93 pps, english Buddhist Publ. Soc., Kandy 1980, 2nd impr. fair/good (nr: 17033)  Euro   4,50
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

Judge, William Q.: The Scope of Reincarnation

Serious discoloration of pages 4 and 5
paperback, sewed 8vo ix, 98 pps., english Cunningham, Alhambra 1960 good (nr: 19569)  Euro   6,50
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

Kaulâcârya/Yoga Muni: Atlantis, de verloren wereld. Op zoek naar Antlantis door middel van regressie-onderzoek

Beschadiging op voorpagina
paperback 8vo+ 272 blz., ills., nederlands Zuidnederlandse Uitgeverij, Aartselaar 1997 redelijk/goed (nr: 23752)  Euro   10,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Langedijk, Pieter/Enkhuizen, Agnes van: Relatieproblemen en vorige levens

paperback, ingenaaid, 8vo 144 blz., nederlands Ankh-Hermes, Deventer 1988 redelijk/goed (nr: 20681)  Euro   9,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Liekens, Paul: Reïncarnatie, sleutel tot de zin van het leven

ankertje, 80 blz., ills., nederlands Ankh-Hermes, Deventer 1995, 5e druk goed/zeer goed (nr: 20723)  Euro   2,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Lodö, Lama: Bardo, de weg van dood en wedergeboorte

paperback, ingenaaid, 8vo 80 blz., ills., nederlands De Driehoek, Amsterdam zonder jaar goed (nr: 22350)  Euro   5,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Logister, Wiel: Reincarnatie. De vele kanten van een oud en nieuw geloof

paperback 8vo 168 blz., nederlands Lannoo, Tielt 1990 goed (nr: 17993)  Euro   7,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Moody, Raymond A.: Vorige levens

paperback, 8vo 173 blz., nederlands Bruna, Utrecht 1989 in nieuwstaat (nr: 24256)  Euro   7,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Obeyesekere, Gananath: Imagining Karma. Ethical Transformation in Amerindian, Buddhist en Greek Rebirth

paperback 8vo+ 448 pps, english University of California Press, Berkeley/Los Angeles/London 2002 as new (nr: 12473)  Euro   13,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

Okken, Riet: De kracht van de bestemming

paperback, 8vo 101 blz., ills., nederlands Ankh-Hermes, Deventer 1988 goed/zeer goed (nr: 19790)  Euro   6,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Papus: Reincarnation. Physical, Astral & Spiritual Evolution

paperback a4 132 pps, english Kessinger, Montana not dated good/very good (nr: 22063)  Euro   12,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

Penkala, Maria: Reïncarnatie en preëxistentie

Verkleurd exterieur
hardcover, linnen 8vo+ 192 blz., nederlands Ankh-Hermes, Deventer 1972 redelijk / geen stofomslag (nr: 9844)  Euro   7,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Pilkington, J. Maya/The Diagram Group: Ontdek uw vorige levens

paperback, 21 x 28 cm. 160 blz., nederlands Bigot & van Rossum, Baarn 1990 goed/zeer goed (nr: 18001)  Euro   10,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Praag, H. van: Reincarnatie in het licht van wetenschap en geloof

paperback, 8vo 158 blz. ,ills., nederlands Teleboek, Amsterdam 1972 redelijk (nr: 25865)  Euro   3,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Prabhupada, A.C. Bhaktivedanta Swami: Coming back. The Science of Reincarnation

pocket 134 pps, english The Bhaktivedanta Book Trust 1984 good (nr: 12222)  Euro   3,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

Schulman, Martin: Retrograde planeten en reïncarnatie

Ex libris
hardcover, karton 8vo+ x, 200 blz., nederlands Schors, Amsterdam 1981, 1e druk redelijk/goed / geen stofomslag (nr: 25610)  Euro   9,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Smith, Robert C.: Edgar Cayce. You can remember your past lives

pocket 275 pps, english Warner Books, New York 1989 good (nr: 19495)  Euro   8,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

Snow, Chet B.: Dreams of the Future. A preview of the futures that lie before us

Somewhat musty
paperback 8vo+ 346 pps, english Aquarian Press, Wellingborough 1991 fair (nr: 14667)  Euro   5,50
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

Steiner, Rudolf: Die Offenbarungen des Karma. Ein Zyklus von elf Vorträgen gehalten in Hamburg zwischen dem 16. und 28. Mai 1910 mit einem Vorwort von Marie Steiner

hardcover, cloth 8vo+ 245 pps, german Rudolf Steiner-Nachlassverwaltung, Dornach 1956, 4. Auflage fair/good / no dj (nr: 22900)  Euro   6,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

Steiner, Rudolf: Esoterische Betrachtungen Karmischer Zusammenhänge. III. Teil

Spine reinforced with tape
paperback, sewed 4to- xi, 139 pps., german Philosophisch - Anthroposophischer Verlag, Dornach 1926 fair (nr: 22248)  Euro   8,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

Steiner, Rudolf: Esoterische Betrachtungen Karmischer Zusammenhänge. IV. Teil

Wear to extremitites, exterior stained, a bit musty, small flower attached to first free endpaper with adhesive tape
hardcover, cloth 4to- 179 pps, german Verlag der Rudolf Steiner-Nachlassverwaltung, Dornach 1965 moderate / no dj (nr: 25007)  Euro   6,50
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

Steiner, Rudolf: Wie Karma wirkt

Small stain on front page
paperback, sewed 8vo+ 37 pps, german Novalis, Freiburg im Breisgau 1954 fair/good (nr: 21666)  Euro   4,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

Steiner, Rudolf: Wiederverkörperung und Karma. Vorträge vor Mitglieder der Anthroposophischen Gesellschaft

A few traces of removed adhesive tape (not sticky)
paperback, sewed 8vo+ 107 pps, german Rudolf Steiner-Nachlassverwaltung, Dornach 1959 fair (nr: 21784)  Euro   5,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

Verbrugh, Hugo S.: Een beetje terugkomen. Reincarnatie als denkbeeld en ervaringsgegeven

Exterieur iets vlekkerig
paperback, 8vo 148 blz., nederlands Christofoor, Rotterdam 1e druk 1980 redelijk (nr: 17991)  Euro   7,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Verbrugh, Hugo S.: Karma & reïncarnatie. Een filosofische analyse met een voorwoord van Marten Toonder

paperback 8vo+ 206 blz., ind., bibliogr., nederlands Agora, Kampen 2002, 2e druk goed/zeer goed (nr: 24893)  Euro   7,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Wagner McLain, Florence: Reïncarnatie-therapie. Een praktisch werkboek

paperback, 8vo+ 144 blz., nederlands Gottmer/Becht, Bloemendaal 1988 goed/zeer goed (nr: 23617)  Euro   7,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Wetering, Willem Jan van de: Jomanda over reincarnatie

paperback, 8vo 140 blz., nederlands Strengholt, Naarden 1e druk 1996 goed (nr: 16536)  Euro   5,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Williston, Glenn/ Johnstone, Judith: Discovering your past lives

paperback 8vo+ 264 pps., ind., english Thorsons, London 1995 as new (nr: 3423)  Euro   8,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

|Actuele catalogus |Bestellen? |Verzendkosten/voorwaarden ||Kunt U geen email versturen?|
|Links |Home |Wie ben ik? |
Wij zijn altijd geïnteresseerd in inkoop