|Actuele catalogus |Bestellen? |Verzendkosten/voorwaarden ||Kunt U geen email versturen?|
|Links |Home |Wie ben ik? |



Handleeskunde


Altman, Nathaniel: The Palmistry Workbook

Bumped corners, a few underlinings
paperback 4to 159 pps., ills., english Sterling, New York 1990 fair (nr: 5165)  Euro   6,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

Anderson, Mary: Palmistry

pocket, 95 pps., ind., ills., english Aquarian Press, Wellingborough 1987 good (nr: 17122)  Euro   3,50
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

Chandu, Jack F.: Praktisch handleeskundeboekje

ankertje 92 blz., ills., nederlands Ankh-Hermes, Deventer 1983 redelijk/goed (nr: 18035)  Euro   3,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Conge Kleyn-Janssen, Miek Le: Dit lees ik uit je hand

paperback, 8vo 111 blz., ills., nederlands Omega Boek, Amsterdam 1978 goed (nr: 14231)  Euro   6,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Dale, Mrs. J.B.: Indische handleeskunde

Exterieur smoezelig
hardcover, linnen 8vo 71 blz., ills., nederlands Theosofische Uitgeversmaatschappij, Amsterdam 1905 redelijk / geen stofomslag (nr: 21257)  Euro   20,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Desbarrolles, A.: De geheimen van de hand. Verleden en toekomst onthuld uit de lijnen der hand

Hier en daar roestvlekkig
paperback, ingenaaid, 8vo 84 blz., nederlands Kramers, Rijswijk zonder jaar goed (nr: 21229)  Euro   10,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Fenton, Sasha: The book of palmistry. How to discover success, love & happiness

hardcover, cardboard 4to- 160 pps., ind., ills., english BCA 1996 very good / dj very good (nr: 17606)  Euro   7,50
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

Fenton-Smith, Paul: Palmistry revealed

paperback, 8vo+ 192 pps, english Heian, Torrence not dated very good (nr: 12293)  Euro   10,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

Gettings, Fred: Astrologie en handleeskunde

Stofomslag ingescheurd
hardcover, linnen 4to 203 blz., ills., nederlands Elsevier, Amsterdam/Brussel 1975 goed / stofomslag besch. (nr: 20541)  Euro   8,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Gettings, Fred: The Book of Palmistry

hardcover, cloth 4to 143 pps., ills., frontisp., english Hamlyn 1974 good / no dj (nr: 5711)  Euro   10,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

Gettings, Fred: The Book of the Hand, an illustrated history of palmistry

hardcover, cloth 4to 217 pps., ills., frontisp., english Hamlyn, Feltham 1967 fair / dj damaged (nr: 5712)  Euro   10,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

Hirsch, A.E.: Chirologie. Hand en karakter

Tekst op rug iets gesleten
hardcover, linnen 8vo+ 180 blz., nederlands Mulder & Co., Amsterdam zonder jaar [1930?] goed / geen stofomslag (nr: 13266)  Euro   14,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Hirsch, A.E.: Handentaal (chirologie)

Exterieur verkleurd
paperback, 8vo xvi, 180 blz., ills., nederlands Bigot & van Rossum, Blaricum zonder jaar, 2e druk redelijk/goed (nr: 21881)  Euro   9,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Jaquin, Noel: The Hand of Man. A Practical Treatise of the Science of Handreading in Detail with it's Psychological, Sexual, Superstitious and Medical Aspects

Some stains
hardcover, cloth 8vo+ 268 pps., ind., ills., frontisp., english Faber & Faber not dated fair / no dj (nr: 5658)  Euro   17,50
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

Krispijn, Madeleine: Handlijnkunde, toekomst- en karakteranalyse

paperback, ingenaaid, 8vo+ 187 blz., ills., nederlands Elmar, Rijswijk 1983 redelijk/goed (nr: 19563)  Euro   8,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Mangin, Henri: Telle main, tel homme

Hinge disintegrated, kept together by big white label
paperback, sewed 8vo+ 214 pps, french Éditions Joseph-Charles, Paris 1946 poor (nr: 5173)  Euro   3,50
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

Mangoldt, Ursula von: Schicksal in der Hand. Diagnosen und prognosen

Some stains on exterior
paperback, 259 pps., ills., german Otto Wilhelm Barth Verlag 1983, 4th. ed. fair (nr: 21350)  Euro   6,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

Mant, Ch.: Leerboek der handlijnkunde

paperback, 8vo 60 blz., ind., ills., nederlands Letteren en Kunst, Amsterdam zonder jaar, 3e druk redelijk/goed (nr: 20718)  Euro   4,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Ranald, Josef: Les mains parlent

Damage at bottom of spine, sunned pages
pocket 179 pps., ills., french Le Livre de Poche 1956 fair (nr: 5858)  Euro   3,50
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

Reid, Lori: The Art of Hand Reading

hardcover, cardboard 4to 120 pps., ind., glos., ills., english Dorling Kindersley 1996 good / dj good (nr: 21266)  Euro   9,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

Simon, Sibylle: In den Händen steht's geschrieben. Geheimnisse der Handlesekunst und der Graphologie

pocket, 91 pps., ills., german Schneider not dated good (nr: 16413)  Euro   4,50
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

Sprong, Edo: Handanalyse en zelfherkenning. Basisboek voor de handlijnkunde

hardcover, karton 4to- 176 blz., ills., nederlands Tirion, Baarn 1999, 4e druk goed/zeer goed / geen stofomslag (nr: 19479)  Euro   13,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Vos, J.: Een hand vol leven

Veel gebruikssporen
softcover 11,5 x 17 cm. 155 blz., ills., nederlands Tijl, Zwolle 1962 matig (nr: 23999)  Euro   4,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

West, Peter: The Complete Illustrated Guide to Palmistry

paperback, sewed 4to 192 pps., ind., ills., frontisp., english Element, London 2002 as new (nr: 14985)  Euro   11,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

Wilson, Joyce: Handlijnkunde voor iedereen

paperback, 8vo+ 188 blz., ills., nederlands Sirius en Siderius, Den Haag 1993, 3e druk redelijk/goed (nr: 13795)  Euro   10,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Wilson, Joyce: The Complete Book of Palmistry

Discoloration
pocket 192 pps., ills., english Bantam, New York 1982 fair/good (nr: 21256)  Euro   5,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

Yaschpaule: Your Destiny and Scientific Hand Analysis

pages 97-112 are missing
paperback, sewed 8vo- xii, 436 pps., ills., english Motilal Banarsidass, Delhi 1981 moderate (nr: 21255)  Euro   4,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

---: Schicksal Zukunft - 2.Teil Handlesekunst

paperback, 4to 56 blz., ills., german A. Heinzmann, Zürich 1950 good (nr: 17063)  Euro   5,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

|Actuele catalogus |Bestellen? |Verzendkosten/voorwaarden ||Kunt U geen email versturen?|
|Links |Home |Wie ben ik? |
Wij zijn altijd geïnteresseerd in inkoop