|Actuele catalogus |Bestellen? |Verzendkosten/voorwaarden ||Kunt U geen email versturen?|
|Links |Home |Wie ben ik? |



Theosofie


An Elder Brother: A message to the members of the Theosophical Society from an elder brother

quire 16mo 18 pps, english Theosophical Publishing House, Adyar 1970 good (nr: 19449)  Euro   1,50
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

Anrias, David: De adepten van de vijf elementen. Een occult overzicht van de problemen van het verleden en de toekomst

Exterieur gevlekt, voorpagina beschadigd, vergeeld, rug zwak. Een astrologische kijk op de theosofische vereniging
katern, 8vo+ 63 blz., nederlands Aquarius, Amsterdam zonder jaar matig (nr: 25753)  Euro   5,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Arundale, G.S.: 1. My work as president, 2. A seven year plan, 3. The spirit of Youth

3 booklets bound together, large (ugly) label on back
hardcover, cloth 8vo- 49, 74, 43, english Theosophical Publishing House, Adyar/ Madras 1934 moderate / no dj (nr: 4220)  Euro   5,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

Arundale, G.S.: Kundalini. Een occulte ervaring

hardcover, linnen 8vo+ 115 blz., nederlands Theos. Ver. Uitg. Maatschappij, Amsterdam 1938 zeer goed / geen stofomslag (nr: 24911)  Euro   25,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Arundale, G.S.: The way of service

Binding suffered, rare
hardcover, halfcloth 16mo+ 28 pps, english The Theosophical Publishing House, Adyar/Madras 1918 fair / no dj (nr: 18365)  Euro   7,50
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

Arundale, George S.: De nachtbel

Rug vrij sterk verkleurd
hardcover, linnen 8vo 167 blz., nederlands Uitgeverij der Theosofische Vereniging, Amsterdam 1948 redelijk / geen stofomslag (nr: 25787)  Euro   5,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Audoin, Danielle: De Theosofische Vereniging in de wereld van nu

katern 8vo 16 blz., nederlands Uitgeverij der Theosophische verening in Nederland, Amsterdam 1994, 3e druk goed/zeer goed (nr: 14506)  Euro   1,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Bailey, Alice A.: Een compilatie over seksualiteit. Uit de geschriften van Alice A. Bailey en de Tibetaan, meester Djwhal Khul

paperback, ingenaaid, 8vo 150 blz., nederlands Mirananda, Den Haag zonder jaar goed (nr: 24899)  Euro   10,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Bailey, Alice A.: Eine Abhandlung über kosmisches Feuer

hardcover, cloth 8vo 1486 pps., ind., german Lucis, Genf 1968 good / dj slightly damaged (nr: 14752)  Euro   40,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

Bailey, Alice A.: Esoterische Astrologie

paperback, ingenaaid, 8vo 548 blz, ind., nederlands Servire, Den Haag zeer goed / stofomslag licht besch. (nr: 24541)  Euro   25,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Bailey, Alice A.: Mensen- en zonne-inwijding

Vouw in voorpagina
paperback, ingenaaid, 8vo 202 blz., glos., nederlands Mirananda, Wassenaar 1977, 2e druk redelijk (nr: 25776)  Euro   8,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Bailey, Alice A.: Stof om na te denken. Uit de geschriften van Alice A. Bailey en de Tibetaan, meester Djwhal Khul

paperback, ingenaaid 8vo 533 blz., nederlands Mirananda zonder jaar goed (nr: 25963)  Euro   18,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Bailey, Alice A.: The Labours of Hercules

paperback 4to- 111 pps, english Lucis Publishing Company, New York/London 1974 good/very good (nr: 21807)  Euro   8,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

Bailey, Alice A.: The Unfinished Autobiography

paperback, sewed 8vo- xi, 304 pps., frontisp., english Lucis, New York/London 1973 fair (nr: 23291)  Euro   9,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

Beechey, K.A.: Daily meditations

hardcover, cloth 12mo 161 pps, english Theosophical Publishing House, Adyar/ Madras 1967, 4th edition good / no dj (nr: 3741)  Euro   5,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

Belle, Jack van (samenstelling): Zienswijze 30 november 1975: Geheime leer

katern, 8vo 31 blz., nederlands NOS 1975 goed (nr: 25976)  Euro   2,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Bendit, Phoebe & Laurence J.: Man incarnate. A study of the vital etheric field

Some sunning of spine, small stain on back
hardcover 8vo 128 pps, english The Theosophical Publishing House, London 1957 good / no dj (nr: 3288)  Euro   8,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

Besant, Annie: Broederschap en oorlog

Omslag ligt geheel los, enkele stempels
katern 8vo 16 blz., nederlands Theosofische Uitgeversmaatschappij, Amsterdam 1915 matig (nr: 18554)  Euro   3,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Besant, Annie: De grondleringen der theosofie

Enigszins smoezelig exemplaar, vlekken op exterieur
paperback, ingenaaid, 8vo 38 blz., nederlands zonder jaar redelijk (nr: 23410)  Euro   2,75
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Besant, Annie: De oude wijsheid. Een schets van theosofische leeringen

Klein spoor van verwijderd etiket op voorpagina
hardcover, linnen 4to- 286, vi blz., nederlands Gnosis, Amsterdam 1924 redelijk/goed / geen stofomslag (nr: 26050)  Euro   9,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Besant, Annie: De wereldproblemen van dezen tijd

paperback, ingenaaid, 8vo 187 blz., nederlands Theosofische Vereenigings Uitgeversmaatschappij, Amsterdam 1927 redelijk/goed (nr: 22825)  Euro   9,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Besant, Annie: Een studie over het bewustzijn

Boven- en onderzijde rug enigszins beschadigd, originele omslag, een enkele potloodaantekening
paperback, ingenaaid 8vo+ 160 blz., nederlands Theosofische Uitgevers-Maatschappij, Amsterdam 1916, 2e druk redelijk (nr: 23544)  Euro   25,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Besant, Annie: Het pad ter volmaking

Mogelijk ontbreekt omslag
katern, 8vo+ 16 blz., nederlands Theosofische Uitgeversmaatschappij, Amsterdam 1912 redelijk/goed (nr: 24398)  Euro   1,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Besant, Annie: Karma

Exterieur verkleurd, rug wat kromgetrokken
pocket, ingenaaid, 64 blz., nederlands Theosofische Uitgeversmaatschappij, Amsterdam 1916, 4e herziene duizend redelijk/goed (nr: 23914)  Euro   5,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Besant, Annie: Reïncarnatie als christelijke leerstelling

Slijtage aan rug, beginnende roestvlekkigheid
paperback, ingenaaid 8vo- 30 blz., nederlands Theosofische Uitgevers-Maatschappij, Amsterdam 1905 matig (nr: 18884)  Euro   6,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Besant, Annie: Reïnkarnatie

Rug ligt open, bevat stickers van (loge-)bibliotheek, intensief gebruikt
hardcover, linnen 8vo- 101 blz., nederlands Theosofische Uitgeversmaatschappij, Amsterdam 1898 matig / geen stofomslag (nr: 16955)  Euro   3,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Besant, Annie: Reinkarnation oder die Wiederverkörperungslehre

Most of the pages are stained, backpage is detached
paperback, sewed 8vo 173 pps, german Theosophisches Verlagshaus, Leipzig not dated [appr. 1910?] moderate (nr: 19019)  Euro   17,50
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

Besant, Annie: The Doctrine of the Heart

Spine is open over 6 cms.
hardcover, cloth 10,5 x 14 cm. 120 pps, english The Theosophical Publishing House, Adyar 1947 moderate / no dj (nr: 23546)  Euro   4,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

Besant, Annie: The Inner Government of the World

Cover probably replaced
hardcover, halfcloth 8vo- 76 pps, english Theosophical Publishing House, Adyar/ Madras 1920 fair / no dj (nr: 18663)  Euro   7,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

Besant, Annie: The Path of Discipleship. Four Lectures delivered at the Twentieth Anniversary of the Theosophical Society, at Adyar, Madras, December 27, 28, 29 and 30, 1895

Intensive ballpointunderlings in first few pages, first free endpaper is missing, musty copy
hardcover, cloth 8vo- 150 pps, english Theosophical Publishing Society, London 1904, 3rd ed. moderate / no dj (nr: 14280)  Euro   6,50
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

Besant, Annie: Theosophy and life's deeper problems

Binding moderate, a few pagecorners cut out, no text missing
hardcover, halfcloth 8vo- 94 pps, english Theosophical Publishing House 1916 moderate / no dj (nr: 19685)  Euro   7,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

Besant, Annie: Vier voordrachten over theosofie

hardcover, linnen 8vo 94 blz., nederlands Theosofische Uitgevers-Maatschappij, Amsterdam 1902, 2e druk goed/zeer goed / geen stofomslag (nr: 23547)  Euro   10,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Besant, Annie/Leadbeater, C.W.: Talks on the Path of Occultism A Commentary on 'At the Feet of the Master', 'The Voice of the Silence' and 'Light on the Path'

Previous owner's name plus two dates on title page, writing on first fly leaf, a bit of wear to extremities
hardcover, cloth 8vo+ 969 pps., ind., english Theosophical Publishing House, Adyar 1st ed. 1926 fair / no dj (nr: 22715)  Euro   100,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

Besterman, Theodore: A dictionary of theosophy

Some foxing
hardcover, cloth 8vo+ xviii, 147 pps., english Theosophical Publishing House, London 1927 fair/good / dj fair (nr: 21696)  Euro   17,50
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

Blavatsky, H.P.: De geheime leer. De synthese van wetenschap, godsdienst en wijsbegeerten

Herdruk uit 70-er jaren, rug iets gevlekt
hardcover, linnen 8vo xl, 562, xiii, 703, xxxi blz., nederlands zonder jaar redelijk / geen stofomslag (nr: 24226)  Euro   20,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Blavatsky, H.P.: De geheime leer. De synthese van wetenschap, godsdienst en wijsbegeerten. Deel II, Anthropogenesis, Band III. Geauthoriseerde vertaling naar de tweede Point Loma uitgave

Band vervangen, los deel
hardcover, half linnen 4to- xi, 604 blz., nederlands Theosofisch Genootschap, Utrecht 1930 matig / geen stofomslag (nr: 25596)  Euro   10,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Blavatsky, H.P.: De sleutel tot theosophie. Een duidelijke uiteenzetting in de vorm van vraag en antwoord van de zedeleer, wetenschap en wijsbegeerte voor welker studie de theosophische vereniging gesticht werd

paperback, 8vo 235 blz., nederlands Couvreur, Den Haag zonder jaar redelijk/goed (nr: 25797)  Euro   5,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Blavatsky, H.P.: Die Geheimlehre. Band 1: Kosmogenesis, Kosmische Evolution, Band 2: Anthropogenesis, Zwölf Strophen aus dem Buche des Dzyan, Band 3: Esoterik, Band 4: Index

Text on spine of vol. 3 faded, vol. 3 is somewhat smudgy
4 hardcovers, cloth 8vo+ xxvi, 740, xvii, 842, xx, 594, 313 pps., ind., german Couvreur, Den Haag not dated fair / no dj (nr: 14716)  Euro   65,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

Blavatsky, H.P.: Fünf Briefe an die Amerikanischen Theosophen 1888-1889-1890-1891

A few minimal spots
quire, 8vo- 55 pps, german Couvreur, Den Haag not dated fair/good (nr: 18989)  Euro   3,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

Blavatsky, H.P.: Isis Entschleiert. Ein Meisterschlüssel zu den Geheimnissen alter und neuer Wissenschaft und Theologie

Very small hole in cloth (2 sq. mm) near bottom of spine of vol. 1
2 hardcover vols, cloth 4to- liii, 628, 649, lxxviii pps., ind., german Couvreur, Den Haag not dated good / no dj (nr: 16952)  Euro   30,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

Blavatsky, H.P.: Isis Unveiled. Unabridged edition

2 paperbacks, sewed 8vo+ xlv, 628, iv, 722, 53 pps,. ind., frontisp., english Theosophical University Press, Pasadena 1976 good (nr: 21310)  Euro   27,50
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

Blavatsky, H.P.: Praktisch occultisme. Twee verhandelingen

katern 11 x 16 cm. 52 blz., nederlands Uitgeverij der Theosofische Vereniging, Amsterdam zonder jaar, 3e druk redelijk/goed (nr: 25948)  Euro   3,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Blavatsky, H.P.: Rätselhafte Volksstämme

Fascimile herdruk naar de uitgave van 1908 Ex libris
hardcover, cloth 4to- 255 pps, german Couvreur, Den Haag not dated good/very good / no dj (nr: 13749)  Euro   15,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

Blavatsky, H.P.: The Esoteric Writings of Helena Petrovna Blavatsky. A Synthesis of Science,Philopsophy and Religion

paperback 4to- 500 pps., ind., english Theosophical Publishing House 1980 good (nr: 19419)  Euro   15,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

Blavatsky, H.P.: The Key to Theosophy

A few stains on front page
hardcover, cloth 8vo xii, 310 pps., english The Theosophical Publishing Company, Los Angeles 1930 fair/good / no dj (nr: 14642)  Euro   12,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

Blavatsky, H.P.: The Secret Doctrine. General Index and Bibliography

Exterior worn, interior OK
hardcover, cloth 4to vii, 520 pps., ind., bibliogr., english Theosophical Publishing House 1979 fair / no dj (nr: 21511)  Euro   20,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

Blavatsky, H.P.: The Secret Doctrine. Vol. 1 Cosmogenesis

Spine repaired with adhesive tape
hardcover, cloth 4to- 696 pps., ills., frontisp., english Theosophical Publishing House, Adyar 1978 moderate / no dj (nr: 24192)  Euro   15,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

Blavatsky, H.P.: The Secret Doctrine. Vol. I & II. Cosmogenesis , Anthoropogenesis

Laminated, some traces of use
hardcover, cloth 4to- xlvii, 676, xiv, 798, xxx pps., ind., english The Theosophical Company, Los Angeles 1947 fair / no dj (nr: 25846)  Euro   22,50
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

Blavatsky, H.P.: The Theosophical Glossary: A Photographic Reproduction of the Original Edition, as First Issued at London, England: 1892

hardcover, cloth 4to 389 pps, english The Theosophy Company, Los Angeles 1973 good/very good / no dj (nr: 20153)  Euro   22,50
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

Blok, J.A.: De regenboog

Rug ligt over enkele centimeters open, beginnende roestvlekkigheid
paperback, ingenaaid 8vo 122 blz., nederlands Theosophische Vereenigings Uitgevers-maatschappij, Amsterdam zonder jaar matig (nr: 21710)  Euro   4,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Boissevain, J.W.: Theosophie. Wat iedereen er van weten moet

Hier en daar roestvlekkig, rug slecht
paperback, ingenaaid 8vo 79 blz., nederlands J.C. Auf der Heide, Amsterdam zonder jaar [plm. 1900?] matig (nr: 21709)  Euro   7,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Bolt, J.H.: Het begon in het paradijs

Flinke vochtsporen (donkere vlekken) in begin en einde boek. Ook buitenkant aangetast
hardcover, linnen 8vo- 173 blz., nederlands Uitgeverij Theosofische Vereniging Ned. Afdeling, Amsterdam 1962 matig / geen stofomslag (nr: 13092)  Euro   2,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Burnier, Radha: Het centrale werk van de Theosofische Vereniging

katern 8vo 23 blz., nederlands Uitgeverij der Theosophische verening in Nederland, Amsterdam 1e druk 1994 goed/zeer goed (nr: 14818)  Euro   1,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Burnier, Radha: Het essentiële werk van de Theosofische Vereniging

katern 8vo 13 blz., nederlands Uitgeverij der Theosophische verening in Nederland, Amsterdam 1993, 3e druk goed/zeer goed (nr: 14504)  Euro   1,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Codd, Clara M.: Theosophy for Very Little Children

Foxing, pencil markings on appr. 25% of the pages
paperback, sewed, 8vo- xi, 48 pps., english Theosophical Publishing House, Adyar/ Madras 1916 fair (nr: 20654)  Euro   6,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

Collins, Mabel: Licht op het pad en Karma

Titelpagina ernstig verkleurd
paperback, ingenaaid 10 x 13,5 cm. 86 blz., nederlands Theosofische Uitgevers-Maatschappij, Amsterdam 1918, 3e duizendtal redelijk (nr: 21104)  Euro   17,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Collins, Mabel [mevr. K. Cook]: Hoe 'Licht op het pad' geschreven werd of het ontwaken

Rug slecht, verder in goede staat
paperback, ingenaaid 8vo vi, 101 blz., nederlands Theosofische Uitgevers-Maatschappij, Amsterdam 1908 matig (nr: 24910)  Euro   7,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Cooper, Irving S.: Theosophy simplified

Ballpointmarkings on appr. 12 pages
hardcover, cloth 8vo- 80 pps., ind., english Theosophical Publishing House 1919, 3rd. ed. fair / no dj (nr: 19541)  Euro   3,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

Crosbie, Robert: Eeuwige waarheden

Uitgegeven als 11e jrg. van het maandbericht van de geunieerde loge van theosofen
paperback 8vo+ ongepagineerd, plm. 50 blz., nederlands St. Theosofie 1963 redelijk (nr: 19628)  Euro   5,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Devi, Savitra: Een zoon van God. Leven en leer van Ichnaton, koning van Egypte

Enkele witte vlekjes op voorpagina
hardcover, linnen 8vo xxiii, 247 blz., nederlands Uitgeverij der Theosofische Vereniging, Amsterdam 1e druk 1950 redelijk/goed / geen stofomslag (nr: 20966)  Euro   12,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Edger, Lilian: Grondbeginselen der theosofie

paperback, ingenaaid 8vo 210 blz., nederlands Theosofische Uitgeversmaatschappij, Amsterdam 1906 redelijk (nr: 25845)  Euro   8,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Edger, Lilian: The Elements of Theosophy

Small pencilmarkings on most of the pages, some wear to hinges, limited shelf ware. Rare edition
hardcover, cloth 8vo- 202 pps, english Theosophical Publishing Society, London/Benares 1903 fair / no dj (nr: 21103)  Euro   17,50
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

Eeden, A. van: Godskennis of theosofie en godsdienst. Voordracht gehouden op 16 en 23 maart 1928 in de afdeeling Bussum van den Nederlandschen Protestantenbond

Flinke slijtage aan rug
paperback, ingenaaid 8vo 47 blz., nederlands Seyffard, Amsterdam zonder jaar [plm. 1928] matig (nr: 19379)  Euro   4,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Ephesian [C.E. Blechhofer Roberts]: The Mysterious Madame. A Life of Madame Blavatsky

Foxing at page-edges, cloth torn at top of spine, frontispiece wrinckled (due to humidity?)
hardcover, cloth 8vo- 241 pps., frontisp., english John Lane The Bodley Head, London 1931 moderate / no dj (nr: 20926)  Euro   17,50
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

Fährmann, Johannes: Groszer Theosophischer Katechismus. Grundlegende Gesammtdarstellung der theosophischen Weltanschauung in Frage und Antwort. Band 1, Band 2

2 volumes out of a 3 volume-set Ex libris
2 hardcover vols, cloth 8vo+ appr. 630 pps., german Schatzkammerverlag Hans Fändrich, München not dated very good / dj good (nr: 18272)  Euro   20,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

Fährmann, Johannes [ed.]: Aus der Schatzkammer des Wissens und des Glaubens. Stimmen aus vorgeschichtlicher, alter und neuer Zeit über Religionsphilosophie, Mystik, Theosophie und okkulte Wissenschaft. Band 1, 2, 3, 4, 5

Dust jacket Band 4 damaged, dust jacket Band 5 wrinkled due to moisture. Some damage to top of spine Band 5. Some minor bumping of corners.
5 hardcovers, cloth 8vo+ 376, 375, 375, 376, 376 pps., german Hans Fändrich, Buenos Aires 1952 and later good / dj slightly damaged (nr: 23232)  Euro   130,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

Farthing, Geoffrey: Theosophy. What's it all about?

A few pencilnotes, price-tag on front page
pocket x, 92 pps., english Theosophical Publishing House, London 1967 fair/good (nr: 15712)  Euro   5,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

Flemming, Beatrice: Das Theosophische Weltbild. Dargestellt und herausgegeben von Beatrice Flemming

Ex libris
3 hardcovers + 1 quire in box 8vo+ 299, 302, 323, 40 pps, german Hirthammer, München 1976 very good / dj slightly damaged (nr: 11433)  Euro   35,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

Fuller, Jean Overton: Blavatsky and her Teachers

hardcover, cloth 8vo+ 270 pps, english East West Publications, London and The Hague 1988 as new / dj very good (nr: 11610)  Euro   17,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

Fussell, Joseph H.: De Theosophische Beweging. Een korte Historische Schets. Kerk en Secte Serie lV No. 5. No. LVlll

Exterieur roestvlekkig, slijtage aan rugje, interieur netjes
geniet katern 8vo 43 blz., nederlands Hollandia Drukkerij, Baarn 1910 redelijk (nr: 22967)  Euro   6,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Gardner, Adelaide: Introductory studies in theosophy

Front page stained
hardcover, cardboard 12 x 16,5 cm. 72 pps, english Theosophical Publishing House, London not dated [1948?] fair / no dj (nr: 22925)  Euro   6,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

Gardner, Adelaide: Meditatie

pocket, ingenaaid, 121 blz., nederlands Uitgeverij Theosofische Vereniging Ned. Afdeling, Utrecht 1958 goed (nr: 25769)  Euro   4,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Gardner, Adelaide (en anderen): Kentekenen van een nieuwe tijd

Plakbandspoortjes. Enkele aantekeningen
paperback, ingenaaid 8vo- 96 blz., nederlands Uitgeverij Theosofische Vereniging Ned. Afdeling, Amsterdam 1957 redelijk/goed (nr: 11040)  Euro   4,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Gardner, E.L.: A mystery scroll and its key

stapled wraps 8vo 31 pps, english Theosophical Publishing House, London 1942 fair (nr: 22924)  Euro   8,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

Gardner, E.L.: Deze wereld en wat daarop volgt

Op veel pagina's kleine balpenmarkeringen, verwering
paperback, ingenaaid 8vo- 86 blz., nederlands Theosofische Vereenigings Nederlandse Afdeling, Amsterdam 1956 matig (nr: 18880)  Euro   2,25
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Gardner, E.L.: The Web of the Universe. An occult theory of sub-stance, of man's origins and the source of his creative powers

hardcover, cloth 8vo+ 103 pps., ills., english Theosophical Publishing House, London 1960, 2nd edition very good / dj fair (nr: 19510)  Euro   14,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

Gilchrist, Cherry: Theosophy. The Wisdom of the Ages

hardcover, cloth 18 x 17 cm. 60 pps, english HarperSanFrancisco 1st ed. 1996 good/very good / dj fair (nr: 13534)  Euro   5,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

Groot, Dr. H.: Waarom Theosofie?

Enige slijtage, 1 schutblad is verwijderd, enkele krabbels voorin, enkele vlekjes
hardcover, linnen 8vo 200 blz., ind., nederlands van Dishoeck, Bussum zonder jaar matig / geen stofomslag (nr: 4139)  Euro   5,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Grove, D.E.: De Mysterieleringen van de Bijbel

Stofomslag iets vlekkerig
hardcover, linnen 8vo- 141 blz., nederlands Uitgeverij der Theosophische Vereniging Amsterdam 1964 zeer goed / stofomslag goed (nr: 2558)  Euro   7,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Grove, D.E.: De Mysterieleringen van de Bijbel

Inscriptie op schutblad
paperback, ingenaaid, 8vo- 138 blz., nederlands Uitgeverij der Theosophische vereniging Nederland, Amsterdam 1964 redelijk/goed (nr: 22120)  Euro   5,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Hanson, Virginia: Masters and Men. The Human Story in the Mahatma Letters

hardcover, cloth 8vo+ xxix, 417 pps., ind., english Theosophical Publishing House 1980 good/very good / dj fair (nr: 19411)  Euro   12,50
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

Harris, Iverson L.: Mme. Blavatsky defended

One page, or some pages, are about to detach
paperback 8vo 174 pps., ind., english Point Loma Publications, San Diego not dated fair (nr: 13962)  Euro   7,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

Hodson, Geoffrey: First Steps on the Path. From a Series of Talks to a Group

Wear to spine
hardcover, cloth 8vo- 135 pps, english Theosophical Publishing House, Adyar/ Madras 1927 fair / no dj (nr: 21690)  Euro   10,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

Jager, J. de: De Theosophie in hoofdtrekken uiteengezet

Beginnende roestvlekkigheid, naamstickertje op titelpagina
paperback, ingenaaid 8vo+ x, 198 blz., nederlands Dixon, Apeldoorn 1913 redelijk/goed (nr: 15293)  Euro   12,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Jinarajadasa, C.: De nieuwe opvatting van theosofie

katern 12mo 30 blz., nederlands Theosofische Vereenigings Uitgevers maatschappij, Amsterdam 1934 goed (nr: 18878)  Euro   2,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Jinarajadasa, C.: Practische theosofie

Potloodaantekeningen op voorpagina
pocket, ingenaaid 99 blz., nederlands Theosofische Vereenigings Nederlandse Afdeling, Amsterdam zonder jaar [plm. 1929?] redelijk (nr: 18135)  Euro   5,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Judge, W.Q.: Bhagavad-Gita, Recension by William Q. Judge Combined with his essays on t. Gita

hardcover 220 pps, english Theosophical University Press 1978 very good / dj good (nr: 1198)  Euro   10,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

Judge, W.Q.: De oceaan van theosofie. Vertaling van de oorspronkelijke uitgave van 1893

hardcover, linnen 8vo- 176 blz., nederlands Stichting Theosofie, Amsterdam 1969 goed / geen stofomslag (nr: 23609)  Euro   5,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Judge, W.Q.: The Ocean of Theosophy

hardcover, cloth 8vo 173 pps, xxi, ind., english Theosophical University Press, Pasadena 1964 good/very good / dj slightly damaged (nr: 13641)  Euro   12,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

Judge, William Q.: The Scope of Reincarnation

Serious discoloration of pages 4 and 5
paperback, sewed 8vo ix, 98 pps., english Cunningham, Alhambra 1960 good (nr: 19569)  Euro   6,50
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

Karmys: Het testament van den mysticus

Een enkele potloodaantekening, 2 etiketjes rond rug
katern 8vo+ 12 blz., nederlands Theosophische Vereenigings Uitgevers-maatschappij, Amsterdam zonder jaar [plm. 1925?] redelijk (nr: 18470)  Euro   1,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Kengen, J.H.: Sacramentele eredienst, redelijk en mystiek geloof

hardcover, karton 8vo- 68 blz., nederlands St. Ruysbroeck, 's-Gravenhage 1950 goed / geen stofomslag (nr: 20707)  Euro   6,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Kingsland, William: De ware H.P. Blavatsky. Een studie in theosofie en een nagedachtenis aan een grote ziel

Leesvouwen op rug
paperback, 8vo 336 blz., nederlands Couvreur zonder jaar redelijk (nr: 25664)  Euro   9,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Kok, D.J.P.: Het grote misverstand. Theosofische beschouwingen over geloof en overtuiging

paperback, ingenaaid 8vo 452 blz., nederlands I.S.I.S., Den Haag zonder jaar goed (nr: 24509)  Euro   9,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Kruisheer, J.: De synthese der godsdiensten

Veel potloodaanstrepingen in eerste pagina's
paperback, ingenaaid 8vo 70 blz., nederlands Uitgeverij der Theosofische Vereniging, Blaricum zonder jaar goed (nr: 19376)  Euro   5,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Kruisheer, J.: Theosofie: een progressieve leer

hardcover, linnen 8vo+ 109 blz., nederlands 1951 redelijk/goed / geen stofomslag (nr: 15291)  Euro   11,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Kruisheer, J.: Theosofie: oude wijsheid in nieuwe vorm

Rug verkleurd, bovenkant voorpagina verkleurd
hardcover, linnen 4to- 160 blz., nederlands Uitgeverij der Theosofische Vereniging, Blaricum 1950 goed / geen stofomslag (nr: 10964)  Euro   12,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Layton, Eunice & Felix: Speurtocht naar het zelf

paperback, ingenaaid 8vo 73 blz., nederlands Theosofische Vereeniging, Amsterdam zonder jaar [plm. 1980?] redelijk/goed (nr: 18877)  Euro   4,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Leadbeater, C.W.: Aan gene zijde des doods

Exterieur wat vlekkerig
hardcover, linnen 4to xi, 381 blz., nederlands Theosofische Uitgeversmaatschappij, Amsterdam 1905 redelijk/goed / geen stofomslag (nr: 23541)  Euro   75,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Leadbeater, C.W.: Clairvoyance

paperback, sewed 8vo- 226 pps., ind., english Theosophical Publishing House, Adyar 1974, 12th. repr. fair (nr: 20261)  Euro   8,50
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

Leadbeater, C.W.: De verborgen zijde der dingen

Exterieur is in stukken, rugdeel ontbreekt, deel titelpagina ontbreekt, restant is aan inhoudsopgave bevestigd. Geen ontbrekende pagina's
hardcover, linnen 8vo 299, 230 blz., nederlands Theosofische Uitgeversmaatschappij, Amsterdam zonder jaar zeer slecht / geen stofomslag (nr: 24504)  Euro   4,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Leadbeater, C.W.: De wetenschap der sacramenten

Rug iets gevlekt Ex libris
hardcover, linnen 8vo 714 blz., ind., ills., nederlands Ioannes Baptistes, Weltevreden 1924 goed / geen stofomslag (nr: 23715)  Euro   45,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Leadbeater, C.W.: De zichtbare en onzichtbare mensch. Voorbeelden van verschillende soorten van menschen zooals zij gezien worden met behulp van geoefende helderziendheid. Geillustreerd door dertig gekleurde platen

Rug ligt open, slijtage rondom. Sommige platen zitten los, maar alle platen zijn aanwezig. Naam op titelblad
hardcover, linnen 4to- 125 blz., ind., nederlands Theosofische Uitgeversmaatschappij, Amsterdam 1e druk 1903 matig / geen stofomslag (nr: 23281)  Euro   65,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Leadbeater, C.W.: Dreams. What they are and how they are caused

paperback, sewed 13 x 1,5,5 cm. 57 pps, english The Theosophical Publishing House, Adyar/Madras 1943, 6th. ed. good (nr: 23908)  Euro   8,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

Leadbeater, C.W.: Schets van de theosofie

Achterblad zit bijna los, voorblad met lijm gerepareerd
paperback, ingenaaid 11,5 x 15,5 cm. 64 blz., nederlands Theosofische Uitgeversmaatschappij, Amsterdam 1915 matig (nr: 24413)  Euro   6,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Leerling, Een: Engel en demon II

Veel gebruikssporen, los deel
paperback, ingenaaid, 11 x 15 cm. 156 blz., nederlands Hollandia Drukkerij, Baarn 1909 matig (nr: 23592)  Euro   2,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Leeuw, J.J. van der: Goden in ballingschap

Uitgebreide reparaties met tape aan exterieur. Vergeling
hardcover, linnen 12mo 78 blz., nederlands Theosophische Vereniging, Amsterdam 1947 matig / geen stofomslag (nr: 25733)  Euro   4,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Leeuwen, A.J.H. van: De persoonlijke daad welke tot wereld-vrede leiden kan

geniet katern 8vo 16 blz., nederlands Theosofische Vereenigings Nederlandse Afdeling, Amsterdam zonder jaar goed (nr: 22966)  Euro   1,75
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Leeuwen, A.J.H. van [voorwoord]: Theosofie en de Theosofische Vereniging Adyar, India

geniet katern 4to- 47 pps., ills., nederlands Nederlandse Afdeling, Amsterdam 1960 goed (nr: 25280)  Euro   3,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Lindemans, G.J.: De theosofie, haar wezen en haar waarde

hardcover, linnen 4to- xxxiii, 198 blz., nederlands Becht, Amsterdam zonder jaar goed / geen stofomslag (nr: 25514)  Euro   6,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Maanen, M. van: Theosofie als kennis, liefde en handeling

geniet katern 8vo 40 blz., nederlands zonder jaar [1925?] goed (nr: 22965)  Euro   3,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Mayes, Catharine: New Meanings for the New Age

quire 42 pps, english not dated fair (nr: 6430)  Euro   2,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

Morris, Kenneth: Golden Threads in the Tapestry of History

Minor damage on spine
paperback 8vo 240 pps., ind., ills., frontisp., english Point Loma Publications, San Diego 1975 fair/good (nr: 15858)  Euro   7,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

Neff, Mary K. [comp.]: Personal memoirs of H.P. Blavatsky

paperback 8vo 322 pps., ind., frontisp., english Theosophical Publishing House, Wheaton 1971 fair/good (nr: 22739)  Euro   7,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

Neill, S.J.: Van Crypt tot Pronaos

Pagina's moeten nog losgesneden worden, vlekkerig
pocket, ingenaaid plm. 100 blz., nederlands Hollandia Drukkerij, Baarn 1910 slecht/matig (nr: 3328)  Euro   2,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Olcott, Henry S.: The Buddhist Catechism by Henry S. Olcott and the Smaller Buddhist Catechism compiled by C.W. Leadbeater and C. Jinarajadasa

Pencilnotes
paperback, sewed 8vo- xiv, 145 pps., english The Theosophical Publishing House, Adyar 1947 fair/good (nr: 18127)  Euro   6,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

Oosterink, H.: De nieuwe weg

Lelijke scheur in achterkant, plakbandsporen
paperback, ingenaaid 8vo 144 blz., nederlands van Dishoeck, Bussum 1949 matig (nr: 19887)  Euro   2,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Oosterink, H.: Gedachtenbeelden

Enige verkleuring
hardcover, half linnen 8vo+ 75 blz., nederlands C.A.J. van Dishoeck, Bussum zonder jaar [plm. 1945] redelijk / geen stofomslag (nr: 19450)  Euro   6,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Pelt, Gertr. W. van: Karma. De wet van oorzaak en gevolg

Vrij bewerkt
paperback, ingenaaid 8vo- 79 blz., nederlands Theosophical University Press, Passadena/Den Haag/ München zonder jaar redelijk/goed (nr: 11598)  Euro   5,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Pieters, P.: Oostersche wijsheid. Een bundel voordrachten over de waarde van sprookjes in de opvoeding, theosofie en volksoverlevering etc.etc.

Rug in twee stukken gebroken die nog slechts met enkele draadjes aan elkaar zitten, tekst is prima
paperback, ingenaaid 8vo 196 blz., nederlands 1908 matig (nr: 25019)  Euro   15,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Poortman, J.J.: Raakvlakken russen oosterse en westerse filosofie

Exterieur ongelijkmatig verkleurd
paperback, ingenaaid 8vo+ 184 blz., nederlands Van Gorcum, Assen/Amsterdam 1976 redelijk/goed (nr: 20833)  Euro   10,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Powell, Arthur E.: The Etheric Double and Allied Phenomena

paperback 8vo+ xv, 140 pps., ind., ills., english Theosophical Publishing House 1979 good/very good (nr: 19508)  Euro   17,50
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

Prem, Sri Krishna/Ashish, Sri Madhava: Man, the measure of all things. In the Stanza's of Dzyan

Dj sunned
hardcover, cloth 8vo+ 360 pps., ind., english Theosophical Publishing House 1969 good / dj slightly damaged (nr: 21722)  Euro   16,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

Purucker, G. de: De theosophie en de moderne wetenschap

Rug ligt aan voorzijde over enkele centimeters open, exterieur wat verschoten van kleur
hardcover, half linnen 4to 247, 278 blz., nederlands C.A.J. van Dishoeck, Bussum 1934 redelijk / geen stofomslag (nr: 23708)  Euro   13,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Purucker, G. de: Fountainsource of Occultism

paperback, sewed 8vo+ xv, 744 pps., ind., english Theosophical University Press, Pasadena 1974 good (nr: 2166)  Euro   12,50
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

Purucker, G. de: Golden Precepts. A Guide to Enlightened Living

Folding lines on spine
pocket x, 170 pps., english Point Loma Publications, San Diego 1971, 3rd ed. fair (nr: 16946)  Euro   4,50
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

Purucker, G. de: Man in Evolution

Dustjacket sunned around spine
hardcover, cloth 8vo 387 pps, english Theosophical University Press, Pasadena 1947, 2nd impr. good / dj slightly damaged (nr: 2168)  Euro   9,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

Purucker, G. de: Occult Glossary - A Compendium of Oriental and Theosophical Terms

hardcover, cloth 8vo+ 193 pps, english Theosophical University Press 1969 good / dj fair (nr: 6493)  Euro   9,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

Purucker, G. de: Quelle des Okkultismus

Ex libris
3 hardcovers, cloth 8vo 272, 295, 254 pps, german Theosophical University Press, Passadena/Den Haag/ München 1986 good/very good / dj very good (nr: 11220)  Euro   50,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

Purucker, G. de: Studies in Occult Philosophy

paperback, sewed 8vo+ 744 pps, english Theosophical University Press, Pasadena 1973 good (nr: 12693)  Euro   10,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

Purucker, G. de: The Dialogues

Laminated (not very well done)
3 hardcover vols, cloth 8vo+ appr. 1350 pps., english Theosophical University Press, Pasadena not dated fair / no dj (nr: 2163)  Euro   30,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

Purucker, G. de: The Dialogues of G. de Purucker, vol. two

Exterior is smudgy. Single volume!
hardcover, cloth 8vo 478 pps, english Theosophical University Press, Pasadena 1948 fair / no dj (nr: 9539)  Euro   7,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

Purucker, G. de: The Esoteric Tradition

Text on spine faded, traces of tape at bottom of vol. 2
2 paperbacks, sewed 4to- 1190 pps, english Theosophical University Press, Pasadena not dated fair (nr: 2246)  Euro   22,50
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

Purucker, G. de: Uit: vragen die wij allen stellen. Wie zijt gij?

Zeer kleine oplaag, hectografisch gedupliceerd
karton a4 13 blz., nederlands School v.d. studie en verspreiding der esoterische wijsbegeerte, Arnhem zonder jaar goed/zeer goed (nr: 25329)  Euro   6,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Purucker, G. de: Wind of the Spirit

paperback 8vo+ 282 pps, english Point Loma Publications, San Diego 1976, 3e druk good (nr: 2167)  Euro   8,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

Ragaz, Leonhard: Theosophie oder Reich Gottes?

Primitive reprint-edition
paperback, sewed and stapled 8vo 79 pps, german Couvreur, Den Haag not dated fair (nr: 19061)  Euro   10,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

Ram, N. Sri: Hoe een theosoof de wereld ziet

Potloodaanstrepingen op meeste pagina's, omslag vervangen
paperback, ingenaaid, 8vo+ 143 blz., nederlands Uitgeverij der Theosofische Vereniging, Amsterdam 1953 matig (nr: 24606)  Euro   4,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Ram, N. Sri: 's Menschen ontwikkelingsgang

katern 8vo 15 blz., nederlands Theosofische Vereniging Nederlandsche Afdeling, Amsterdam zonder jaar goed (nr: 21602)  Euro   1,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Ram, N. Sri: Voordrachten en artikelen

Enkele vlekjes langs onderkant rug
softcover, linnen 8vo- 151 blz., nederlands Uitgeverij Theosofische Vereniging Ned. Afdeling, Amsterdam 1964 redelijk/goed (nr: 4096)  Euro   6,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Ruge, Ludwig: Zum Gedächtnis an H.P. Blavatsky (1831-1891)

paperback 8vo+ 64 pps, german Couvreur, Den Haag not dated fair/good (nr: 18523)  Euro   3,50
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

Ryan, Charles J.: Wat is Theosofie?

Enigszins muf
paperback, 8vo 106 blz., nederlands Theosophical University Press, Passadena/ Den Haag/ München 1980, 2e herz. druk redelijk (nr: 18867)  Euro   3,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Ryan, Charles J.: Yoga en yogadiscipline

paperback, ingenaaid, 8vo 73 blz., nederlands Theosophical University Press, Passadena/ Den Haag/ München 1976 redelijk/goed (nr: 20933)  Euro   3,25
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Schwarz, A.: De betrekking van den Mensch tot God

Pagina's roestvlekkig, enkele naamstempels
paperback, ingenaaid 8vo 44 blz., nederlands Theosofische Uitgeversmaatschappij, Amsterdam 1905 redelijk/goed (nr: 23543)  Euro   7,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Shearman, Hugh: Een benadering van het occulte

paperback, ingenaaid, 8vo- 140 blz., nederlands Uitgeverij Theosofische Vereniging Ned. Afdeling, Amsterdam 1960 goed (nr: 25780)  Euro   7,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Shearman, Hugh: Modern Theosophy

Exterior midly stained, mild foxing
hardcover, cloth 8vo+ 264 pps, english Theosophical Publishing House, Adyar/ Madras 1954 fair/good / dj slightly damaged (nr: 18669)  Euro   8,50
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

Sinnett, A.P.: Apollonius van Tyana, uit het engelsch vertaald door H.J. van Ginkel

Exterieur verstevigd met tape, veel aantekeningen en etiket op voorpagina, nauwelijks op tekstpagina's Ex libris
paperback, ingenaaid 8vo 36 blz., nederlands Theosofische Uitgeversmaatschappij, Amsterdam 1905 matig (nr: 23313)  Euro   12,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Sinnett, A.P.: Brieven van de meesters M. en K.H. aan A.P. Sinnett

Slijtagesporen aan exterieur
hardcover, half linnen 4to- xii, 530, 34 blz., ind., nederlands C.A.J. van Dishoeck, Bussum zonder jaar redelijk / geen stofomslag (nr: 22576)  Euro   14,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Sinnett, A.P.: The Mahatma letters to A.P. Sinnett from the Mahatmas M. & K.H. Transcribed, Compiled and with an introduction by A.T. Barker

hardcover, cloth 8vo+ xli, 491, 32 pps., ind., english Rider, London 1948 good / dj slightly damaged (nr: 25779)  Euro   10,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

Slavenburg, J.: H.P. Blavatsky. De theosofie en de meesters

paperback, ingenaaid, 134 blz., nederlands Ankh-Hermes, Deventer 1991 zeer goed (nr: 25082)  Euro   8,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Speyer, J.S.: De indische theosophie en hare beteekenis voor ons

Rug ligt gedeeltelijk open, beginnende roestvlekkigheid, iets muf Ex libris
hardcover, linnen 4to- viii, 346 blz., ind., nederlands S.C. van Doesburgh, Leiden 1910 matig / geen stofomslag (nr: 16367)  Euro   9,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Stead, W.T.: Annie Besant, a Character Sketch

Pencilunderlinings and notes
hardcover, cloth 8vo- 100 pps., ills., frontisp., english The Theosophical Publishing House 1946 fair / no dj (nr: 13955)  Euro   6,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

Tingley, Katherine: Theosophy: The Path of the Mystic

paperback, sewed 8vo- 159 pps, english Theosophical University Press, Pasadena 1977 good/very good (nr: 5467)  Euro   7,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

Trine, Ralph Waldo: In Tune with the Infinite

Wear to front hinge, stain on front page, spine faded
hardcover, cloth 12mo xiv, 221 pps., english Bell, London 1915 fair / no dj (nr: 15746)  Euro   3,50
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

Uchelen, Dr. J. Croiset van: Healing and Occult Science

hardcover, cloth 8vo 126 pps, english Theosophical University Press, Covina 1947 good / no dj (nr: 18097)  Euro   15,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

Verhaar, J.P.: De moderne theosophische beweging

Balpenaanstrepingen, vooral in begin
paperback, ingenaaid 8vo+ 374 blz., ind., ills., nederlands Paul Brand, Hilversum 1931 redelijk (nr: 14271)  Euro   8,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Wegner, Helena: Beiträge zur Geschichte der Weisheitsreligion

Zusammengestellt aus Werken Blavatskys sowie aus Werken Dr. F. Hartmanns und anderer Forscher
hardcover, imitation leather 8vo 475 pps, german Adyar Verlag, Graz 1977, 3rd ed. good / no dj (nr: 2569)  Euro   15,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

West, Geoffrey: The Life of Annie Besant

Stained exterior, book bears imprint "Castle Eerde, Ommen, Holland"
hardcover, cloth 8vo+ vi, 295 pps., ind., bibliogr., ills., frontisp., english Gerald Howe, London 1929 fair / no dj (nr: 2754)  Euro   16,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

Williams, Geoffrey C.E.: Een inleiding tot de studies van theosofie en de yoga aphorismen van Patanjali

Exterieur ongelijkmatig verkleurd
katern 8vo+ 40 blz., nederlands Uitgeverij der Theosofische Vereniging, Amsterdam zonder jaar goed (nr: 15347)  Euro   3,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Willson, Beckles: Occultisme en gezond verstand

paperback 8vo+ 158 blz., nederlands Theosofische Uitgevers-Maatschappij, Amsterdam zonder jaar goed (nr: 7641)  Euro   7,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Winner, Anna Kennedy: The basic ideas of occult wisdom

Many pencilmarkings throughout the book
paperback 8vo 113 pps, english The Theosophical Publishing House not dated moderate (nr: 13959)  Euro   2,50
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

Wouters, B.: De Theosofische Vereniging

katern 8vo- 14 blz., nederlands Trio, 's Gravenhage zonder jaar redelijk/goed (nr: 19883)  Euro   1,25
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Wright, L.: De zeven beginselen van den mensch. Een oude grondslag voor een nieuwe psychologie

hardcover, half linnen 8vo 64 blz., nederlands van Dishoeck, Bussum 1947 redelijk/goed / geen stofomslag (nr: 24390)  Euro   4,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Wright, L.D.: Reincarnatie

Enkele onderstrepingen
hardcover, half linnen 8vo 87 blz., nederlands van Dishoeck, Bussum 1947 redelijk / geen stofomslag (nr: 232)  Euro   2,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Zirkoff, Boris de: Aan de bron van de occulte traditie

paperback, 8vo 105 blz., nederlands Uitgeverij Theosofische verening in Nederland, Utrecht 1977 goed/zeer goed (nr: 24094)  Euro   6,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

---: De betekenis en de taak der theosofische vereniging

pocket, ingenaaid 144 blz., nederlands Uitgeverij Theosofische Vereniging Ned. Afdeling, Amsterdam 1961 goed (nr: 10134)  Euro   7,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

---: De regeneratie van de mens. Studiemateriaal

Kleine vlekjes op exterieur
katern 8vo 50 blz., nederlands Theosophische Vereniging in Nederland, Amsterdam 1993, 2e druk goed (nr: 14503)  Euro   2,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

---: Dr. Annie Besant. Vijftig jaar openbaar werk

geniet katern 8vo+ 37 blz., nederlands Theosofische Vereenigings Uitgevers-maatschappij, Amsterdam 1924 goed (nr: 20972)  Euro   7,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

---: Een korte schets van Theosofische leeringen

plakbandreparaties, enige potloodaantekeningen
Papier 8vo 38 blz., nederlands C.A.J. van Dishoeck, Bussum (plm. 1930) slecht/matig (nr: 2801)  Euro   2,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

---: Handboekje voor de theosofische vereniging nederlandsche afdeling

Vouw in voorblad
pocket, ingenaaid 112 blz., nederlands Uitgeverij Theosofische Vereniging Ned. Afdeling, Amsterdam 1920 redelijk (nr: 4190)  Euro   3,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

---: Serving Humanity compiled by a student who has imposed his own punctuation on the text. From the writings of Alice A. Bailey and The Tibetan Master, Djhwal Khul

Straight dark line of spine (possibly production error)
paperback, sewed 8vo- xiv, 514 pps., english Lucis Publishing Company, New York/London 1972 good (nr: 23148)  Euro   10,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

---: Theosofie en de theosofische vereniging Adyar, India

katern 8vo+ 47 blz., ills., nederlands Nederlandse Afdeling, Amsterdam 1960 goed (nr: 19877)  Euro   4,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

---: Theosophie in vogelvlucht

katern 8vo- 24 blz., nederlands Couvreur, Den Haag 1950 goed (nr: 20427)  Euro   1,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

---: Verslag van de Europese Tournee, 20 mei - 15 juli 1980

lichte waterschade
paperback 8vo+ 234 blz., nederlands Het Theosofisch Genootschap, Passadena 1981 redelijk (nr: 1555)  Euro   5,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

---: Verslag van de rondreis door Europa en Afrika, 22 mei - 17 juli 1974, deel 1

paperback 8vo 115 blz., nederlands Het Theosofische Genootschap, Pasadena zonder jaar goed (nr: 1554)  Euro   4,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

|Actuele catalogus |Bestellen? |Verzendkosten/voorwaarden ||Kunt U geen email versturen?|
|Links |Home |Wie ben ik? |
Wij zijn altijd geïnteresseerd in inkoop