|Actuele catalogus |Bestellen? |Verzendkosten/voorwaarden ||Kunt U geen email versturen?|
|Links |Home |Wie ben ik? |

Astrologieboeken zijn ook te vinden op de volgende pagina's:
Astrologie, algemeen
Astrologie, basishandleidingen
Astrologie, kritiek en bewijsvoering
Astrologie, Voorspellend, transits, progressies etc.
Astrologie, Relaties, synastrie, composiet etc.
Astrologie, Toepassingen (medisch, beroepskeuze etc.)
Astrologie, Aspecten, huizen, planeten, dierenriem
Astrologie, Spiritueel. Maansknopen, karma, religies
Astrologie, Bijzondere systemen (Chinees, Keltisch etc.)
Astrologie, berekeningen
Astrologie, tabellen
Astrologie, Raphael's ephemeriden



Astrologie, bewijsvoering en kritiek


Abas, Dr. A.: Astrologie bezien in het licht van de moderne wetenschap

Hier en daar potloodaantekeningen
paperback, ingenaaid, 8vo 88 blz., ind., nederlands Kosmos, Amsterdam zonder jaar [plm. 1935?] (nr: 21759)  Euro   4,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Angeli, Gottfried: Die Sterne lügen nicht, oder doch?

pocket 159 pps, german Heyne, München 1980 fair (nr: 8098)  Euro   4,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

Baur, F.: Sterren, geleerden & profeten

paperback 8vo 139 blz., nederlands Romen en Zonen, Roermond/Maaseik 1966 goed (nr: 7799)  Euro   7,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Baur, Franz: Sternglaube, Sterndeutung, Sternkunde

paperback 8vo 140 pps., ills., german Josef Knecht, Frankfurt am Main 1st ed. 1965 good/very good (nr: 23883)  Euro   5,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

Bayer, Dr. Karl Th.: Astrologie ist Wissenschaft

paperback, halfcloth 8vo- 183 pps., ind., german Baumgartner Verlag, Warpke-Billerbeck not dated, 2nd printing fair/good (nr: 20344)  Euro   7,50
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

Bittner, Karl Gustav: Sternenweisheit und Mythos. Die erkenntnistheoretischen Grundlagen der Astrologie

paperback, sewed 8vo+ 140 pps., ind., german Otto Wilhelm Barth Verlag, München-Planegg 1932 fair/good (nr: 18498)  Euro   17,50
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

Bok, Bart J./Jerome, L.E.: De mythe van de astrologie met een door 192 wetenschapsmensen, van wie 19 nobelprijswinnaars, ondertekende verklaring tegen de astrologie

Enige pagina's zitten los, geen ontbrekende pagina's
paperback, 8vo 51 blz., nederlands Wereldvenster, Baarn 1976 matig (nr: 20290)  Euro   2,25
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Doom, Claude: Astrologie kritisch bekeken

Enkele stempels
paperback 8vo 76 blz., ills., nederlands 1982 goed/zeer goed (nr: 23127)  Euro   6,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Eysenck, H.J./ Nias, D.K.B.: Astrology, Science or Superstition?

hardcover, cloth 8vo xi, 243 pps, ind., bibliogr., ills., english Maurice Temple Smith, London 1982, 1st edition good/very good / dj fair (nr: 21339)  Euro   13,50
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

Freiesleben, H.C.: Trügen die Sterne? Werden und Wesen der Astrologie

paperback 8vo 140 pps., ind., german Kreuz, Stuttgart 1st ed. 1963 good (nr: 19821)  Euro   7,50
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

Gadow, Gerhard: Die Feen an der Wiege. Bestimmen Gestirne unser Leben?

Foxing on spine and page edges
pocket 176 pps., ind., ills., german Fischer, Frankfurt am Main 1979 fair (nr: 24644)  Euro   4,50
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

Gauquelin, Michel: Astrology and Science

Sunned pages
pocket, 238 pps., ind., english Granada, London 1970 good (nr: 24705)  Euro   10,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

Gauquelin, Michel: Die Uhren des Kosmos gehen anders

hardcover, cloth 8vo 220 pps, german Scherz, Bern 1st ed. 1973 very good / dj good (nr: 8324)  Euro   10,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

Gauquelin, Michel: Die Wahrheit der Astrologie

paperback 8vo+ 243 pps., ind., ills., german Aurum Verlag, Freiburg im Breisgau 1987 good/very good (nr: 5705)  Euro   15,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

Gauquelin, Michel: L'astrologie devant la science

hardcover, cloth 16 x 18,5 cm. 255 pps., ills., french Planète, Paris not dated good / no dj (nr: 26031)  Euro   7,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

Gauquelin, Michel: The Truth about Astrology

paperback 8vo+ ix, 202 pps., ind., english Hutchinson, London 1983 very good (nr: 25530)  Euro   6,50
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

Gurulin: Vom Trugbild der "Wissenschaftlichen" Astrologie

Tear in first leaves, no missing text
paperback, sewed 8vo+ 34 pps, german Dornverlag Grete Ullmann, München 1929 moderate (nr: 19639)  Euro   5,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

Hutin, Serge: Astrology. Science or Superstition?

pocket 136 pps., ills., english Bay Books, Rushcutters Bay 1972 good/very good (nr: 18117)  Euro   4,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

Jungschlaeger, Paul: Astrologie heute - Stimmen der Wissenschaft

A bit of foxing at page-edges
paperback 8vo iv, 196 pps., ind., german B. Kleine, Bielefeld 1982, 2nd. rev. ed. fair/good (nr: 18312)  Euro   6,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

Koval, Barbara: The Lively Circle. Astrology & Science in our Modern Age

Pencil-markings on appr. 20% of the pages, spine broken in one place
paperback 8vo+ 212 pps., ills., ind., english Astro Computing Services, San Diego 1981 moderate (nr: 19807)  Euro   2,50
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

Kühr, Erich Carl: Astrologie. Ja oder Nein? Ein Dialog für Anhänger und Gegner

hardcover, halfcloth 8vo 170 pps, german Rudolf Cerny, Wien 1949 fair/good / dj fair (nr: 17468)  Euro   7,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

Ludendorff, Dr. Mathilde: Der Trug der Astrologie

Minor damage to front page Ex libris
stapled wraps 8vo+ 17 pps, german Ludendorff, München 1933 fair/good (nr: 22904)  Euro   10,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

MacLeod, Charlotte: Astrology for Sceptics

Spine poor
hardcover, cloth 8vo+ viii, 308 pps., ind., ills., frontisp., english MacMillan, New York 1st ed. 1972 moderate / no dj (nr: 22122)  Euro   5,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

Martens, Ronny/ Trachet, Tim: Astrologie, zin of onzin?

paperback, 8vo+ 277 blz., ind., ills., nederlands Hadewijch, Antwerpen-Baarn 1995 redelijk/goed (nr: 18887)  Euro   10,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Messadié, Gérald: Le Zodiaque a 24 signes...

paperback, sewed 8vo 269 pps., ind., french Stock, Paris 1973 good (nr: 18146)  Euro   14,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

Möuel, Gilbert Le: Astrologie en christelijk geloof

paperback 8vo- 63 blz., nederlands Callenbach/Altiora, Averbode 1995 goed/zeer goed (nr: 20326)  Euro   3,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Pässler, Günther: Die Sterne lügen nicht!

Shelfwear
hardcover, halfcloth 8vo+ 111 pps., ills., german Urania, Leipzig/Jena/Wien 1st ed. 1961 fair/good / no dj (nr: 18332)  Euro   4,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

Reiners, Dr. Ludwig: Steht es in den Sternen? Eine wissenschaftliche Untersuchung über Wahrheit und Irrtum der Astrologie

Laminated, sunned pages
hardcover, cardboard 8vo+ 201 pps, german Paul List, München 1951 fair / no dj (nr: 18911)  Euro   9,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

Roberts, Peter: Astrologie en wetenschap

paperback, 8vo 204 blz., ind., nederlands Kosmos, Utrecht 1991 goed/zeer goed (nr: 25757)  Euro   6,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Rooij, J.J.F.: Astrologie op de weegschaal. Een kritische beschouwing over de astrologie als alternatieve persoonlijkheidstheorie

paperback, ingenaaid, 4to- 141 blz., nederlands Swetz & Zeitlinger, Amsterdam/Lisse 1991 goed/zeer goed (nr: 19550)  Euro   9,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Sachs, Gunter: Die Akte Astrologie - Wissenschaftlicher Nachweis eines Zusammenhangs zwischen den Sternzeichen und dem menschlichen Verhalten

hardcover 8vo+ 336 pps, german Goldmann, München 1997, 2nd ed. good / no dj (nr: 8116)  Euro   12,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

Seymour, Percy: Astrologie wetenschappelijk bewezen

Kleine vlekjes op voorpagina
paperback, 8vo+ 192 blz., ind., ills., nederlands Elmar, Rijswijk 1989 goed (nr: 12503)  Euro   6,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Seymour, Percy: Astrology: The evidence of science

Balpoint markings on most of the pages
paperback 8vo 247 pps., ind., english Arkana, London 1990 moderate (nr: 25938)  Euro   3,50
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

Simonsz, Arend Fokke: Het Horoskoop der statistische, politieke en oeceonomische wereld, getrokken in slagtmaand des jaars 1810. Eene ironiesch-komische geestvrucht van Arend Fokke Simonsz. En door hem, destijds, in eene verhandeling, voorgedr. id maatschappij d. verdiensten

Omslag verdwenen
paperback, ingenaaid 8vo+ 34 blz., nederlands A.B. Saakes, Amsterdam 1814 matig (nr: 17165)  Euro   50,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Meer informatie

Toonder, J.F./West, J.A.: Het astrologisch argument

Flinke leesvouw op rug
paperback 8vo 371 blz., ind., bibliogr., nederlands De Bezige Bij, Amsterdam 1971 redelijk/goed (nr: 23687)  Euro   7,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Vestdijk, Simon: Astrologie en wetenschap

paperback 8vo 193 blz., nederlands Meulenhoff, Amsterdam 1977 goed (nr: 22829)  Euro   8,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Werkgroep astrologie van skepsis: Hoe waar is astrologie?

AO-boekje
katern 8vo- 24 blz., ills., nederlands St. Ivio, Lelystad 1993 goed/zeer goed (nr: 18638)  Euro   2,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

West, John A./Toonder, Jan Gerhard: The Case for Astrology

Folding lines on spine
paperback, 8vo vi, 310 pps., ind., english Penguin Arkana 1973 fair (nr: 23572)  Euro   6,50
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

Wilde, Dr. A. de: Astrologie

AO-boekje
katern, 8vo- 16 blz., ills., nederlands St. Ivio, Lelystad 1968 goed (nr: 25057)  Euro   2,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

|Actuele catalogus |Bestellen? |Verzendkosten/voorwaarden ||Kunt U geen email versturen?|
|Links |Home |Wie ben ik? |
Wij zijn altijd geïnteresseerd in inkoop